Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
31. dec 2009

Krasneho Silvestra a este vstup do Noveho roku 2010 Vam zo srdca praje Zuz s rodinou 😉

denisse
31. dec 2009

Ahojte dievcata .. stale mi z pocitaca nie je dobre, citim sa ako v autoskole na trenazeri 😝

Tak som Vam len prisla popriat vsetko dobre v novom roku, hlavne zdravicko a splnenie vsetkych priani ... 😅

A este som Vam chcela pri tejto prilezitosti podakovat za vsetky prijemne chvile, ktore tu s vami aspon virtualne travim a za nase krasne stretnutie .. som velmi rada, ze sme sa tu "stretli", potom aj nazivo spoznali ... proste som rada, ze vas mam ... 😉

sticker
autor
31. dec 2009

My vám podobne prajeme, aby Nový rok bol 100krát lepší ako tento končiaci, aby sme boli všetci zdraví a vychutnali si naše malé slniečka 🙂 A moc, moc dúfam, že sa nám podarí znovu sa stretnúť 😵

julca80
31. dec 2009

Awojte kocky-partacky!
Prajem Vam vsetky a Vasim rodinkam vsetko len to najlepsie do Noveho roka, najma to zdravicko. 😵 😵 😵

P.S.Od zajtra t.j. 1.1.2010 opat budem patrit medzi vas vacsinu mamiciek na rodicovskej dovolenke 😅 , teda kym si nenajdem dalsiu pracu. 😉 Takze uz sa vam budem viacej venovat.

jaduska
31. dec 2009

Ahojte babenky,
tak ja až teraz.... Prajem vám všetkým krásneho Silvestra a v novom roku všetko, všetko, všetúčko najlepšie, Deniske nech tehotenstvo prebieha bez problémov a v lete nech nám pribudne krásny zdravý drobec do partie, Janka nech sa zbaví bolestí, Dadulíka nech už nečaká žiadna smutná udalosť, Julke nech sa podarí nájsť si lepšiu prácu, Zuzka nech vymaže žiadosť o rozvod z PC ( 🤐), Lenka nech ostane taká pohoďáčka ako doteraz, Lucku nech tí chlapi v chalupe počúvajú a Saškovci nech už tiež nemajú žiadne zdravotné trable.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sticker
autor
1. jan 2010

Pekný Nový Rok 🙂
Dani krásne si to napísala, výstižne 🙂 Seba si tam nespomenula, tak ti prajem, aby si aj naďalej zvládala babinec tak skvele ako doteraz a najlepšie by bolo, keby ste aj s tm spolu 🙂
Julik to asi nie je moc dobrá správa 😒 . Z ich strany, alebo z tvojej to bolo? Ak nechceš, nemusíš písať, len ma to trochu šoklo ☹

dadulik
1. jan 2010

stastny novy rok 😵 😵 😵
my sme s jarom ochrapani, ved dieta nebralo rano na nas ohlady, a vstavalo tradicne o siedmej 🙄 ale o polnoci ju zobudili delobuchy, tak sme sa rychlo vsetci zobliekali a isli na ulicu a tam sme este hodinku pili vsetci susedia 😀 no potom bol problem lauru uspat 😒 ale nakoniec nejako zalomila 🙂
julik, predpokladam, ze vypoved si dala asi ty, neviem, ci si este bola v skusobnej 😖 asi ta ta praca nebavila, co ?
no ja mam uz pripraveny zivotopis aj "motivacny list" ako sa po novom hovori ziadosti, a pojdem to poslat uz do prvej firmy, no nadeje nevkladam ziadne 😔

lenca13
1. jan 2010

Stastny novy rok 🙂 🙂 🙂
My sme isli spat okolo 2.00 a budicek sme mali o 8.00 😉
U nas bol tiez krasny ohnostroj aj ked sme pozerali len z okna,Radka vydrzala byt hore 😉

julca80
1. jan 2010

ahojte, aj my sme isli spat okolo 2hej a vstavali uz o 8mej 😝 teda Ja s Domcou.
Uz teraz sa tesim ako si pojdem po obede lahnut s malou. 😀
Tu vypoved som dala Ja este v skusobnej dobe, aby som sa vyhla "zamotanemu kolotocu" 2.mesacnych vypovednych lehot. Cize ak by som si nasla novu pracu, mohla by som nastupit co ihned.
Veru absolutne ma ta praca nebavila, to bolo skor utrpenie z mojej strany. 😨 😅

sasa80
1. jan 2010

Ahojte kocky,

aj my vam vsetkym prajeme stastny novy rok a hlavne to zdravicko a aby bol rok 2010 lepsi ako bol 2009 a hlavne aj pracovne, kedze sa nam konci materska 😅

U nas Silvester prebehol fajn, pozreli sme silvestrovsky program, deti isli spat o 23tej, viac nevydrzali 😀 , ale sused uz o osmej zacal robit ohnostroj tak kukali cez okno od tej osmej a kedze zaliezol o 23tej tak aj decka, ze uz nic asi nebude a potom tak zaspali ze aj ked mala chcela nech ju zobudim na pol noc, tak som nemala to srdce ju budit, kedze zlato spala 🙂, no kukli sme este Vondrackovu na finale 😀 zaspievali a isli spat o 00:30 😀 , no vstavanie bolo v celku fajn o 8:30 a kedze sme nejako nepili tak nebol ani problem 😀 😀

