Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
14. júl 2009

Timka toho zaja stale mojkala a asi ho zle stlacila 😖
Jani Jul ma dajako vele energie 😉
Timez lahla a spala 🙂
Pojdem sa aj ja trochu lahnut inak mam normalne dietu nic nemozem jest iba jogurty aspon schudnem 😀

sticker
autor
14. júl 2009

To Leni pri angíne je taká diéta? 😕

sticker
autor
14. júl 2009

Alebo to len tvoj žalúdok štrajkuje....
No Jul už snáď spí...ani nemám odvahu tam ísť 😝

lenca13
14. júl 2009

Jani nie mam bolavu pusu a jasna tak preto nemozem jest ale ani nie som hladna

sticker
autor
14. júl 2009

Ty brďo...nepríjemné 😉 🙂 Vidíš, ani nevieš ako a schudneš 😉

lenca13
14. júl 2009

Jani ved ja mam prvykrat anginu 😕

jaduska
14. júl 2009

no neviem, či s tým bytom máme šancu - nemáme protekciu - viete, malé mesto....som zvedavá, kto tie byty dostane, je ich iba 11 a majú viac ako 40 žiadostí....inak miesto na bývanie nic-moc, je to na opačnom konci mesta, hneď vedľa majú bytovky Rómovia, je to hneď pri ceste - hlavný ťah na Duklu-Poľsko, ale zas tu doma je to už o držku....tak asi furt lepšie tam, aj keď mám trošku obavy byť celkom sama s deťmi....no asi aj tak nemáme šancu, tak to zatiaľ neriešim

dadulik
14. júl 2009

ahojte, dnes fakt nestiham, boli sme s malou u nasich, teraz polievam travnik, v rure mam zapekanu cuketu, MJ uz som vcera popozerala vsetko mozne co sa dalo, a zistila som, ze sa po tom citim este horsie, tak radsej uz nic nepozeram 😔
dani, mali by zohladnit, ze mate 3 deti, a byt vam pridelit 😉
leni, kokso, chudak zajac, ale asi aj ta horucava mu nepomohla ☹

lusinda2000
14. júl 2009

čaute kočky,mňe drobec ako obvykle ešte nespí,odmieta☹ ale tak skúsim ju zasa dať troška neskôr,za pár minút🙂

boli sme vonku a je tam dosť teplo,trolinka pofukuje sem-tam jemný vetrík,ale taký príjemný.

leni,zajka mi je ľúto,chudáčik☹

jaduš,tak nech vám to výde s tým bytom.

my už máme vyriešené zatekanie v kuchyni🙂 našťastie sme nemuseli nič búrať, zatekalo to v izbe nad kuchyňou,kde bola voľakedy kuchynka a tak je teda voda zavretá,lenže niečo tam prasklo,tak na to brácho prišiel a opravil to v tej izbe,inak je to izba,kde plánujeme robiť tú detskú...napokon som rada,že sme s ňou ešte nezačali,lebo tam musel búrať troška...keď si predstavím,že by bola už hotová izba,omaľovaná a teraz buuum,bude sa tam rúcať...porazilo by ma. takže už to máme za sebou,kuchyňa sa bude musieť aj tak omalovať,nakoľko je tam riadny mokrý fľak. a zvonku na chalupe tiež,už sme takéto zatekanie mali,ale to vtedy zatekala strecha,to bolo ešte horšie. už aj v kúpeľni nám zatekalo...sila,keď sa darí,tak sa jednoducho darííí všade🙂

timka spáva už na veľkej posteli sama? v noci nespáva v postieľke?

jaduska
14. júl 2009

daduš - keď rozdeľovali byty naposledy, tak dostala aj kámoška, čo bývala presne tak ako my, len ona u manželových rodičov, ale presne v takom byte ako majú naši a má iba jedného syna, teraz sa dokonca rozviedla a býva tam s ním sama v 3-izbovom byte....tak som fakt zvedavá, aký majú "meter" na to prideľovanie

dadulik
14. júl 2009

dani tak drzim palce 😉
lusi, aj nasa laura spava od decembra sama vo svojej izbe na velkej posteli 🙂 a tiez obcas spadne aj cez zabranu, ale to tak, ze chce v noci vyliezt a nevidi, a skonci na koberci 😝 stalo sa to zatial asi 3x a ni sa jej nestalo 😎

lusinda2000
14. júl 2009

teda ja si neviem predstaviť,že by malá spala na veľkej posteli v noci sama. je zvyknutá na veľkú posteľ,ale nie bez zábran. čo som videla postele,tak mali zábrany,ale také krátke,ona by určite cez ne tiež spadla,nakoľko ona sa "šrotuje" v postieľke.

