Júnové slniečka 2007 III

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami x-)
lenca13
18. júl 2009
Ahojte tak Radku sme odprevadili do tabora isla aj so spoluziackou tak snad vsetko dopadne dobre uz nam aj stihla napisat sms ze uz dorazili 😉
Dani moj otec chodil tiez na tyzdnovky tak viem ako to asi u vas funguje mama bola na nas sama a potom zacal chodit do zahranicia tak sme ho videli tak raz za tri mesiace :-S
Dadus tak si to na oslave uzite 😉 neposobi na malu zle aj to teplo
dadulik
18. júl 2009
moze byt leni s tym teplom, ved ja sama som z tych hicov uz vycerpana :-|
ale dnes je tu ovela chladnejsie, zamracene, fuka a urcite pride na vecer burka, tak snad sa nam ulavi aj pri nocnom spani :-N
tak radka si bude uzivat, snad im aspon ako - tak vyjde pocasie, lebo teraz hlasili trocha ochladenie na par dni :-|
stickerautor
18. júl 2009
Ahojte. Moje dieťa bojkotovalo poobedný spánok, potvorka jedna. A to sme sa v noci budili na soplíky a teraz aj keď rozpráva tak to je počuť na hlase :-| 😞 Teraz hrá o dušu s Edom futbal :-p
My sme boli pre tie uhlíky na poštu a.....asi to nepomohlo, bude treba asi nový rotor ]-( .
Dad užite si zábavu 😉 🙂 Možno ani o malej nebudeš vedieť 🙂
zuzla2
18. júl 2009
u nas mm isiel uspavat malu,lebo ja som isla varit obed..a samo,ze zaspal s nou ]-( hlavna vec,ze rozpraval co vsetko potrebuje porobit..
stickerautor
18. júl 2009
Zuzi čo Ty vieš....možno to nejako v spánku...nadprirodzený sily 😃 😉
U nás už začalo pršať, ale riadne fučí..... Vrtuľka na balkóne nestíha :-p 😃
jaduska
18. júl 2009
daduš - veď mne aj bolo divné s tou Laurikou a mliečkom, len som si myslela, že zle pamätám, ta preto radím o dušu.... 😃 😃 😃 😃 😃 užite si oslavu...

Boba tiež nespala na obed, lebo som sa dozvedela, že zajtra by nás mohol janyho kolega zobrať autom k ségre, tak som rýchlo nahádzala prádlo do pračky a začali sme baliť, máme toho za jeden kufor, ale myslím, že pre tri baby to nie je až tak veľa, keďže tretinu kufra zaberajú iba osušky :-p

Lenka neboj, Radka si to určite v tábore užije.... 🙂
lenca13
18. júl 2009
Tak u nas sa este spi 🙂 ja som tiez prave zobudila 😃
Dani tak aspon nebudes na baby sama a u segry si to uzijes 🙂

Dufam ze si to Radka uzije ona ked mam byt doma tak sa stale nudi 😃ale ved tieto prazdniny bola doma zatial len dva dni
stickerautor
18. júl 2009
Tak som dojedla kukuricu, mňam 🙂 😉 Vonku je desne ]-( Keby aspoň nefúka, že by sme si mohli okná otvoriť....
lenca13
18. júl 2009
Ja som pozehlila 🙂
My mame otvorene ventilacky 😉
zuzla2
18. júl 2009
Jani nem drazdi s kukuricou ]-( 😃 ja uz dnes nemam...lebo samo,ludia sa zblaznili a vsetku v kaufaci vykupili ]-(

