Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
12. júl 2009

😎 😎 😎 začala som novú stránku 😎 😎 😎

sticker
autor
12. júl 2009

Edo tiež pozerá markízu, no mne sa to nechce pozerať, tak si pôjdem čítať neskôr 🙂

dadulik
12. júl 2009

ahojte, my este nespime 😠
boli sme pozriet malu sarinku, ona je taaaaka drobulinka, este taka neoperena 😅 krstiny mame 2.augusta, tak uz treba rozmyslat, co si obleciem, ked sa do nicoho nevojdem 😝

lenca13
12. júl 2009

Ani my este nespime mame navstevu 😉
Inak uz som davno take male babo nevidela moze byt rozkosna 😵

sticker
autor
12. júl 2009

Chcela som ísť na balkón, ale bojím sa chrústov 😅 😝 . Sú dosť nepríjemní 😒
Dad naj by boli nejaké voľné letné šaty na ramienka 🙂 Teda ja osobne šaty eee, skôr nohavice a blúzku by som si dala...ale tak to bola iba rada 😅 😉

sticker
autor
13. júl 2009

Ahojte. Včera sme ale pekne zaľahli asi všetky 😝 . Ja som pozerala ten film na markíze a dal sa, akurát bol moc dlhý... Aj tak nie som ráno schopná vstať skôr ako o pol ôsmej. No prázdniny robia svoje 🙂 😉
Pijem kávu a pôjdem s malými tu po sídlisku. Navarené je, tak to treba využiť. A poobede sa snáď bude dať konečne bazénik na balkón. Polka júla a ešte nebolo tak naozaj leto.... Inokedy sme aj o desiatej bez problémov boli na balkóne...včera mi tam o pol deviatej bolo chladno 😒

julca80
13. júl 2009

ranko prajem 😉
Ja som vcera zalahla uz o pol 10tej. 🙂 A rano o 7ej som bola ako rybicka. 😅 Dokonca som sa skor zobudila ako mala.

Jani, vcera si sa ma pytala na vikend.
Bboli sme len u svokrovcov a v Laugariciu, a tam sme jej nakoniec kupil ten maly klascicky bicyklik "12"tkovy v sportovom obchode. Inac sme absolutne nikde neboli.
Vcera sa mala konecne prvy krat toto leto kupala v bazeniku, taka bola stastna. 😵 Az ju bol problem odtial dostat. 😝 😀

dadulik
13. júl 2009

ahojte, my sme spali skoro do osmej 😲
aj tu sa ukazuje pekne slniecko, no pojdem asi nejake saty kuknut do obchodu na tie krstiny 😉

julca80
13. júl 2009

saty som ja na sebe nemala od svojich promocii. 😝 😀 😀 Tak som si od nich odvykla, ale pritom sa mi pacia, len som Ja na neni absolutne zvyknuta.
Tak Dad, dufam, ze nieco pekne zozenies?! 😉

sticker
autor
13. júl 2009

Jul ty si presne môj typ 🙂 😉 Ja sa vôbec necítim dobre v sukni, nebodaj šatoch..... 😝

sticker
autor
13. júl 2009

Julik a hoď potom foto Dominiky v akcii na bicyklíku 😵

julca80
13. júl 2009

jasne dam foto, len ju musim na nom odfotit 😉 😅 Este sme dako nemali moznost, zatial sa len s bicyklom zoznamuje. 😀

sticker
autor
13. júl 2009

No ja idem pomaly von unaviť malé 🙂

lusinda2000
13. júl 2009

čaute kočky🙂

teda,nikde nikoho!!! vonku je nádherne teplo🙂 krása,konečne leto🙂

mňe zasa malá odmieta spať,ale skúsim ju dať troška neskôr🙂 možno to zaberie...

som zvedavá na dominiku ako jej pôjde bicyklovanie🙂 určite bude šikulka a pôjde jak strela, maminka nebudeš po nej ani stíhať🙂

sticker
autor
13. júl 2009

Ja tiež netuším, či Jul spí...prepískli sme jej čas a prišli sme domov "až" o dvanástej. Riadne hučala, keď som ju dávala do postieľky, potom bola chvíľu ticho a zase krik a teraz je opäť ticho....
A Janka tiež zaspala 😕 . Asi ich to slniečko riadne zmohlo. Ja som zatiaľ požehlila a tak mám veget 😎

lusinda2000
13. júl 2009

tak super jani. aspoň ste unavené🙂
idem skúsiť uspať malú...snáď sa mi to podarí...

sticker
autor
13. júl 2009

Luci na ňu nefunguje tak že ju necháš samu v izbe asi.... Musíš byť pri nej? To by som ja určite zaspala skôr 😝 😅 Ja musím teraz vymyslieť, ako ich poobede unavím - teda hlavne Janku, keďže už nezvykne spávať na obed.

dadulik
13. júl 2009

ahojte, saty kupene, ale take obycajne, letne trojstvrtove elasticke a o cislo mensie !!!! vacsie nemali, nic ine mi nesedelo, takze mi bude vsetko sadlo vidiet 😀 ale jarovi sa na mne pacili, tak sme ich kupili 😀
juli, nejako som nepostrehla, ze ste predsa len kupili ten bicyklik, aky a za kolko ? a urcite hod foto 😉
mala zaspala len pred chvilou, je rychlo vyprazam rezne od vcera, je tu straaaasne teplo, na vecer urcite zas burka dojde 😠

sticker
autor
13. júl 2009

Inak vám napíšem, čo večer Jaja vyviedla... Normálne sme ju uložili, Edo prečítal rozprávku, pustil cd a hotovo.... A o 10 min. príde Janka za mnou do obývačky, nos a ústa úplne krvavé, na rukách tiež a kvapky šli po nej 😕 No byť slabšia povaha, tak ma natiahne. A hovorí mi:"Maminka ja som si bachla nos do steny...." Neskutočné množstvo krvi z nej šlo a v ústach čo mala... Stena od krvi... Pýtala som sa jej čo chcela urobiť....či chcela ísť za Julkou do izby cez stenu - rýchlo som to chcela dať na humor 😀 Netuším čo robila a ako silno sa musela bachnúť do tej steny....

