Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

zuzla2
15. júl 2009

no vsak hej..netake panicky tam xodia....ale zas ja si pre seba ani mm tam nic nekupujem..a malej zas ked kupim,tak si poviem,ze po vonku jej za taky peniaz staci....minule som jej kupila teplaky za 10centov 😀 😀 😀

odkedy tento a este jeden tu otvorili,som na mmb nenakupovala...a ani tak skoro nebudem...zvlast,ked teraz tak dvihli postovne 😠 😠 😠 darmozraci jedny....

sticker
autor
15. júl 2009

Veď práve som teraz pozerala mmb a moc sa to neoplatí 😒 . Ja tam ale nové papučky kupujem a viem, že ich Janke kúpim, lebo som s nimi veľmi spokojná. Ale teda už to nie je ako minulý rok, keď som skoro stále len cez MMB kupovala 😅 😝 .

sticker
autor
15. júl 2009

Ale ešte ma napadlo, že tam mám "odloženú" už vyše pol roka zimnú bundičku pre Janku 😅 . Veľmi sa mi páči, tak to asi ešte vezmem. Jul keď je doma, tak naozaj môže po Janke vynosiť. Tá našťastie veci neničila, takže stačí sa prehrabať v krabiciach a je to 🙂

zuzla2
15. júl 2009

ozaj neviete ako sa posiela balik???? 😕 😀 normalne dam do krabice trebars, zabalim, vypisem tu sprievodku (bielo modry papierik) a len tak ho dam na poste?? alebo kopiu tej sprievodky mam nalepit na krabicu?????

lenca13
15. júl 2009

zuzi vidim ze si zase dobre nakupila 🙂 no ja neviem podla mna su u nas sekace dost drahe a ked zoberiem ze tam maju znacky co v Tescu tak to urcite nekupim 😖 aj ked v Dome sluzieb maju polovicne zlavy

sticker
autor
15. júl 2009

Mne sa zdá, že to lepia na pošte 🙂

julca80
15. júl 2009

cafte, pred chvilou som prisla domov od prababy, kde som zase nechala malu, lebo tam prisla moja mamca. Samozrejme, ze sa od doobedia kupala, sice dnes viac behala hore-dolu z bazena, ale mocila. 😅 😎
Potom ked pride Boris z roboty, tam behneme za nou.

zuzla2
15. júl 2009

len hej su aj take sekace,kde tricko ta vyjde 50korun...tak to uz mozem rovno nove kupit v tescu....

julca80
15. júl 2009

zuzik, len vypises ten papierik a odovzdas ho aj s balikom do prislusnej priehradky na poste 😉 Ostatne uz urobi teta postarka.

zuzla2
15. júl 2009

jej diky julci.... 😉 a ten papier na zabalenie kde kupim??lebo som citala,ze aj v tescu maju, len ja som ho dosial nikdy tam nevidela 😒

sticker
autor
15. júl 2009

No my odchádzame na bus...snáď mi nebude zle 😅 😝 a prežijem to rýchlo. Tak ahojte večer 🙂
Dad dnes je House, nezabudni 🙂 😉

julca80
15. júl 2009

zuzi, vobec ho nemusis nikde kupovat, kludne si ho vypytaj o tetule na priehradke. Len co ti ho poda, vypises a odovzdas aj s balikom.
Ja to tak zvyknem robit, prip. si niekedy vypytam viacej tych papierikov naraz a vezmem si ich domov, tympadom si to hned vypisem uz doma a na postu vyrazim uz s nachystanou "zasielkou" 😀 😉 Detto dnes som si vzala viacej kusov. 😅

dadulik
15. júl 2009

caute, marhule obrate, natlacene do poharov, odvezene k nasim na zavarenie 😝 riadne sme si makli aj s mojou maminou, 70 poharov !!!! a este ich je dost na strome, ale tie su este trosku tvrde 😒
narobili sme sa ako kone 😝
zuzi, vidim, ze prekonavas moj rekord chodenia do sekacov 😀 my sme tam raz tyzdenne, zvycajne malej kupime uplne super vecicky, niektore este s vysackou 😲 jaro si tam kupuje mikiny, teplaky, kratasy a ja zvycajne len tricko ale stalo sa mi aj ze paradne rifle aj trojstvrtove som si kupila 😉 je tu vsetko po 29 sk (neviem, kolko € to je 😖 ) ale naproti tomuto je este jeden sekac anglicky, no ale tam su fakt ine ceny, ako v butiku 🙄 ale mala ma odtial pyzamka 😉 kvalitne 🙂
zuzi, ty si zrejme myslela baliaci papier na balik vsak, tak taky kupis napr. v papiernictve alebo domacich potrebach 😉
a lusi, aj my mame ten 3-metrovy bazen, napustame vodu az po vrch, cize do pasa, ale jaro ho odmieta tento rok napustat, kedze je to dost litrov vody, a od pondelka sa ma zase ochladit, a na zohriatie musi byt min. tyzden teplo, aby voda nebola studena, len co ked, sa to pocasie zase poserinka 😠
jani, na housa myslim uz od pondelka 😀

julca80
15. júl 2009

ups, tusim som si zle precitala zuzkin dotaz na balenie balikov. 😀 Esteze tu mame dad. 😉

