Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
9. feb 2010

Deni no takto by sa ucitelky urcite nemali chovat a hlavne nie k takym malym detom 😠
Dnes vecer zacina konecne moj oblubeny serial 😉 😉 😉 tak sa tesim

denisse
9. feb 2010

tak som dovarila a doupratovala, idem do sprchy a spat ... zajtra idem na ultrazvuk, tak drzte palce, nech je vsetko ok ... 😉

dadulik
10. feb 2010

dobre ranko, zeny, ja som po tom aerobiku k.o. 😝 necitim si nohy v clenkoch a hlava mi ide rozletiet 😲
som myslela, ze to lepsie zvladnem, no hold nemam ziadnu kondicku ☹ ale ja to nevzdam 😀
ked som vecer prisla, mala bola uz ulozena a spala, lenze o pol desiatej strasny rev, ze chce ist k maminke do postele 😲 tak si vyntilovala, ze som ju ja neukladala spat 😖 o jedenastej v noci som jej nejako dohovorila, ked som sa pri nej nemohla vyspat, a preniesla ju do detskej, no do rana este dvakrat buntosila 🙄

dadulik
10. feb 2010

😲 😲 😲 😖

lenca13
10. feb 2010

Ahojte no aspon to posuniem,aj ked mam na figu den 😠 😠 😠 😠

sticker
autor
10. feb 2010

Ahojte 🙂 Dad ty chodíš cvičiť? 😕 Klobúk dolu 🙂 Aj trochu závidím (v dobrom) že môžeš niečo takéto robiť.
Deni, je zvláštne ako sa vie Nel zaťať....nepáči sa jej uč. tak nebude spievať 🙂 To je zlaté 🙂 😉 A tá uč. by si nemala ani len dovoliť niečo také povedať!!!!! Veď deti vnímajú oveľa viac.....
My sme dnes boli zase v TN, ešte aj v piatok a snáď mu tam už vezmem aj výsledky z magnetickej. Ale Jul to už prestáva baviť 😒 . Ani sa jej nečudujem, aj mňa 😝 . Normálne zajtra mám "voľný" deň...do škôlky pôjdeme na ôsmu, takže žiadne zhony ráno... A budem v kľude sama s Jul 🙂 Ale že má nejako moc snežiť....

dadulik
10. feb 2010

leni, a co sa deje ? 😕
no mne je stale divno, mam aj mierne zvysenu teplotu, asi toho bolo na mna vcera vela, najprv pol dna v obi 🙄 a potom to vycerpavajuce cvicenie 😝 jani, ja som s tym len vcera zacala, budem chodit zatial len 1x do tyzdna, nez naberiem kondicku 🙂

denisse
10. feb 2010

caute ... tak som doma z prace ...
na uzv vsetko ok, babetko rastie ako ma 😉 zobrali mi krv na afp, tak musim dufat, ze mi nezavolaju, ze vysledky su zle .. ked sa neozvu, tak ok ...

nela dnes kvikala cely den aj s jirinou ☹ neviem, co s nou budem robit ... problem je, ze ona tak kvika aj mne .. proste ma take dni, ked len kvika a kvika ...

denisse
10. feb 2010

dad, to bol bezny aerobic? neboj, kondicka pride a budes mat z toho radost 😉
ja by som isla na tehu cvicenie, ale neviem preco je v utorok doobeda .. ved tehule chodia do prace, ci nie? a kto je na PN, tak asi cvicit nemoze ... tak kto im tam chodi?

sticker
autor
10. feb 2010

Leni čo je? 😕 Dúfam, že nič s Timkou :-/ ☹

denisse
10. feb 2010

a vy uz spite?
leni, daj vediet, co sa stalo ...

nela nemohla zaspat, mam pocit, ze na nu lezie nadcha, zatial ju to len steklilo v nose, tak furt funela ... obavam sa, ze zajtra sa to spusti ... 😒

sticker
autor
10. feb 2010

Ahojky Deni 🙂 Ja ležím v obyvke s nb na kolenách...to sa ešte ako tak dá.... Ale sa mi oči zatvárajú...
Mne sa zase nepozdáva Janka....má kašeľ a ja neviem, či je to na doktorku alebo nie ☹ Ešte takéto nemala...zväčša nádcha a hneď s tým aj kašeľ... Mm bol pre ňu v škôlke a nič mu nevraveli, teraz spí a ani nekašle tak neviem 😖

denisse
10. feb 2010

nela mozno aj preto dnes tolko kvikala, ze uz jej nebolo uplne najlepsie ...
ale tak dlho chora nebola a keby to skoncilo len nadchou, tak to je v pohode ...