Apropo mala ma tie ovcie kiahne, uz je cela vyhadzana, ale zatim bez teplot 😀 , tych som sa bala najviac. A este som zvedava ci ich maly dostane alebo nie, teda dala som ho zaockovat aj som dokupila tu vakcinu, tak kvazi aj testujeme vakcinu ci funguje 😀 😀 a maly uz ma konecne husty sopel, ze mu netecie v kuse 😅

Julka a co si vlastne robila ked ta nebavila ta praca?

dadulik
1. jan 2010

my sme sa boli prejst pesi s kocikom u svokrovcov aj nasich, a az pred chvilou sme dorazili od rana 😝
nachodeni sme, ale teda nezaskodi, sak som sa u svokri odvazila, a skoro som odpadla 😲
mala nam zaspala v kociku, teraz spi v izbe v nom, no idem ju kuknut, ci neni pocikana, lebo plienku sme nemali 😒

sticker
autor
1. jan 2010

Julik ak si sa tam necítila dobre, tak jasné, že výpoveď, kým sa ešte dá 🙂 Tak držím palce, aby si si našla robotu, čím skôr - teda ak chceš 🙂
My sme boli kŕmiť labute, aj sa pohúpali a potom sme sa šli ešte prejsť.
A teraz ideme skúsiť dať Julku spať bez fľaše. Nejako sme to neplánovali, ale Jaja pila kakao a mm zrazu povedal, že keď je ten Nový rok, tak už nebude piť z fľaše 🙂 No uvidíme 🙂

julca80
1. jan 2010

sasi IP 😉

Aj my sme sa boli teraz na vecer trocha prejst a vyvetrat. Ved poobede ako som si bola lahnut s malou tak sme potiahli 3 a pol hodky. 😅 Tak som zvedava do kolkej vydrzi, pobehuje tu ako gafor. 😀 Zrazu ma kopec energie pred spanim, tradicne.

Jani, veru aj ja zacinam v poslednej dobe silno rozmyslat nad zrusenim flasky uplne, aj pred spanim.

sticker
autor
2. jan 2010

Milá Dad, všetko naj, naj, naj k narodeninám Ti prajem. Hlavne zdravie a to ostatné už potom pôjde ľahšie 😵

lusinda2000
2. jan 2010

dobré ránko,pripájam sa k janke,dadulík prajem ti nekonečné množstvo zdravíčka,k tomu hodne šťastíčka,veľkú dávku lásky a trpezlivosti🙂

malá mi ešte spinká,tak mám trošku kľud a sedím pri pc🙂

julik-ahooooooooj🙂

dadulik
2. jan 2010

ahojte, dakujem za gratulacie 😉 veru, nic ine si nezelam, len aby sme boli vsetci stale zdravi 😵
tu zacal rano padat sneh, tak sme sa s malou potesili, no ale uz je z toho snehoprs 😒 chcela som zbehnut do potravin, no absolutne nemam chut vystrcit v tomto pocasi nos 😖
ja som uz dala dolu stromcek, lebo zacal opadavat 😲 hoci je umely, chudak ma svoje roky, tak ho asi vyhodime uz musela som potom cely spodok baraku povysavat, no a konecne som si vydrzhla kuchynsku linku a chladnicku 😅
ale ostatnu vyzdobu som este nechala, len ten stromcek ma mrzi, co uz, buduci rok kupime krajsi, vacsi 🙂
ja dnes nevarim okrem rajcinovej polievky nic, mna je dost, a malej to staci, a jaro ked dojde vecer z prace, ma tam este kapustnicu 😝

dadulik
2. jan 2010

a juli, aj ja by som chcela lauru oducit od pitia toho prekliateho mlieka z flase pred spanim, no uz sme to zopar krat skusili, a nedopadlo to stastne 😒 tak jej to zatial nechavam ☹ ale zaujimave, ze vcera ako zaspala v tom kociku vonku, a nemala plienku, tak sa vobec nepocikala 😕 ona si to dovoli tusim len vo svojej posteli 😠

dadulik
2. jan 2010

a tiez v tom kociku nepotrebovala k zaspaniu ani mlieko 😕

julca80
2. jan 2010

Dadusik, zo srdiecka Ti prajem len to najlepsie k narodeninkam, samozrejme v prvom rade ZDRAVIE a potom aj to ostatne!!!

