Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sasa80
12. jan 2010

Lebo mna napadlo, som hovorila muzovi, lebo ten ze nemam nic hovorit, ze nech kaslem na nich.......... klasika muz......, no mna napadlo ako pises Jani, ze ci by jej nevadilo keby jej malej niekto kradol veci a musela by ju doma pocuvat revat a kupovat nove a ze by som jej aj povedala, ze ci sa neboji ze pojde na rodicko a bude sa tato tema preberat a ci sa nebude hanbit, alebo popripade ze nieco zmizne take co vazne urobia bordel v skolke a najdu to u nej v skrinke, no a ked som to muzovi povedala, tak ze ci sa chcem hadat....... ja ze len chcela povedat nazor ze sa mi to nepaci a tak ma odbil a tak sa vazne pytam ako dalej............

sasa80
12. jan 2010

No mozno maju, neviem 😅

julca80
12. jan 2010

ja som taka, ze by som si hubu otvorila. Co i len tak, aby to mp nepocul keby s tym aj nesuhlasil, ale ja by som jej to proste musela povedat. To som ja. 😅

lenca13
12. jan 2010

Sasi ,ale je to aspon vidno ako ju vychovava 😠 ze ju nevedie k nicomu dobremu 😖 no neviem asi by som sa na to vykasla a tak ako pisu baby ze by tebe nieco zmizlo z domu v priomnosti ich navstevy tak by som jej to az potom riadne vytmavila 😔

sasa80
12. jan 2010

Tak mi ideme von a docitam si vas. zatiiiiiiiiiiim

dadulik
12. jan 2010

sasi, az teraz som si to docitala 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to co je za prizemnu kravu ???? takto vychovavat dieta a este sa s tym chvalit ? 😠 😠 😠
moj nazor: ja by som sa s nou prestala stretavat, nemam zaujem o "podobnych" ludi 😖

sasa80
12. jan 2010

Ahojte tak sme uz doma, vonku je nadherne slnecno a bezvetrie akurat nam face zmrzol, ale inac OK, uz sme sa aj nabedovali a maly isiel lezat k telke, tak snad zaspi a ked nie tak si aspon oddychne kedze dnes vstal neskoro tak asi ani nezaspi, ale apson vecer budem at skor klud 😀

No diky za nazor a som zvedava co bude nabuduce ked sa stretneme mozno sa zacne ta tema a ked ano tak asi aj nieco poviem, teda aspon naznacim 😅

julca80
12. jan 2010

aj my sme uz doma, mala sa napapala a ulozila som ju do postele.
Sice namietala, ze nechce ist spat, ale dala som ju. Este veru nespi, bo pocujem vo vysielacke ako tam cosi stale robi. 😅

Sasi, az teraz som si vsimla v albume vasho havina. Nie je to zlaty retriever? Bo velmi sa mi nan podobna. Ja chcem odjakziva mat takeho psa. 🙂

lenca13
12. jan 2010

Timeu som ulozila ,tiez este stale nespi 😖

dadulik
12. jan 2010

laura ja ulozena uz hodinu a pol a stale nespi 😠

lenca13
12. jan 2010

my uz spime,a trvalo to hodinu a pol

dadulik
12. jan 2010

no a my sme ani nezaspali 😠 😀
tak neviem, ci mam od zufalstva nervacit alebo sa smiat 😀 😠

sticker
autor
12. jan 2010

Bože ten kôň je riadne primrznutý 😝 😠 Ja som si na rozdiel od vašich detí pekne zdriemla 😀. Ale tak mám deficit, ktoré nedospím tak skoro a boh vie aká bude táto noc 😒
Nakoniec som šla doobeda sama do mesta, kúpil som tatinovi dve knihy, jednu so samolepkami aj pre malé, ponožky som mu kúpila tých nikdy nie je dosť a ešte mu spravím nejaký balíček potravinový 🙂
A zbehla som aj do škôlky po šek, neboli sme dva mesiace v škôlke a predsa platíme niečo...nechápem to. No a že ďalej budú "behať" kade-tade po triedach. Robia im najprv kúpeľne a že potom aj na chodbách podlahy... Ale že to nebudú robiť naraz. Takže najprv kúpeľne, deti sa tam vrátia a potom chodby! Ako u debilov 😠 . A keď im vymenili okná, čo sa tie uč. narobili, aby to dali do poriadku a teraz budú znovu upratovať. A že asi ani maškarný ples nebudú mať ☹ Tak z toho bude najviac smutná 😒 ☹