ja som zase sama, roman v robote .. v telke nic moc .... tak asi pojdem o chvilu spat, nejak ma tie dni zmahaju 😝
jani, tak snad s jankou nebudes musiet k doktorke ...

sticker
autor
10. feb 2010

No mm je tiež v robote a tak zajtra bude spať... Takže sa mi nechce s obidvoma ísť k MUDr. keď sa ledva hýbem a tam ich vyzliekať a striehnuť na ne... No uvidím... Keby tak sneží ako hlásia, nešli by von a aspoň by toľko nebehala po vonku...
Mne sa tiež oči zatvárajú...som normálne na chvíľu zdriemla 😝

dadulik
10. feb 2010

ahojte, my sme boli na navsteve u svagrovcov, mala len pred chvilou zaspala, ved poobede spala zase dve hodiny 😀
deni, hej je to klasicky aerobik, ale teda kmitali sme hodinu a stvrt bez prestavky, stale nohy v pohybe, myslela som, ze dusu vypustim, svalovicu mam len na tych nohach, takze snad sa dostanem rychlo do kondicky 😀
no nic, idem si ja lahnut, ved dnes mi bolo na figu a potrebujem dospat predoslu noc.
a deni, drzim palce, nech afp vyjdu dobre, musia 😉

lenca13
11. feb 2010

Dobre ranko 😉 vcera sa cele doobedie s Timkou behala po doktoroch ma zle vysledky krvi tak nas poslali do Hematologickej ambulancie,ma zvysene hodnoty zrazanlivosti krvi len tu nevedia zistit z coho toho ma take nas objednali do BA na 26.2. 😖 tym padom nam zrusili aj operaciu na vyberanie mandli,ak by ju operovali tak by stratila vela krvi 😠 😠 😠
Dnes sme hore od 6.15 a tiez vecer dlho zaspavala,cez den isla neskor spat tak tym padom sa jej to posunolo
Pracka perie,navarene mam tak sa pojdeme aspon trochu prejst aj ked zas snezi

denisse
11. feb 2010

leni ☹ tak snad to nebude nic vazne, mozno jej na to daju nejake lieky a bude to ok ...

nela ma nadchu ako hrom, v noci sme velmi zle spali, furt plakala, co nemohla dychat .. je to zatial ten zabetonovany stav, co velmi nejde odsat, tak ju to obtazuje 😒 rano sa stazovala aj na hrdlo, ale dufam, ze to je len z tych soplov .. tak som jej nasadila homeo, snazim sa odsavat a uvidim ako sa to vyvinie 😝

sticker
autor
11. feb 2010

Ej Deni tak zase bojujete s nádchou 😖 .
Leni a dáš ju do škôlky aj bez tej operácie? Inak sila, že sa musí ísť kvôli tomu do BA. To sa nedá tu vziať a tam poslať? Príp. v TN...je to dosť veľká nemocnica 😒 .
Ja mám doma aj Jaju....nemám srdce ju dať do škôlky s kašlom. Aj keď napr. teraz vôbec od rána nezakašle... Ale keď si nevyfúka nos, tak potom logicky kašle a ráno teda riadne hrmela.... Dávam jej Stodal, tak by mohol zabrať. Nič jej inak nie je a zajtra ideme zase do TN. No prinajhoršom by šli s nami obidve 😒

denisse
11. feb 2010

uz sa jej to naplno spustilo a odsavame kazdu chvilu ... tak aspon to ide von .. teplotu nema, potrebujem este ist do lekarne, tak o chvilu vybehneme ...

denisse
11. feb 2010
jaduska
11. feb 2010

Ahojte ženuše.....ja som bola včera na tej stomatochirurgii, tak mám o dva zuby menej a líce ako bobor, ale chvalabohu bolesti iba maličké, skoro vôbec, takže beriem iba penicilín....

Dadulík - voľakedy sa rodičovská do odpracovaných rokov nezapočítavala, ale zmenili zákon (myslím, že už aj platí), takže nárok na podporu by si mala mať....

Denisse - tá "učiteľka" je teda riadna krava.... 😠 😠 😠 😠 Naša Boba je inak tiež niekedy taká zakvíkaná, že ma z nej ide poraziť a hlavne keď sa začne ešte aj škľabiť....
A Nely ako vníma bábätko? Ja keď som čakala Bobu, tak som musela Sandre stále ukazovať v knihe, aké už je bábo veľké a všetko jej vysvetľovať 😀 😀 😀

Leni - držím palce, nech tie testy dopadnú dobre.....

