Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
6. júl 2009

Idem si pozrieť Julkine fotky a už ste videli tie večerné spoločné? Podľa mňa sú perfektné 😎

sticker
autor
6. júl 2009

Inak my sme boli na Trenčianskom hrade...slušne sme sa nachodili 😝

dadulik
6. júl 2009

kocik vycisteny 😝 uz len aby skoro uschol, lebo tu to vyzera zase na burku 😠 a mam ho rozmontovany vonku na susiaku 😀
jojo jani, mame to takmer na skok k vam, mozno niekedy zavitame aj my do trencina, alebo na beckov alebo do cachtic a stavime sa 😉
jo a baby, samozrejme, kludne dojdite aj k nam 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 s prespanim no problema vo velkom dome 😀

dadulik
6. júl 2009

neviete, kedy hodi foto deniska ? 😅 😕 na tie som najviac zvedava 🙂

sticker
autor
6. júl 2009

Dad fotky ktoré ja dávam teraz sú aj od Deni.... Len teda nemám odvahu dávať fotky, na ktorých ste aj vy.... Ale tuším nejaké aj s vami som dala 😅

sticker
autor
6. júl 2009

Veď máme tam prístup iba my 😉

dadulik
6. júl 2009

jani, a deni tam potom este dohodi vsetky ostatne fotky ????
lebo mne ide hlavne o fotky, na ktorych sme my ☹

sticker
autor
6. júl 2009

Deni to nejako vymyslí, aby sa tie fotky k tebe dostali, neboj 😉 🙂

dadulik
6. júl 2009

dobre 🙂

jaduska
6. júl 2009

babky my do tej Podhájskej asi niekedy v auguste pôjdeme, keď bude mať polovička dovolenku..... som pozerala, že z NMnV to máte asi hodinku aj niečo autom.....no ništ, radšej som 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

dnes cestuje moja mama so Sandrou do Novej Bane, tak sa zase veľmi nevyspím, majú tam byť o druhej ráno....a tu sa spustila fajna búrka, hádam dobre docestujú....

večer dopozerám fotečky, teraz nestíham, zavárame marhule 😝

sticker
autor
6. júl 2009

Dani nám to už nevyjde toto leto ☹ Ešte "musím" absolvovať návštevu v NZ 🙄 a potom bude auto len odpočívať pred barákom 😝 😒

Zmenšujem ešte minimum fotiek aj sem na koňa, Jul je už v postieľke, Jaja zaspávala v obývačke, tak ju tatino šiel dať do postieľky.... Netuším, či je niečo v telke, ale asi si pozriem dvd nejaké.

Leni načo dala MUDr. tie kvapky? Na to kakanie?

denisse
6. júl 2009

ahojte .. majte so mnou prosim trpezlivost, vcera som do polnoci zachranovala promocnu trotu pre brasku (detaily dodam neskor 😀 ) a dnes tie promocie ....

takze len co stihnem, pridem a vsetko dobehnem .. fotky a taaaak ... 😀

julca80
6. júl 2009

ahojte, aj u nas sa uz spi a snad nieco normalne aj v telke pojde 😕

deni, jasne, ked budes mat cas, myslim, ze babenky vydrzia 😅

dadulik
6. júl 2009

joj deni, ved som zabudla, ze ste mali tie promocie 🙂
jasne, na to najlepsie sa oplati pockat si 😀

sticker
autor
6. júl 2009

Baby čo zajtra variť? 😅 Zajtra má byť aj počko nejaké divné.... 😝

zuzla2
6. júl 2009

deni ja urcite pockam 😀
no co zajtra varit??to by aj mna zaujimalo...

sticker
autor
6. júl 2009

Deni ja Ti pošlem potom do IPčka čísla, ktoré nám neprešli, ak môžem 😝 . Počkám, kým to poposielaš babám 🙂

dadulik
6. júl 2009

co varit?? tot moja zivotna otazka 😒 😠 a este k tomu nemame doma skoro nic, vsetko vybrakovane, spajza, chladnicka, mraznicka, zostavaju len cestoviny, len co na ne ? 😕

lusinda2000
6. júl 2009

no kočky,my sme boli s kamoškou na škôlke sa hrať a ideme s as malou osprchovať a spať...
takže fotky sú krásne,vy tiež,teda vaše rodinky a prajem vám dobrú nôcku🙂

sticker
autor
6. júl 2009

Luci veď aj vy ste zlatí 🙂 😉
Dadulik - no morca dellu mám, aj kukuričku aj cestoviny... vďaka za typ 😀

lenca13
6. júl 2009

Ahojte tak fotky su pekne 🙂
Ja som bola s kamoskou na bicykli a Timka je na tom stale tak ist len place ze ju boli brusko ☹ Jani ma sirup len stale neezabera ved som v lekarni nechala 20€

sticker
autor
6. júl 2009

Ale načo je ten sirup? Akú oficiálnu diagnózu má? Aj kakala normálne?

dadulik
6. júl 2009

leni, boze, dufam, ze to nebude nieco zle, lebo ved si vravela, ze v bojniciach kakala, a aj cez to ju stale bolelo brusko 😒 ja by som s nou zasla asi este na uzv ☹

dadulik
6. júl 2009

mala konecne zaspala, a ja sa dnes citim velmi unavena, hoci som celu noc spala bez prebudenia 😒
neviem, ci to pocasie na mna tak vplyva, alebo kramy ☹
tak skoro zase zalahnem 🙄

lenca13
6. júl 2009

Jani ten sirup je na to aby sa vykakala lenze jej to stale nejde ved som pisala ze sa nemusis bat ze by baby niecim nakazila 😕

julca80
6. júl 2009

jooooj ☹ , normalni mi je Timejky luto, chudiatko malinke ☹
Boze, nech jej je uz lepsie. Uz ju to trapi treti den. 😖

sticker
autor
6. júl 2009

Leni nie preto sa pýtam! Ty si číslo!!!! Len mi nejde do hlavy, že jej nič nezaberá a stále sa sťažuje na bruško 😒 ☹

lenca13
6. júl 2009

doktorka mi vravela ze to moze byt zo menou prostredia tak uvidim este zajtra moc mala negativny takze zapal nema ziadny ☹
Ved aj Nelinka mala nedavno taketo problemy ☹

julca80
6. júl 2009

Leni, a mate ist aj na kontrolu? 😕

dadulik
6. júl 2009

leni, aj my mavame problemy s kakanim aspon raz do mesiaca ☹ nam pomahaju tie kvapky pre deti espumisan a pocvicit poriadne nozickami, potom to uz nejako ide 😉
idem si uz lahnut, lebo nevladzem hlavu udrzat, ale este raz som si musela vsetky fotky popozerat 😅 😢 ☹