lusinda2000
13. júl 2009

to teda na ňu nefunguje. ani tatinko ju neuspí,iba ja. je to troška také iné,keďže ani pri tatinkovi nezaspí,jednoducho odmalička ju uspávam len ja,lebo pokiaľ som kojila,tak zaspávala na prsníku a to bola chyba. ale tak čo už,som rada,že mi v noci krásne spinká. cez deň to už nejako vydržíme,keď nechce spať,no je fakt lepšie,keď zaspí aspoň na hodinku a pol. je to taký oddych aj pre mňa aj pre ňu.idem na to,hoci mi tvrdí,že nie spinkať...no idem skúsiť🙂

sticker
autor
13. júl 2009

Dad že hodíš foto na FB 🙂 😉 Aspoň ich vynosíš aj normálne, nie len na osalvu 🙂

dadulik
13. júl 2009

jani, hodim foto az potom z oslavy, nechaj sa prekvapit 😀

sticker
autor
13. júl 2009

No veď tak som to myslela...snáď toľko vydržím 😀 😀 😀

julca80
13. júl 2009

cafte, uz tu aj ja oxidujem 😝 😀
Malu som pred chvilkou ulozila, bo sme prisli dost neskoro. Rychlo sa najedla polievky a uz snad drieme.

Ja sa idem nadlaaabnout. 😉

dad, tak vyborne, ze si kupila saty. Aspon mas o starost menej. 😉

jeeeminku Jani, az som sa zlakla, ze sa Jaje cosi hrozne stalo. 😲 Ale vyzera to tak, ze je uz ok.
Tipujem, ze sa jej nieco prisnilo. 😅

sticker
autor
13. júl 2009

A zase nie je počasie na bazénik..začalo fúkať, oblaky sú....nech ich len odfúka preč 😠 Jul aj tak nespí, potvorka. Aspoň je v spálni, ešte pol hodinu ju tam skúsim nechať 😝

julca80
13. júl 2009

dufam, ze pocko vydrzi do vecera?! Mamca ju planuje vziat k prababe a napustit jej bazenik, tak nech je aspon teplo. 😒

sticker
autor
13. júl 2009

Julik práveže ona ešte ani nespala 😅 Podľa mňa sa tam vrtela a švác 😀
Ja by som im tiež chcela ten bazénik napustiť....už ma to aj štve! Fakt polka júla a nič nemajú z leta po tejto stránke 😒

zuzla2
13. júl 2009

ahojte...
ja mam od vcera poriadny nerv na mm,tak radsej ani nepisem,nex to tu nekazim svojou naladou 😔
u nas je dnes tiez striedavo-oblacno....raz svieti slnko, raz nie..pofukuje vetrik...ale celkom teplo je...
ja reku,ze sa pustim do velkeho letneho upratovania..no,ale vela som toho pri malej nestihla..len umyt okno v detskej a povyhadzovat hracky... 😖 kde su tie casy,ked som si aspon upratat v pokoji mohla...najlepsie by mi bodlo v sobotu take robit...lenze milostpanko by akurat vtedy stale niekde xodil 😠

my sme uz bazenik tohto roku pusteny mali...mala by sa bola v nom cvachtala cely den 😎 ale tak hadam tento tyzden jej ho znova napustim a ked hlasia 30tky...

lusinda2000
13. júl 2009

malá mi teda odmietala zaspať,začala vymýšlať a spadla z postele na zem,plakala,unavila sa a zaspala mi na rukách. tak som si ju radšj nechala tu pri sebe,keďže spadla.mám ju tu pod kontrolou.

dadu,pripájam sa k zvedavosti na šaty,samozrejme hlavne na tvoju osobu v šatkách🙂 budeš kočka🙂

jani,takže ti nespinká julka?asi sa jej tiež moc nechce...
s jankou mi ma riadne vyplašila,bože,aký krvavý príbeh,mala som strach čítať ďalej...

jaduska
13. júl 2009

deniska - konečne si sa ozvala, už som chcela dať vyhlásiť pátranie 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi - my sme mali celý víkend o ničom - videla si, aký bol jany v Prešov a keď sme došli domov, tak uvaril rezance do polievky, zjedli sme, a potom sa pozbieral a išiel na stretko s kolegami.....som nestíhala od úžasu ani ústa otvoriť a niečo mu povedať....no nevadí, hlavne, že cez týždeň mi furt do telefónu rozpráva, ako strašne mu chýbame a ako sa na nás teší.... 😖

včera moje zlaté detičky spali od deviatej večer do ôsmej rána a dnes tak podobne....keby sa Boba nebudila v noci, že chce džús, tak ani neviem, čo s toľkým spánkom robiť....hehe

a v bazéne sme boli toho roku 2x-máme veľký pri Centre voľného času, Sandra sa vyčvachtala, Boba len na kraji stála a každého ošpliechavala...