Jani ty sa tiež drž a uzdravte sa....

Lusi, Jul.....kde sa túlate?

lenca13
11. feb 2010

Baby dik ja len dufam ze sa z toho dostaneme 😕
Jadus tie zuby nezavidim,no ale hlavne ze uz mas potom 😉
My sme boli v obchode,a potom sme pred barakom odrhnali sneh je tam velmi prijemne 🙂 uz je Timea aj naobedovana cakam kedy sa vypyta spat 😀 😀 😀
Jani v Tn nemaju na to podmienky,a neda sa to ze by jej tu krv tu zobrali a poslali do BA uz to mam vsetko pozistovane

dadulik
11. feb 2010

ahojte, my sme boli dlho vonku doobeda, teraz rychlo dovaram cestoviny, poriadky mam urobene, vrch som stihla rano, zvysok dokoncil jarko, ked sme boli vonku 😀
leni, velmi vam drzim palce, a ostatnym marodikom rychle uzdravnie 😉

denisse
11. feb 2010

tak obed zjedeny, nela rybu nechce, len kasu 🙂 a ani tej nepojedla vela .. asi nema velmi chut s tym plnym nosom ...

inak recept je to fajny, urcite urobim znova, ale nedam korenie na ryby, ale nieco jemnejsie a menej vyrazne (asi len posolim a dam racsu) a uz nekupim syr, na ktorom je napisane, ze je to eidam na zapekanie .. je velmi cudny aj konzistencne aj chutovo ... takze chut korenia a toho syra vobec nedali vyniknut tej zelenine ...

denisse
11. feb 2010

dani, nela o babetku casto rozprava, ze sa bude onho starat, vozit ho v kociari, hrkat mu s hrkalkou, nosit ho na rukach 😀 tak myslim, ze sa tesi ... stale ukazuje ake je malicke (prstikami ukazuje asi tak 2 cm 😀 ), tak myslim, ze sa tesi, aj ked uplne presne nevie, co ju caka 😉

jaduska
11. feb 2010

no tie prvé dni budú ťažké - teda aspoň u nás to tak bolo, keď sa narodila Lily. Sandra bola dlho zvyknutá, že je sama (mala 4 roky a niečo), keď niečo chcela, tak som jej mohla hneď vyhovieť. A hoci sestričku veľmi chcela, prvý týždeň sme si veru riadne poplakali - aj ona, aj ja. Ale veľmi rýchlo pochopila, že keď kojím, tak musí chvíľu počkať, a potom bolo dobre. Teda až dovtedy, kým nezačala Liluša na Sandru žiarliť 😀 😀 😀 😀

denisse
11. feb 2010

tak nela spi ... prve zaspanie skoncilo neuspesne zvracanim .. tie hnusne sople jej stekaju do hrdla a napinaju ju 😝 tak snad uz do rana nebude ...

dadulik
11. feb 2010

joj, chuda nelinka ☹
laura uz spi, hoci robila caviky, ze chce ist spat do nasej postele 😖 dufam, ze bude spat celu noc ako predoslu 😅
inak, ordinujem 😀

denisse
12. feb 2010

dobre rano ...
tak nakoniec sme mali celkom dobru noc, az na to, ze asi od tretej nela spala nalepena na mne, tak som az do rana spala v jednej polohe 😝
ale nema teplotu ani nic ine okrem upchateho nosa, tak ideme do pohadky ...

vcera som upiekla tieto pracliky, snazila som sa o tvar srdiecka, ked uz je ten valentyn 😀 my to nezvykneme oslavovat, tak aspon mame srdieckate pracliky 😉

a su vyborne ...

http://www.brydova.cz/recepty/domaci-pekarna/35...

dadulik
12. feb 2010

dobre ranko, aj my sme mali dobru noc 🙂
a tu kyda a kyda, kurna uz ma to nebavi 😠 nechcem vidiet, co to bude, ked sa to zacne topit 😲
deni, pozerala som na FB tie srdiecka, vyzeraju vyborne, urcite to niekedy skusim 😉
ja mam uz uvarenu vajickovu polievku, podla zelania mojej dcery 😀 a druhe bude rizoto so zeleninkou a sojovym masom, zaciname zdravsie zit, lebo sme sa uz s jarom nedobre citili 😝