sticker
autor
12. jan 2010

Jáj a ešte som zabudla, že sa Julka konečne zaradila k deťom bez plienky, čiže asi už k všetkým júnovčatkám 🙂 Už päť nocí nemala plienku 🙂

dadulik
12. jan 2010

omyl jani, my k vam nepatrime a asi este dlho patrit nebudeme 😢 😢 😢 😢 😢
my curame aj cez obed do plienky, aj ked nezaspime 😠 😠 😠 😠 😠

dadulik
12. jan 2010

jak ju to mam baby odnaucit ?????? ja sa z nej zblazim ☹

sticker
autor
12. jan 2010

Dad sranda je, že sme ju nikajo cielene neodúčali..... Poctivo na záchod pre spánkom a to dosť zabralo. Je pravda, že nepije kakao z fľaše, ale jedia napr. guličky s mliečkom a tam mám v miske mlieko, alebo vypije z pohárika čaj. Ako som ja cez sviatky nevládala, tak Edo ju poctivo dával na wcko pred spaním a nejako sa jej to dostalo do hlavičky 🙂 Aj cez deň som jej len tak medzi rečou povedala, že ani Nelinka s Ninkou nemajú - tieto dve sú pre ňu "top" 😀 😀
Idem na atletiku s Jajou, konečne trochu pohybu, lebo tak zlenivela, že až 😠

sasa80
12. jan 2010

Ahojte 🙂 my sme sa boli prejst na Kolibe, som zmrznuta na kost, az ma trasie, brrrrrrrrrr, maly zaspal cestou domov v aute 😠 tak sa vytesujem z toho, ze to bude zase naladicka ked ho pojdem zachvilu zobudit.

No Julik je to hovawart 😀 , ale kazdy si mysli ze je to retriever 😀 😀 http://www.hovawarty.sk/

denisse
12. jan 2010

ahojte dievcata ... tak ja som dnes bola na uzv, konecne som aj ja videla drobceka 😉 a zatial sa zda, ze sa mu dari dobre, tak som rada ... aj screening z krvi v kombinacii s tymi vysledkami uzv je ok ...
poistovna prestala preplacat niektore ultrazvuky, za ten dnesny som mala zaplatit 1100 Kc, alebo som si mohla zaplatit cely balicek sluzieb v tehotenstve za 3145 Kc, co som urobila ... 😝

dadulik
12. jan 2010

cooo deni ????? to nemyslis vazne, ze poistovna prestala preplacat 😠 😠 😠 😠

denisse
12. jan 2010

hej, dad, nejake preplaca, ale ten prvy v 12 az 14 tyzdni nie ... a tym padom je nepovinny, ale kedze je to ten pri ktorom sa v podstate skuma aj pravdepodobnost vyvojovych vad, tak asi kazda zena si zanho zaplati ...

lenca13
12. jan 2010

Deni to su teda palky 😠
My sme boli u tej kadernicky,prechadzka cez cele mesto 😉
Dad neboj aj my mame stale plienku,ved ona tolko caju vypije aj na obed mame stale 😖

lenca13
12. jan 2010

Timea spala do 17.00 😉 som zvedava kedy vecer zaspi 😖ale inak pokym nespi tak sa vzdy ide vycikat

denisse
12. jan 2010

nasa nela v jasliach normalne spi a doma ani za svet ... tam asi ako vsetky deti polahaju do postielok a teta im cita, tak zaspi ... a doma ma furt kopu inej roboty .. uz od vianoc vobec poobede nespala .. ale zase chodi vecer skor, ked nespi cez den, tak najneskor o osmej spi, vacsinou okolo tristvrte ...