Tiez je este jedna moznost, ze priamo na poste predavaju take akoby igelitove obalky, do ktorych je mozne vlozit krabicu, balik alebo nieco podone, to sa zalepi a je to posielane ako balik, len to je dane v tej tzv. obalke.

dadulik
15. júl 2009

inak, juli, zuzi, ak je krabica na poslanie baliku cista, bez napisov, tak myslim ho neni treba balit, staci poprelepovat a hore napisat adresy 😉

lenca13
15. júl 2009

Inak na poste sa daju kupit aj original krabice na posielanie balikov

jaduska
15. júl 2009

ahojte....ste sa dáko rozpísali....

daduš - ja som sa ťa už dávnejšie chcela opýtať, ako si dopadla s tým II. pilierom, len furt zabudnem....sila, no...inak tie úhrady dosť meškajú, chodia aj 2-3 mesiace neskôr, tak možno aj preto tam ešte nič nemáš....

zuzi - k tej hadičke - choď do akvaristiky, vypýtaj si hadicu na vypúšťanie vody z akvária. To je normálna hadička, jeden koniec dáš do akvárka (bazéna), na opačnom je taká akoby pumpička, trošku postláčaš a voda ide sama von...funguje to aj s "normálnou" hadicou, len potom treba na druhom konci ústami akoby vdýchnuť do seba, ale tam je riziko, že sa trošku napiješ.... 🙂

sticker
autor
15. júl 2009

Ahojte 🙂 Tak som chcela zavárať, ale mám asi málo víčok 😒 ☹ . V Tescu nemali a prababa mala iba poháre a víčka nie...nejaké mám, lenže netuším, či sa mi ich podarí dobre umyť. Nerada by som, aby mi marhule začali plesnivieť.....
Dad dôležité IP máš 😅 😝 😀 😉
Inak ma nohy bolia ako koňa. V Tescu som nechala 27€ - dokopy som fakt nič nekúpila. Ale sebe dve tielka - jedno stálo 4€ a dve 6€, tak mám aj ja a nie iba deti 😀
A teraz máme divadielko - kombajn behá pod balkónmi aj s traktorom, tak Jaja s tatom sedia na balkóne a očumujú 😀 🙂

sticker
autor
15. júl 2009

Vďaka za odpoveď Dad 🙂 😵

dadulik
15. júl 2009

dani, ved hej meskaju, ale zeby viac ako 5 mesiacov !!!!! 😠
jani, teda ja som si na seba v normalnom (nie v sekaci) obchode uz veeelmi davno nic nekupila ☹
joj, vlastne tie saty na sestdesiatku a vcera mi mamina u vietnamca jedno tricko vybrala aj zaplatila 😀 😀
dieta som uz ulozila, ved dnes vobec nespala, jaro na nocnej, bola tu este svokra, tak kym bavila malu, som vygruntovala cele podkrovie, zajtra umyjem schody este, a cele prizemie ma bude cakat piatok, sobota 😝
a housa si pojdem pustit 😎

lenca13
15. júl 2009

ahojte baby su uz okupane a ja tiez teraz sa tu pistia 😖
No ja nemam sil ani upratovat a to este musim do soboty Radku zbalit do tabora 😉

dadulik
15. júl 2009

och, moje dieta uz spalo, cele prepotene, a to ma len tricko a plienku, lenze v podkrovi mama cca 33 stupnov 😲 a ako som odisla s detskej, za chvilu plac, a uz sedela na posteli, chuda asi jej je velmi teplo ☹ a nevie zaspat ☹

julca80
15. júl 2009

aj u nas sa uz zaspava, tiez mame v izbe dost teplo. 😝
Urcite bude aj mala spotena, a to spi len v tricku a plienke.

Aj mne je horko, ale u nas je uz pod mrakom, akoby mala nejaka burka prist. 😕

julca80
15. júl 2009

my sme tento rok vela marhul nemali, len na jedenie par a na kolac 😒 Mozno este kupim par na jedenie a tod vsjo pre tento rok. ☹

dadulik
15. júl 2009

no nist baby, mala spi, ale mokra jak mys ☹
idem kuk tesco letak, zajtra sa tam chystame a vypnem pc, a pojdem relaxovat k housovi 😎
papa

sticker
autor
15. júl 2009

No na noc hlásili aj dážď....čo by som teda uvítala.... Idem rýchlo hodiť do trúby aspoň 6 pohárov. A vidím to na na takých 40-50 pohárov 😝 . Ale normálne musím kúpiť... Bože po iné roky sme mali toľko pohárov..... 😒

julca80
15. júl 2009

Janik, v trube? Tento sposob nepoznam. 😕 😅

lenca13
15. júl 2009

My sa chystame zajtra na nakup do Billy maju tam dobre akcie 😉
Cau Dadus 😉

julca80
15. júl 2009

dad, tak zajtra pa 😉

julca80
15. júl 2009

Leni, ako sa dnes citis? Uz je ti troska lepsie? 😨