Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
8. júl 2009

jarino ono to odomna xce potom heslo 😕

jarinosk
8. júl 2009

no,ved ked budete posluchat bude aj heslo 😀

jarinosk
8. júl 2009

zuzla,mas IP 😉

zuzla2
8. júl 2009

dikes 😵 😵 😵

jarinosk
8. júl 2009

nieje zac
kludne potom posli dalej

ja idem na domovu schodzu
zatial ciao!

sticker
autor
8. júl 2009

Ahojte. Jarino ja teraz idem cez "obmedzený" t-mobile,tak teraz to radšej nejdem ani pozerať... Ale mohli by sme sa dohodnúť, že mi to capneš na kľúčik? 🙂

lusinda2000
8. júl 2009

zuzi alebo jarinosk pošlite mi to heslo,rada by som si pozrela tie vaše fotečky🙂 ďakujééém🙂

sticker
autor
8. júl 2009

Idem sa umyť, som totálne zmorená. Potom aj doma popozerám tie linky, ale fakt pochybujem, že nám ešte niečo vyjde 😔 Nejdem plánovať a ak bude tak budem len rada.....teda ak sa môžme pripojiť 😅

lusinda2000
8. júl 2009

jani,ahoooj🙂

lusinda2000
8. júl 2009

čo ste s ma všetci zľakli???? 😔 😔 😔

sticker
autor
8. júl 2009

Luci nie, len "bojujeme" s Jul, nechce spať. Ale ani sa jej nečudujem. V kuse niekde lietame, tak má režim úplne poprehadzovaný. Na obed tiež nespala. Už nech sme doma. Tak sa teším. Aj keď nie je tu zle. Svokor navaril, večerať sme boli vonku - oplieskal 25€.. Ale nech sa stará. Zase nás rok neuvidí 🙂 😅

dadulik
8. júl 2009

jaro, zuzi, poprosim aj ja do IP heslo, dakujem 🙂
leni, aj ty mi moc chybas 😢 samozrejme aj zuzka, julka, janka, deniska, katka, vsetci nasi chlapi aj malicke 😢 😢
joj, kebyze tak byvame v jednej dedine, zuzi, urcite by sme mali maximalne 60 kilo, co by sme sa tym rehotanim nasho sadielka striasli 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lauru som ulozila, idem kuk house, jani si ma tym totalne nakazila nedavno 😀

sticker
autor
8. júl 2009

Ozaj Hous!!!! Zabudla som! Ale neviem či mám pozerať......dohovie kedy bude budíček.... No svokor spí, tak asi zapnem 😝 Vďaka za pripomenutie Dad 😵

sticker
autor
8. júl 2009

No túto časť som videla tuším.....uvidím ako Edo uspí malé. Zatiaľ je tam ticho, ale nemám odvahu tam vojsť 🙂

julca80
8. júl 2009

ahojte, u nas bolo opat dlhsie uspavanie. Lebo poobede spala skoro do 4tej, tak sa jej vecer nechcelo velmi spat, spekulovala a spekulovala, len aby nemusela spat. Nakoniec sme sa spolu dohodli po pol 9tej zostala v mojej posteli. 😀
A este kym som si vas docitala, je aj devat hodin. 😕

Zuzik, ta de si??? Ja tu na teba cakam s Lasagnami. 😉 😀

lusinda2000
8. júl 2009

to som rada,že ste sa ma poniektorý teda nezľakli 😵 😵 😵

dadu,zuzi,nabudúce sa k vám s tým smiechom pridám,ak budem môcť...keďže sa z toho smiechu toľko chudne🙂

sticker
autor
8. júl 2009

Inak Podhájska je "toť za rohom" 😝 . No už eeee chcem ísť domov. Tak neskutočne sa teším domov.
Leni ako je Timke?

lusinda2000
8. júl 2009

kočky,vidím,že vás plaším,tak idem kade ľahšie....