denisse
12. jan 2010

leni a dad, z plienky si nic nerobte, nasa nela je uz sice velkacka bez plienky a bez dudlika ale zase asi bude spat s nami v spalni do 18tky 🙂

dadulik
12. jan 2010

deni 😀
inac moje dieta ma raz privedie na psychiatriu, ked cez den nespi, tak okolo stvrtej vypukne jej "certivost" a trva pokym nejde spat, cize do pol osmej 😠 a to sme z nej nervozni obidvaja a len hucime po nej, po sebe... 🙄
a mna zacalo pichat v krizoch, normalne take bodave pichnutia miestami, neviem, co to znaci, krize ma inak nebolievaju 😕
jaro odmrazuje mrazak (sak aspon jedna cinnost za cely den 😠 ) a mne konecne po sviatkoch zacina na nove zase ordinacia, tak idem relaxovat 😎

sticker
autor
12. jan 2010

Dad bacha na platničku 😅 .
Ja idem pozerať zase Spektrum o deťoch seriál na pokračovanie a potom na Discovery o super obrovských strojoch 🙂
Na atletike bolo 26 detí, uf to bol blázninec. Ešte aj mm prišiel potom s Jul a jasné, že nevzal tepláky nič, tak tam bola Jul v rifliach, ale tak tatinko behal s ňou 🙂
Deni super správa, že ste s malinkým v poriadku 😵 . Snáď je to najhoršie obdobie za tebou a teraz si to začneš už naozaj užívať 🙂 A chcete vedieť pohlavie?

julca80
12. jan 2010

bry vecer 🙂
U nas sa uz tiez snad spi. Ale este pred chvilou si tam cosi somrala a robila. Posledne dni je to u nas normalne. Zaspava a 45min., co predtym jej trvalo max. 10min.

deni, to je vyborne, ze je vsetko ok, len tak dalej. A co nevolnosti, uz prestali?

btw. mala ma tiez na noc este plienku, ale posledne noci ju uz mava rano suchu, ale zatial jej ju este davam.

Dad, z nosenia plienok pocas spanku si absolutne nic nerob.

sasa80
13. jan 2010

Ahojte, co dnes este spite 😀 😀

No ja uz som bola hodit malu do skolky, bola som na urade vybavit veci a v obchode a mangel uz odisiel, tak rozmyslam co dnes budem, akoze von nejdem, brrrrrrrrrrrr dnes ani zatim nesvieti slnko a zima je hrozna, stacilo mi rano s malou a vybavovacky 😖

Pustila som pracku a uvidim mozno nieco spracem aspon obyvku vytriem 😅

Inac tema plienky, tak malemu ja davam na noc plienku, cez den nie, ale na noc ano, ako ma ju suchu, ale taku poistku keby nahodou moc tvrdo zaspal 😀 ale inac chodi sam aj v noci na serbel, kupujem tie plienky gatkove ze si stiahne a da naspat co je super, lebo nam aj tyzden ta plienka vydrzi, kym sa nerozpadne 😀 😀, ale ja mam pocit ze chalani su asi inaksi ako baby v cikani 😅 lebo mala curala aj do 3,5 roka v noci do plienky, ale kedze ona nespavala cez den tak v noci spala ako drevo ani vrtacka by ju nezobudila 😀 😀 no a maly spi jemnejsie 😅 a hlavne on bud ide cikat a je plny serbel ze z neho az tecie von, alebo vobec 😖

dadulik
13. jan 2010

dobre ranko 🙂 tak sme sa vyspinkali, tatino este chrape 😀
ja idem robit slivkove gule, ale rozmyslam, ze tam zabalim aj jahody 😀