Aj tu troska zacal prave poletovat sneh, ale hned sa to aj topi, takze zo sankovacky zase nic nebude. 😝 😅

julca80
2. jan 2010

awoj Luci, casto si na Teba spomeniem ako si vtedy raz zrusila pozeranie rozpravok Kiuske. Lebo stale nad tym aj ja uvazujem, ked vydim aka je krpata oplesknuta z toho pozerania do bedny niekedy. 😖

lenca13
2. jan 2010

ahojte 🙂 dad vsetko naj k tvojim narodeninam a hlavne vela zdravia 😵 😵 😵
Dnes sa naj susede narodil vnuk Timotej 4350g a 53 cm 😉
Ja robim slizovu polievku a vyvarim len cestoviny tiez neviem co uz mam varit,a ako pise dad mna je tiez dost 😖

lenca13
2. jan 2010

Tiez jej nemam teraz odvahu zobrat flasu,ved len nedavno sme sa zbavili cumla 😉
Radka mala flasu na kakao do 6 rokov 😕

lusinda2000
2. jan 2010

no julik,veru odkedy ich chiara nepozerá,tak je to na nezaplatenie . je omoc poslušnejšia,nenervačí sa furt,nenosí sa stále na rukách,jednoducho som sa dobre rozhodla,veď napokon má ešte na pozeranie telky čas🙂

a fľašku my už dávno nepoznáme,to používala len na čaj,keďže odkedy nekojím,mlieko nepije☹a kakao pije zo šálky🙂

inak malá si akosi začína zvykať večer papať, cez deň tomu jedlu moc nedá a keď má ísť spať,zjedla by aj koňa☹
už asi dva krát si vypýtala papať v noci okolo tretej,no des....☹

denisse
2. jan 2010

ahojte ...

v prvom rade, Dad, vsetuuuucko len to najlepsie, hlavne to zdravicko pre vsetkych, ostatne sa nejak zariadi ... 😀

aj tu napadlo trosku snehu, tak nela sa s romanom na zahrade bobuje ... teda, ona sedi a on ju taha 😀 😀 😀

my flasu na mlieko este mame, zatial neriesim, teraz islo o dudku 😉 ved z nej mlieko pije raz denne a to rano, ked sa zobudi, takze to snad etse chvilu moze ...

co sa tyka dudky, tak sme sa jej sice celkom v pohode zbavili, este obcas ju pyta, hlavne vecer pred spanim, ale zaspi aj bez nej ... ale zo dna na den za z nej stal energizer ... akoby uplne zabudla, aky bola spachtos .. cez den spanok nehrozi, vecer nejde ovela skor ani ked cez den nespi a zacala skor rano vstavat 😕
a to este nedavno bola schopna rano vstat o osmej a uz okolo desiatej sa pytala spat, ked nemala poriadnu zabavu ... tak neviem, ci je to zhoda nahod, ze to proste na nu teraz prislo, alebo je to kvoli tej dudke ...

na silvestra sme boli u romanovej sestre v ceskych budejoviciach sa pozriet na dom, sa len teraz prestahovali .. je to hodka a pol cesty, celu cestu naspat to nela prespala (v aute zaspi v pohode), takze spala do pol siestej a tak s nami silvestrovala do polnoci ... dufali sme, ze aspon na novy rok tym padom pospi dlhsie, ale pred siedmou budicek, cez den bez spanku a aj tak vecer zaspala az o pol deviatej ... 😝

julca80
2. jan 2010

lus, to je zlate, ze "jest v noci" 😉 😀

julca80
2. jan 2010

deni, tak to vyzera, ze uz aj Nelinka patri medzi nespave deti cez den 😝 😅

dadulik
2. jan 2010

lusi, ty brdo, ze v noci jest 😅 tak to laure nehrozi, ta nam zase je coraz menej 😒
juli, deni, leni, dik za zelania 🙂
a deni, mozno to nelku prejde casom to nespanie, ved aj laura dobre spavala cez den, a teraz je to raz tak a raz tak, bud spi aj cez dve hodiny, alebo vobec, a to sme cumel nemali nikdy 😖

sticker
autor
2. jan 2010

Jul to večer bez fľaše prežila, ale ráno bol trochu krik. Aj tak mám pocit, že to nemá pre hlad, ale taký rituál. Takže zatiaľ bez fľaše a druhákrát bola suchá plienka aj ráno. Tak som rada.
A na obed nespávame vôbec, to už neriešim. Keď vidím, že je moc mrzutá, tak ju dám, ale inak to nemá význam.
Inak sa mi zdá Jul mierne rozmaznaná 😒 . Alebo to tak má byť v jej veku, ale je to pre mňa novinka 😅 😀
Dad ja pomaly tiež uvažujem vyhodiť stromček. Ten veľký živý tým že je pri radiátore dosť opadáva. Musíme kúpiť stojan na vodu. Lebo mám pocit že živý stromček bude u nás už samozrejmosť, keďže mm sa zdá ten umelý na tento byť malý 😅 . Len neviem ako tento vyhodíme, pretože je dosť veľký a široký. Ani cez balkónové dvere neprejde....ale to nech mm rieši 🙂

sticker
autor
2. jan 2010

Leni tak už aj Ala je babka 🙂 Nech ho teda poriadne zapijú 🙂 Ale miery mal pekné 🙂

julca80
2. jan 2010

Jani, dobra uvaha 😀 , ze "sa mi zda Jul mierne rozmaznana" 😀 😀 To akoze si usudila na zaklade coho?! 😉