sticker
autor
14. júl 2009

Ja utekám na balkón za Jankou. Dala som znovu dva bazéniky..na oblohe ani mráčka, paráda 😎 .

lusinda2000
14. júl 2009

tak si to janky užite...
julinka si to asi užije až po spánku,však?

lenca13
14. júl 2009

Lusi nie nespava v postielke spi s nami len Jarino bol este v obyvke a dajako sa skotulala 😖

lenca13
14. júl 2009

Zabudla som pochvalit Timeu uz vie slapat na bicykli babicku ju to vcera naucila 😵 😵 😵

dadulik
14. júl 2009

lusi, ja som pisala, ze my mame postel so zabranou, celkom dlhou, neda sa cez nu skotulat, to len ked laura v noci spekuluje, a chce ist von z postele "skokom", tak sa stava, ze padne na koberec zadkom 😀

dadulik
14. júl 2009

leni, super, gratulujeme k timkinemu uspechu 😉
mala dnes nechce nic jest a furt ma taha von 😠 ale je tam strasne teplo, tak chcem poskat este aspon hodinku

lenca13
14. júl 2009

Timea este spi a prisla babicka ze ju zoberie trochu von 😵

julca80
14. júl 2009

ja som prave prisla od mojej babky. Tam sme s malou pobudli od skoreho doobedia. Kupala sa tusim non-stop od 10tej, potom som ju tam dala spat, zdriemla si na necelu hodku. A este nemala ani oci poriadne rozlepene, a uz bola v bazene. 😅 😀 😀 😎
Mna tam teraz vystriedala moja mamca, tak ja idem teraz asi na rychlo nieco uvarit, asi poleeefku. 😉

jaduska
14. júl 2009

jeeejda - Timča je šikovná a máte dobrú babičku.... 😀

ja bazén na balkón nedávam, lebo u nás tam svieti slnko až k večeru - teraz tam ešte nesvieti, ale keby bola doma Sandra, tak tam určite musí byť....tá je tiež vodný živel, aj keď veľkej vody sa bojí....

Boba sa pred chvíľou zobudila, spráskala dvoch Dráčikov a teraz fotí s mobilom... 😀 😀 😀 😀

jaduska
14. júl 2009

voľaktorým ľuďom už asi dobre preskakuje:

http://detskahracka.sk/index.php?main_page=prod...
😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

sticker
autor
14. júl 2009

Ty brďo Dani 😕 😕 😕 To ako čo tam toľko stojí?!

sticker
autor
14. júl 2009

No Julku to moc nebaví v bazéniku 😒 Jaja by tam bola, ale Jul špekuluje...pre ňu bude veru kúpalisko.. Aj keď to sa zase obávam, že ju budeme iba naháňať okolo bazénov 😒 ☹

lenca13
14. júl 2009

My sme tiez este nemala tento rok bazen vytiahnuty kedze Radka nie je cely den doma 😉
Jani aj sa chystate niekam na kupalisko?

jaduska
14. júl 2009

Daduš, keď to zistím, tak dám vedieť 🙄

dadulik
14. júl 2009

co ked zistis dani? ci ste dostali ten byt ? 😕
mala sa vycvachtala v bazene, hodinku som si aj ja prijemne posedela na deke pri nej 😎
teraz kuka bambulku, nejako som konecne do nej dostala kasu, a nema dojedzeny banan a v obchode si hodila do kosika marina kekse, tak idem uvarit Bebe puding a urobit z toho taky kolacik, snad to vecer zje 😀

dadulik
14. júl 2009

kolac hotovy, len nech vychladne, hodim ho do ladnicky na chvilu, a rozmyslam, ze nan pacnem este slahacku 😀
jarko bude vecer prekvapeny, co som to vytvorila, ked dojde z roboty 😅 a ja sa do tych siat na tu sestdesiatku nevojdem 😠 ale inak uz nic neveceriam 😀 😀 😀

jaduska
14. júl 2009

dadulík - keď zistím, čo je na tej skrini také drahé, tak dám vedieť.... 😝

sticker
autor
14. júl 2009

Dadulik 😀 😀 😀 😀 😀 Ale robíš chute 😝 😀