a h o j t e e e e e e e ! ! !

lusinda2000
8. júl 2009

a nezabudnite mi prosíííím poslať do ip to hesielko,jarino alebo zuzka🙂

jarinosk
8. júl 2009

zuzla,dadulik,lusinda,sticker - maju hesielko, ked tak poslite ho dalej dalsim ucastnikom stretka

jarinosk
8. júl 2009

dobru noc,zeny moje.

sticker
autor
9. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak nás posuniem 🙂 My dnes konečne domov, jupí 🙂 Ešte zbehneme do mesta do kníhkupectva nech si Jaja niečo vyberie. Slniečko svieti, nemusel by byť úpek, iba tak "normálne" 😝

lusinda2000
9. júl 2009

dobré ránko🙂

tak jani,prajem šťastnú cestu. budeš mať aj fotečky?potom hodíš niekam?

julca80
9. júl 2009

cafte
Ja som sa vcera zabudla v teme Michael Jackson 😒 , pozerala som si link-y co k tomu hodili, no a bolo 10hodin co som isla spat. 😅
Dnes absolutne nic nevarim, ved co by aj, mame toho dost od vcera.
Ako tradicne behneme von s malou a tod vsjo. 🙂

zuzla2
9. júl 2009

ahojte...my sme dnes vstali pred 8ou 😔
dadu vsak to,ze potom by sme boli netake modelky 😀
julci no dajak sa mi uz nechcelo ist na veceru k vam 😀 radsej som si dala varenu kukuricu 😝
Janke vsetko najlepsie k narodeninam 😉 😵

lusinda2000
9. júl 2009

janka má narodeniny? tak prajeme všetko najlepšie🙂

lenca13
9. júl 2009

Ahojte 🙂 malej Jaje vsetko naj k narodkam 😵
My sme boli s mamou v obchode a ja sa pojdem venovat Timke stale sa chce vozit na bicykli aj ked nevie este slapat 😕

dadulik
9. júl 2009

ahojte, tiez janke zelame vsetko naj 🙂
my sme rano vyrazili k lekarke na tu dvojrocnu prehliadku aj s mocom, nemala som doma skumavku, tak do presnidavkoveho pohare sme zachytili, a zase je zly ten moc 😠 😠 😠 tak mi dala sestricka skumavku, a rano si mozeme dat repete 😖
mala spi, pracka perie, ja tu pozieram od vcera cestoviny bolognese, jaro je v robote a mne sa absolutne nic nechce robit 😝

julca80
9. júl 2009

Krasne narodeniny Jajke prajeme!!!! 😵 😵 😵

Ja som dala prave malu spat a uz sa napchavam Lasagnami. 😝 😉

Uz cely tyzden silno rozmyslam nad tym, ci kupime malej tu vacsiu motorku-odrazadlo, prip. tu klasicku trojkolecku ako ma Nelinka. Vsimla som si posledne tyzdne na malej, ze by sa tak rada vonku vozila, len nema na com. Kedze my mame len tu klasicku plastov. trojkolku s pedalmi na prednom kolese. 😖 A to ju absolutne nebavi a nejde jej to. Pritom uz si sadala aj na kamoskinu trojkolku, aj sa na nej krasne vozila, aj pedalovala, pretoze oni maju tie pedale tak v strede na konstrukcii medzi prednym a zadnymi kolesami, no a na takej jej to perfektne islo.
A samo, ze jej je to luto, ze sa nemoze velmi povozit, kedze deti su take, ze len tazko sa im poziciava svoje, ked aj tak len na chvilku. To uz Dominika place co jej je luto, zeby sa vozila, ale to druhe dieta jej nedovoli. 😒 🤐
Takze asi cez vikend pozrieme v TN nejake "vozidlo".

dadulik
9. júl 2009

juli, a co ten najmensi bicykel? nasa okamzite sadla a pedalovala o stosest 😉