Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
7. júl 2009

Dad inak presne som nad tým premýšľala, že ako to bude ďalšie roky..... Deti väčšie, maminy v robote.... Ale ja by som bola smutná, keby sa už nestretneme ☹ . To naozaj budem radšej celý rok žiť "o chlebe a vode", len aby sme mohli niekam ísť.

zuzla2
7. júl 2009

prva na stranke 😀
a to planujete az takto o rok v juli??lebo to uz je podla mna dost neskoro...poniektore uz asi budu v praci, deti uz budu mat 3roky za sebou..a vo vela pripadox som videla,ze zdarma su akurat do tych 3...

tak neviem no....asi fakt radsej nic neplanovat...

sticker
autor
7. júl 2009

Joj Zuzi hlavne, že tm sa nič nestalo.... To už nie je normálne s tými autobusmi ☹
A do konca týždňa má byť také na nič počasie 😒

dadulik
7. júl 2009

no tak jednoznacne musime zbuchat stretko nejako v maji buduci rok 😀

julca80
7. júl 2009

ranko
Prave s Domcou ranajkujeme a popritom pozerame rozpravku. 😅
Dnes caka "dilema" co varit aj mna. 😝 😠

sticker
autor
7. júl 2009

Dad dobrá poznámka 😀 Takže do mája, aby Timuška a Chiara nemali tri roky 😝

lenca13
7. júl 2009

Dobre ranko 😉 tak noc bola v pohode vypila aj trochu mlieka vstavali sme pred osmou 😵 nad ranom trochu buntosila ale stale hovori ze ju boli pusinka tak neviem ci nezbehneme zase k dokine 😖
Deni tak vysledok mozem ocakavat az zajtra 😖 to som sa moc nepotesila

sticker
autor
7. júl 2009

Juj Leni, tak ešte nekakala? ☹

sticker
autor
7. júl 2009

Julik zmazaný album? 😕 Budeš mať fotky už iba na FB?
Čo je to za buginu? To nie je čo ste mali v Bojniciach však? Vyzerá ako Quinny.

julca80
7. júl 2009

eee Jani, to som mala od kamosky pozicany taky lahsi kociar, bo ten nas by bol tazky na prenos, a aj do kufra auta by sa tazko zmestil. Sestra ma male auto. Aj pri nastupovani do autobusu bol lahsi. 😉

Rozhodla som sa, ze uz nechcem mat tu na Konovi album. 😖 Pripadne sem hodim raz za cas nejake foto a tod vsjo. 🤐

sticker
autor
7. júl 2009

No veď ja tiež uvažujem, že zmažem album, lebo niektoré "inteligentné" individuá robia hromadné nájazdy a potom sa "vytiešajú" aká som ja špata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale zase tam som ani inteligenciu nečakala... 😝 😀 😀 😀

denisse
7. júl 2009

caute ... fotky poslane ... dadu aj zuzke na mail, co mi poslali, julke tam, kam som kedysi uz cosi posielala a lenke na jarinov mail ... tak stahujte 😀

sticker
autor
7. júl 2009

Deni podarilo sa ti nájsť tie fotky?

sticker
autor
7. júl 2009

Zuzi práve vraveli v rádiu o tom autobuse 😒 ☹

jaduska
7. júl 2009

ahojte....

deni - super s tou tortou, ale možno ani uhorková by nebola zlá 😀

ja som dnes ráno našla knihu, čo Boba večer potrhala, ani neviem kedy, tak sme ju potom lepili, no a teraz ona lepí môj anglický slovník.... 😲 😲 😲

Leni - my sme pri Sandre mali taký problém s kakaním, dávala som jej Duphalac

zuzla2
7. júl 2009

my sme uz stihli byt aj v obxode...
tu su fotky tej havarky http://www.pis.sk/portal/?c=16&tpc=27901 len mm navigovanie fakt ide...keby mi bol napisat,ze sa to stalo tesne pred zastavkou,tak aj poxopim 😀 inac ta linka xodi k nam..pri nas ma konecnu...

jaduska
7. júl 2009

fuuuha, to bola kvalitná havárka.....zuzi nebývaš náhodou na Bratislavskej?

jaduska
7. júl 2009

jooo a dnes varím cestoviny s tvarohom, keď už ste tu preberali čo dnes variť 😀 😀 😀 😀 😀

zuzla2
7. júl 2009

nene..ja som hore na kopci 😉
ja som sa rozhodla uvarit kuraci stroganov...

denisse
7. júl 2009

jani, musim hladat len podla casu ... a napriklad 17:41 mam 5 fotiek, este musim skusit niekde, kde uvidim aj sekundy a ked nenajdem, tak ti poslem vsetky k tej minute a si vyberies co nemas 😀

sticker
autor
7. júl 2009

To bude asi najlepšie Deni 🙂 😉

sticker
autor
7. júl 2009

Ale naozaj nemusíš teraz. Keď budeš mať čas. Veď ja mám skoro všetky fotky, takže mám si čo pozerať a snívať 🙂 😉

denisse
7. júl 2009

zuzi, tebe fotky dorazili? dajte vediet, ci ich mate, lebo to posielam hromadne, takze ked budem posielat este raz tak nech zase poslem vsetkym komu neprisli ... ono to mozno chvilku trva, tak este pockajme, ci nedorazia a ked nie tak poslem znova ..

dadulik
7. júl 2009

ok deni, pockam, zatial nic v mailoch nemam ☹
mala zase strajkuje so spanim, uvidim, ci nakoniec zaspi 😒
my mame rizoto od vcera, a rano som uvarila hraskovu polievku s krupicovymi haluskami, a uz sme ju stihli zjest 😀 a na veceru si dame kus lasky, a budeme najedeni 😀 😀 😀

denisse
7. júl 2009

jani, nasla som 😀 a poslala na ten mail, co ti tam pisal jarino ohladom toho programu ... kuk ci doslo ...

zuzla2
7. júl 2009

deni mail dosiel, z uschovne mam uz vsetko stiahnute 😉

dadulik
7. júl 2009

ja furt nic ☹
zeby zase blbol azet? 😲 🙄 😠

denisse
7. júl 2009

dadu, neboj ... kludne poslem este raz ... mate este iny mail?

lenca13
7. júl 2009

Ahojte tak hlasim dobru spravu uz sme sa vykakali 😵 😵 😵

Deni mail nam prisiel len to musi este Jarino postahovat dik 🙂

dadulik
7. júl 2009

chvalabohu leni 🙂
deni, skus prosim este moju staru mailovku, poslem ip
diki