Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
1. júl 2009

Zuzi a čoho sa bojíš? 😅 😀 Nás? My ťa "nespapáme" 😉 🙂
Prajem vám šťastnú cestu, nech to Vaneska vydrží 🙂

sticker
autor
1. júl 2009

Ja som sa chcela ešte opýtať, kedy kúpime niečo na grilovanie? Zbehne sa tam potom do Tesca?

lenca13
1. júl 2009

Az tam sa kupi.
Timea uz spi hura 😵

julca80
1. júl 2009

tam ked sa dohodneme a zistime ohladne grilovania v penzione, tak behnem nieco kupit do tesca 😉

Zuzi, stastnu cestu a uz sa na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!! 😵 😵 😵

zuzla2
1. júl 2009

Jani hej vas 😀 😀 😀
no ja uz aj umyta a mm bud este stale uspava malu,alebo uz zaspal s nou...ta nemozem nic robit,nex ix pre istotu nepobudim..
na grilovacku sa kupi az tam....vsak tesco je od penzionu odhadujem autom 5minut. 😎

sticker
autor
1. júl 2009

No Zuzi snáď sa k nám priznáš 🙂 Je možné že sa tam dovalíme naraz tri autá s špztkou rovnakého okresu 😀

sticker
autor
1. júl 2009

Len ak ešte nespíš máš IPčko 😉

denisse
1. júl 2009

caute, ja len na skok, bo mam este kopec roboty ... 😀
kto da aj mne dajake mobilne cislo do IP pre istotu? ... bud by som napisala sms z ceskeho cisla alebo zavolala zo segrinho ..

sticker
autor
1. júl 2009

No ja kľudne Deni 😀

sticker
autor
1. júl 2009

Baby mne to vychádza na dve tašky 😅 😠 . Jedna je plná a to som tam dala iba uteráky a oblečenie pre malé 😅 😝 . Tak do druhej musím napratať moje, Edkove, drogériu, topánky... Len neviem kam to dáme v aute 😀 . To veru motorku neberieme 😝 Musí stačiť lopta a kočár 🙂

sticker
autor
2. júl 2009

Dobré ránko 😵 Včera pekne blbol konisko 😝
Zuzi držte sa 🙂 😉

julca80
2. júl 2009

ranko,
dnes fungujeme min. od 5,15, nervy moje 🙄 😠 Mala sa proste zobudila na mlieko a za toho pana uz nechcela spat. 😖

sticker
autor
2. júl 2009

Julik a na výsledky iba voláš, alebo aj niekam ideš?

sticker
autor
2. júl 2009

Ale aké to má výhody byť skoro hore 😅 . Určite už máš navarené, upratané a si plná života 😀 😀 😀 (Len ma nezabi, ja len srandujem 😉 )

zuzla2
2. júl 2009

ahojte...
ja tu este strasim...bo moje deti dnes este vynimocne spia a ja uz z toho vsetkeho nemozem 😝 😀

lusinda2000
2. júl 2009

čaute kočky,tak dnes sme tu už bez zuzky,tak nech im cesta pekne ubehne.

kočky,pripravené na zajtra? psychicky?fyzicky?🙂

my teraz skočíme s malou na poštu pôjdeme von s kamoškou. navarené mám,tak môžeme vyraziť do ulíc🙂

julik,myslíme na vás s tými výsledkami.

lusinda2000
2. júl 2009

zuzi ahoj,kým som napísla príspevok,tak si nám sem hodila pár slov🙂

sticker
autor
2. júl 2009

Zuzi normálne s tebou súcitím!

