Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

dadulik
17. feb 2010

porad, co zajtra varit? 😕

sticker
autor
17. feb 2010

Ja som stále unavená 😔 . Dnes som si poobede ľahla do obyvky, lebo ma to zase bolelo a ja ani neviem kedy a zaspala som. MM šiel s Jul vyniesť smeti, ticho doma a bolo... Ešte že som nezaspala ku kaderníčke 😝 . Ostrihala ma za 5 juráčov, tak spokojnosť 🙂

sticker
autor
17. feb 2010

No ja budem buď vločkovú a postrúham tam mrkvu, petržlen, alebo kelovú...uvidím. Síce ešte je cesnaková, ale tak nedám to jesť Julke tretí deň 😝 . Teraz som robila kapustové halušky 🙂 a možno spravím francúzske, mám tam šľahačku 🙂

denisse
17. feb 2010

caute 😉

aj ja som uz doma z prace ... a dnes ma nejak boli v podbrusku, tak sa snazim sediet, ale nel chce aby som sa s nou hrala .. roman pride az okolo polnoci z prace ... 😝

denisse
17. feb 2010

my mame spenatovu aj na zajtra a asi urobim halusky s tvarohom ...

denisse
17. feb 2010

a v piatok je v klube pohadka karneval, tak rozmyslam, ze nieco pre deti upeciem, ale neviem co 😕

lenca13
17. feb 2010

ahojte 😉 Deni ako Nel v jasliach 😕

lenca13
17. feb 2010

Ja sa chystam zajtra varit toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1722

denisse
17. feb 2010

leni, myslim, ze furt rovnako ... na detaily som sa radsej nepytala vcera 😒
teta sarka tam furt nie je, spievanie nemaju ... takze asi tak ...

dadulik
17. feb 2010

leni, ten recept vyzera paraaaaaaaaaaaadne 🙂 len nemam kuracinu 😒 asi urobim len jaternice a zemiaky, rajcinova mi zostala aj na zajtra 🙂
deni, teba musia mat v tej Pohadke velmi radi mamicky aj deticky, ked im furt vypekas dobroty 😀 a hlavne sa setri, ked ta picha v podbrusku, zvol nejaku kludovu aktivitu s nel 😉
jani, furt ta to boli ? 😲 tusim je to horsie ako pred tou liecbou, aspon sa mi to zda, podla toho co popisujes 🤐

lenca13
17. feb 2010

Dadulik tiez som uz davno nic nove nerobila a mali v tescu na akciu kuracie prsicka tak som kupila 😉

sticker
autor
18. feb 2010

A hokej môže začať 😎 😀
Deni komu držíš palce? Asi nahlas kričať Slovenskoooo si tam dovoliť nemôžeš 😅 😝
Ja som hore od pol štvrtej, ale tak som ležala a čakala, kedy bude aspoň pol piatej... Ešteže je dnes hokej, nebudem sa nudiť.
Maminka berie Jaju do škôlky, tak sa nemusím ani nejako naháňať 🙂
Akurát sa mi blbo leží, keďže som ležala v noci... Dad bolí to stále a pridala sa k tomu tá bolesť pri kostrči... 😒 Včera som zrovna premýšľala, že už neznesiem toľko bolesti. Veď od novembra ma to bolí... Podráždená som z toho, nič nemôžem normálne urobiť. Už aj psychicky to zle znášam 😔 Blíži sa jar a ja som si chcela užiť tie posledné chvíle doma - chodiť s malými na bicykli, veď Jaja ešte nebola vyskúšať darček od Ježiška....
Leni ja som včera zabudla ☹ . Vôbec som tadiaľ nešla a uvedomila som si to pri jednotke 😒 Ak pôjdem dnes do mesta, tak už to mám aj v mobile poznačené.