my tu aj dnes mame horuco...teraz este ukazuje 28stupnov..a my blbci sme doma ostali 8-(
stickerautor
18. júl 2009
No Zuzi veď ja som len doháňala chúťky zo včera 😃 🙂 .
Idem sa švacnúť do sprchy, Jul je už v postieľke tak snáď zaspí, keďže na obed nespala. No má riadnu nádchu, tak to nevidím na pokojnú noc :-| 😞
lenca13
18. júl 2009
Daj jej fenistil
stickerautor
18. júl 2009
Leni dala som a aj ibalgin sirup a sinupret.....
Pozerala si správy o Pohode? Hrôza!!!! Sa mi zdá, že aj minulý alebo predminulý rok sa tam niečo stalo :-| 😞
zuzla2
18. júl 2009
ja som pozerala a hned som zhodnotila,ze viem, preco na take hromadne akcie nechodim |-|
lenca13
18. júl 2009
Jarino to pozeral este pred tym na nete :-S kmotor to tam bol strazit ale zrovna vtedy mal byt doma ked sa to tam zomlelo
stickerautor
18. júl 2009
15 ľudí v TN nemocnici a ďalší v okolitých mestách....to je neskutočné číslo 😞
stickerautor
18. júl 2009
Takže 31 v TN |-| A dokonca tam boli aj deti na tom festivale! Ako to ukazovali teraz v telke tak som tam videla!
jaduska
18. júl 2009
a čo sa vlastne stalo na tej pohode? viem, že spadol pilier, ale to kvôli búrke alebo prečo? :-| :-| :-| :-|
stickerautor
18. júl 2009
Dani hej, zrútil sa stan nad najväčším pódiom 😞 Mali sme tu dosť silný vietor a riadny lejak...
jaduska
18. júl 2009
tak k nám to dôjde asi v noci :-S
stickerautor
18. júl 2009
Dani tam popadali aj stredné stĺpy 😞 To muselo byť hrozné 😞
stickerautor
18. júl 2009
Idem si sadnúť k telke...na Nove ide nejaký sci-fi :-p Nie že by to bola moja parketa, ale tak je to aj o globálnom otepľovaní....
dadulik
18. júl 2009
dobry vecer prajem, tak ja som uz doma z oslavy, malu som ulozila, samozrejme drahy tam zostal ]-(
nieco sme pofotili, ale viacej kamerovali, lebo mala tancovala o stosest 😃 len hlavou natriasala 😃
ak sa mi podari zmensit niektoru fotku, hodim sem 😉
hlavne koli mojim satom, ze jani 😃 inac som sa v nich citila uplne super, hoci aj brucho mi trcalo 😃 😎
stickerautor
18. júl 2009
No tak to som zvedavá Dad na to "trčiace" brucho 😃 Určite to bola dobrá kúpa, keď si sa cítila dobre x-) 😉
dadulik
18. júl 2009
no tak som zistila, ze pouzitelna je az jedna fotka :-S a to este doma pred odochodom, neviem, ako to jaro tam fotil, ale vsetko som vymazala, tam hlava chybala, tam iba chrbat cvakol ]-( a to nemal ani vypite :-p
ale fotil nas este jarov bratanec, ten ma dobre fotky, len musim zajtra zbehnut k nemu to stiahnut na kluc 🙂
stickerautor
18. júl 2009
Dad šaty sú krásne 🙂 Ty máš odvahu na výstrihy :-N To ja by som si také nemohla dovoliť...bo tam nemám čo dať :-N :-p 😃
Inak také tenisky som aj ja kúpila Jul, ako má Laurika 🙂
dadulik
18. júl 2009
jani, ten vystrih je strasne hlboky, sak uvidis potom na dalsich fotkach 😃 sak som si push-up-ku do neho dala :-N
no a laure som mala na plane obut sandalky slavnostne, lenze ked sa tu tak ochladilo a lialo, musela som ju do botasiek nasukat :-|
som zvedava, kedy ten moj clovek dojde ]-(
dadulik
18. júl 2009
idem si lahnut, dobru noc |-|
jaduska
18. júl 2009
tak ja som si už aj zdriemla s babami 😉 😉 😉 😉 u nás je tak dusno, že sa dá vzduch krájať, človek len sedí, nič nerobí a potí sa....

Daduš - tie šaty sú pekné, si v nich kočka 😉 aj keď nie až taká ako Lauruš 😃 😃 😃 😃 😃

Jani - ako potrebuješ vyplniť výstrih, tak ja by som sa s tebou rozdelila, keby sa dalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Inak vôbec neviem, ako zajtra pôjdeme tým autom - nemám autosedačku pre Bobu, iba podsedák, som myslela, že do Prešova dôjdeme aj s tým, a že skočím do Tesca pozrieť, či nemajú dáku za "normálnu" cenu.... =-) Ona aj tak nebude chcieť sedieť mimo mojich kolien, už to vidím....
jaduska
18. júl 2009
no idem aj ja do hajan, bo tá búrka už asi leze k nám....tak to radšej prespím |-| |-| |-| |-| |-| |-|

Začni písať odpoveď...

Odošli