sticker
autor
2. júl 2009

Luci aj ja mám navarené, práčka o chvíľu doperie, povešiam, vyfúkam vlasy a tiež pôjdeme von. A keď dám Jul spať na obed, chcela by som ešte s Jajou zbehnúť do Billy nakúpiť veci.
Veče pôjdem pre tú tortu, tak som zvedavá aká bude (a hlavne, či som nezabudla nejaké meno tam dať 😅 😔 )

sticker
autor
2. júl 2009

Zuzi tá stránka je perfektná. Píše to tam úplne presne ulice, kruhové...no super. Akurát neviem...zadala si Opatovská a Bojnice? 😅

zuzla2
2. júl 2009

hej zadala som Opatovska cesta 2 😉
my uz sme na to pozerali...som aj myslela,ze mm to vytlaci..ale,ze netreba...tak ok 😀

sticker
autor
2. júl 2009

Zuzi koľko máš nakoniec tašiek? 🙂

sticker
autor
2. júl 2009

Inak vezmem aj dva balóny - večer som ich vyfučala.....tak tajne dúfam, že sa s nimi niekto zahrá 😀

zuzla2
2. júl 2009

tasiek?? 2cestovky..t.j jedna velka, druha mensia...taska kde je len dake zobanicko...a este bude dalsia na topanky 😀 no a k tomu kociar...odrazadlo...na co mi mm povedal,ze ci mi uz sibe 😀 😀 😀

sticker
autor
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 No veru nám sa odrážadlo nezmestí, krupica 😒 Mať tak iba jednu sedačku 😝 😀 . Ale Edo bol včera zatiaľ v pohode, keď som mu povedala, že dve tašky... Ale chcela by som mať "len" tie dve + tašku na kočár.....
A Jaja ešte chce aj rádio, lebo že ona nezaspí večer bez rozprávky... tak možno vezmem, aspoň sa nebude báť na izbe 😝
Zuzi ako si tam našla to Tesco? 😅

zuzla2
2. júl 2009

no konecne vstali....tak sa pojdeme obliect, dobalit a vyrazame...

staci si priblizit mapu a najdes to 😉

dadulik
2. júl 2009

ahojte, takze jani, laura sa urcite s loptami pohra 😉 no ja fakt neviem, ci sa nam este zmesti odrazadlo do kufra 😖 my toho mame ako na tyzden, pritom som balila len nutne veci 🙄
inak vecer bol u nas kriticky, uz som ani nemala chut ist do bojnic...
tak kupili sme tu navigaciu, ze do bojnic vyskusame, a jaro sa s tym cely vecer hral, furt tam cosi aktualizoval cez net, tak som nasrata isla spat, a o pol noci s placom 😲 dosiel do spalne, ze to nefunguje, ale vobec ☹ ze tam cosi nahrala a prestalo to ist ☹ na jednej strane mi ho bolo luto, ale na druhej som mu vynadala, na ktoreho pana tam prvy den musel nieco aktualizovat, ved sme to len teraz kupili !!!! 😠 😠 😠 😠 co vam poviem, nalada pod psa, 5 litrov v lufte a co teraz ??? rano isiel do roboty, vstala som skorej ako mala, isla som sa na to kuknut, a ozaj, ziadnu druzicu to nenaslo, isla som na stranku vyrobcu, par minut tam precitala otazky ohladom problemov, zistila ako vymazat tie kraviny, co tam nahadzal, a navigacia fici 😎 😎 😎 borsky mikulas-bojnice mi to ukazalo 2 hodiny cesty 😀 nejaky optimisti, ale hlavne ze nas to povedie presne na opatovsku cestu, huraaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
jani, prosim, hodis aj mne pre istotu ten mobil na penzion ? 😲 diki 😉

julca80
2. júl 2009

ja budem volat o vysledky az na obed, tak som zvedava 😖 Potom sa vam ozvem. 😕

dadulik
2. júl 2009

jani, zabudla som ti napisat, ze ten katalog allen prisiel vcera aj mne, neviem, ci si myslia, ze ked som im napisala, ze od nich uz v zivote nic nechcem, tak teraz sa rozmyslim 😒 😖

julca80
2. júl 2009

dad, sikovny je Jarino 😒 🤐
Esteze ma Teba! 🙂