lenca13
18. feb 2010

Dobre ranko no aj ja pozeram hokej 😀 😀 😀 ale pracka uz perie 😉

denisse
18. feb 2010

ahojte ...
jani, roman isiel pozerat hokej do prace ... takze si mozem slobodne fandit 😀 😀 a v nasom vchode byva niekolko ruskych rodin, takze ani proti rusku nemozeme velmi nahlas fandit 😀 😀 😀

jani, kedy ides k nejakemu dalsiemu doktorovi? ved to je strasne, ako trpis ... a urcite mas z toho aj znizenu imunitu, preto si aj chora ... ta obdivujem, ako to zvladas este aj s dvoma detmi, mna ked to takto bolelo, tak som mala co robit sama so sebou ... 😔

dadulik
18. feb 2010

dobre ranko, tak jaro tu nadava, ze nevsadil na cechov, ze mohol mat vyhru istu 😠 darmo, my slovaci sme v tom hokeji dost pozadu 😖

dadulik
18. feb 2010

tak zevraj to bol vyrovnany zapas 😅 ale ja sa toho pocitu nemozem zbavit, ze sme skratka slabsi ako cesi a rusi 😖
za chvilku pride kamoska s malou, tak mame o zabavu postarane doobeda 😉
a poobede budem zase pracne zhanat flasu na mlieko, mala vcera prekusala silikonovy sumel 😠 s tymi flasami ma ide slak trafit, vybrat jej taku, aby jej cumel vyhovoval, aby netiekla cez uzaver...vecny problem 🙄

denisse
18. feb 2010

dad, a nechces sa uz na flasu vykaslat? ja by som uz rada ... nech pije z niecoho ineho, nie cez cumel ... ale tak nedavno sme jej vzali dudu, tak este chvilu jej aspon tu flasu necham .. ale novu uz nekupim 😉

dadulik
18. feb 2010

deni, no neviem si predstavit, akoby bez tej flasky zaspala 😖 snad kupit jej nejaky nekvapkajuci hrncek 😲 ale to sa mi nezda vhodne na mlieko, stale to bude zakazene a smradlave ten uzaver 😠
uvidim, idem skusit, ci zaspi, a potom pojdeme do obchodu nieco kuknut 😉

denisse
18. feb 2010

jani, ked si nela chce pozerat na FB nejake fotky a otvorim jej nahlad roznych albumov, nech si vyberie, tak si vzdy vyberie tvoje Farmville photos 😀

denisse
18. feb 2010

baby, musim sa vam priznat, ze sama so sebou nie som vobec spokojna ... ja som normalne akcny clovek a v poslednej dobe som nejaka leniva, nic sa mi nechce ... vycerpava ma, ze roman chodi tak neskoro z prace a ze nela sa ani sekundu sama nepohraje ... a este som si nenasla novy rezim dna, v ktorom ona cez den nespi ... proste vecer ju dam spat a zistujem, ze som dokopy nic neurobila a aj tak nevladzem ... robim len najnutnejsie veci ... a mam na seba za to zlost ... 😠 😠 😠
tak som sa aspon postazovala 😝

lenca13
18. feb 2010

Deni ale ved mas na to vazny dovod,ja ked som bola tehotna s Timkou tiez som chodila do prace a tiez ma to dost vycerpavalo 😉 ja by som bola vtedy najradsej spala 😀 😀 😀

lenca13
18. feb 2010

A urcite to ma na svedomi aj to pocasie nech uz je jar,dnes som tiez riadne leniva a boli ma chrbat 😖

lenca13
18. feb 2010

Deni upiekla si pekne kolaciky tak co si vycitas 😉

denisse
18. feb 2010

leni, ja mam asi aj depku zo samoty ... je to na hlavu byt furt sama ... ja sa fakt nemam s kym za cely den porozpravat, len s tou nelou ... a to den co den, tyzden co tyzden ... ked aspon roman chodi normalne z prace, tak to nie je take strasne ... raz za cas to na mna pride a najradsej by som sa zbalila a vratila do PO 😕

lenca13
18. feb 2010

Deni to ti verim,ja sa uz tesim do prace mne tiez uz niekedy doma normalne hrabe 😖 teda ak nam to vsetko vyjde tak ako planujeme ,este uvidim ako dopadneme v BA 😕

zuzla2
18. feb 2010

ahojte...
tak ako sa mate??? 😀 😀 😀
my dobre, len uz obcas mam malej dost 😔 obcas nezvladam tie jej hystericke vylevy 😖 zacinam byt z nej uz na prasky...
leni toto jedlo co si hodila link som uz robila 3x 🙂 len posledny krat som zemiaky nakrajala na kocky, pretoze ked boli na kolieska,tak sa niektore poriadne neupiekli 😕
ja som na hokej dnes rano pre istotu nevstavala..i tak som vedela,ze prehraju...aj s rusmi prehraju a s lotysmi hadam aspon remizuju 😀
deni to je uplne normalne..ved si tehotna...ja ked som bola mala,tak som dokonca do konca 3.mesiaca xodila spavat o 8ej vecer...mne mala nastastie cez den,este spi..mm xodi domov cca o 5tej..ale co obcas z toho,ked pride a mala sa i tak po mne vesia 😒 a sice nemam tak daleko rodicov ako ty,ale tiez som tu v podstate sama...tiez najviac kecam len s malou a mm...a obcas s nejakymi mamickami vonku...ale v mojom pripade to bolo horsie,ked mala nerozpravala..teraz je to uz celkom fajn 😎 obcas by som aj brala,keby stixla 😀

denisse
18. feb 2010

ono je to zlozite ... na jednej strane tu mam skvelu pracu, co ma bavi a sovju rodinu ... romana a nelu ... a normalne som uz zvyknuta, ze tu nikoho ineho nemam ... ale cas od casu to na mna dolahne a chybaju mi nasi, segra, ale aj kamosky a kamosi ... ktori uz tiez vacsinou maju deti a kebyze sme v jednom meste, tak sa urcite aspon obcas vidime ... a nepomaha ani, ze chodim do prace .... no nic ... vyliala som srdce 🙂

lenca13
18. feb 2010

Zuzi a vy sa ako mate?
To jedlo bolo vyborne,ja som dala varene zemiaky 😉

sticker
autor
18. feb 2010

Juj Deni, to je mi ľúto, že ti je teraz psychicky tak nijako 😒 ☹ . Ale je to z časti aj vyčerpanosť... či chceš alebo nie, predsa len ten chrústik si berie svoje 🙂 Časom si aj možno zvykneš, že Roman chodí neskôr...vlastná skúsenosť 😔 a nájdeš si režim... Ale to, že sa Nel sama nezahrá ti nezávidím... Julka je teda tiež stále na nás, ale vie si aj sama sadnúť, asi keď nás už má dosť 😅 😝 a začne si skladať knižku-puzzle 🙂 Niekedy mám pocit, že už ani nerozmýšľa - jedno oko pozerá minimax a druhé sleduje puzzle 😀
A idem doplniť fotky na farmu, aby mala zajtra čo pozerať 😀 Veľmi si ma pobavila 🙂 😵 . Julke musím zase ukazovať Nelinku a Ninku - to sú jej favoritky 🙂 A jasné, že Ninka je stále tá, ktorá ju kusla do ruky 😀 Hádam si to nebude do osemnástky pamätať 😝

denisse
18. feb 2010

nela ju obcas nieco zaujme a vtedy si nejak nevsimne, ze sa hraje sama 😉 ale to malokedy ...
teraz ma take obdobie, ze sa chce hrat na obchod, na lekarku, na jasle, pripadne na vcielku maju, na krtka, ... a kazdemu zivemu okolo (teda teraz iba mne 😀 ) prideli nejaku rolu ... napriklad mi povie "ty budes adamko a ides do jasliciek a ja som teta bara" ... a nasepkava mi, co mam hovorit a robit ... 😀
tieto hry ju teraz bavia najviac ... a to sa samozrejme neda aby to hrala sama 😉