Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
25. júl 2009
dadulik
25. júl 2009

🙄 boze, zbytocne vycerpavaju stranku konikovsku 🙄

dadulik
25. júl 2009

boze, ta zakladatelka je fakt trapna, banujem, ze som jej svoj nazor napisala 🙄
komu neni rady, tomu neni pomoci .....

sticker
autor
25. júl 2009

Dadulik presne pretoto neprispievam. Toľkokrát ma už svrbeli prsty na niektoré témy...... No nestojí mi to potom za tie nervy 🙄

dadulik
25. júl 2009

a jani, nepridas sa do rypania ? 😀 😀 😀
skodoradost na mna dosla 😝

sticker
autor
25. júl 2009

Mala som chuť tam napísať, že sa ti tam chcelo vôbec písať, ale to by si potom zgustla na nás oboch 😝 😀

dadulik
25. júl 2009

😀 no a co 😀
vies co, nabuduce ja zalozim nejaku nezmyselnu temu napr. o tom, ako casto menite dievcatkam nohavicky ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
25. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ani nechoď tú tému už čítať, lebo je tam ďalší názor, ktorý ťa naštve 😀

zuzla2
25. júl 2009

tu o konci sveta som uz davno videla ten nazov,ale ani som nenakukala...ja sa vzdy len zasmejem...len ten hore vie,kedy ten koniec pride...
a inac ja tiez sa do tem velmi nezapajam..aj ked dost casto to vo mne vrie...obcas mi to neda,tak napisem,ale fakt malokedy 🙂

lenca13
25. júl 2009

Ja som potom asi zla matka kedze Timka sem tam uz zuvacku mala 😖

Ale niektore temy su ozaj od veci ☹

dadulik
25. júl 2009

leni, nejde o to, ze si jej dala zuvacku, ale ona tam pise, ze ved ked ju maly vidi so zuvackou, chce aj on, tak som tam uviedla nie asi dost vhodny priklad, ze kebyze ju vidi ako pije vodku, ci aj tej mu da napit 😠
a neviem na co takuto temu zakladala, ked chce len pozitivne reakcie pocut 😠 😠 😠 😠 😠
a kapra sme nakoniec museli zabijat sami s jarom, lebo bol chudak uz v bezvedomi, uz je v mrazaku 😀

sticker
autor
25. júl 2009

Dad ja mám pocit, že každý chce iba pozitívny názor a hlavne názor, ktorý bude taký istý ako jeho 😠 Keď niekto nevie prijať kritiku, tak nech radšej nepíše 😉

denisse
25. júl 2009

tak aj ja sa pridam k zuvackovej teme teda 😀
ja si myslim, ze nie je nic zle na tom, ked sa niekto chce poradit, od kedy je pre deti vhodna zuvacka ... preto by som existenciu tejto temy ako takej neodsudzovala ani sa necudovala ... ine je, ked sa osoba nahneva, ked jej niekto napise, ze sa to pre male deti nehodi ... tak v tom pripade sa nejedna o osobu, ktora temu zakladalas umyslom o niecom diskutovat a poradit sa, ale len aby jej niekto schvalil to, ze malemu decku zuvacku dava ... a na to tu konik asi nie je ...

samozrejme aj nela chce zuvacku, ale nedavam jej ... uz vie, ze deti zuvacku nemozu, ale mozu si liznut, tak je poviem "ukaz jazyk", dam jej oliznut a zujem ja 😀 a je spokojna ... 😅

sticker
autor
25. júl 2009

Deni zase si to vystihla 😉 🙂

sticker
autor
25. júl 2009

Julka si napr. ešte nepýtala žuvačku. Jej stačí, keď ja robím bublinky a to stále vyplazuje jazyk, aby som ešte spravila 😀
A u Janky mi pomohol Edov kolega - aj keď nechtiac. Ešte minulý rok jej ponúkol žuvačku Orbitku ale modrú, čiže štipľavú. Jaja jasné, že chcela, lebo ešte nemala žuvačku, ale keď zistila, že je štipľavá v momente ju vypľula a odvtedy nepýta 😀

dadulik
25. júl 2009

deni, mna tieto pre mna nezmyselne temy strasne oberaju o energiu 🙄 nic prevratne sa v nich nedozvies, popripade ta tam niekto zvozi za to, ze si myslis, ze prave to a ono nie je spravne, a pod.
Nechcela som tam prispievat, ale uz ma to dozralo, ako si volovinami niektore baby kratia volnu chvilu, moje dieta napr. zuvacku neuvidi min. do 3 rokov, mozno viacej, a ked tam niekto napisal, ze mu dieta od jednho roka zuje 😲 tak som skoro zkolabovala.
Neviem, ci si pamatate, ako sa mi laura dusila malilinkatym kusikom pomaranca, neviem, ako by to pri zuvacke dopadlo 😖

dadulik
25. júl 2009

boze, tak sa nudime doma, ze az 🤐
vonku fuci, chceli sme ist na bicykloch na ihrisko, ale uz je dost hodin, tak sa nejako "prenudime" k veceru 🙄

sticker
autor
25. júl 2009

Dad veď už je skoro večer 😀 Neboj o chvíľu je Laurika v postieľke 😉
Maminka bola v PB a kúpila Julke crosky 🙂 Síce modré, ale nevadí. Že boli posledné a túto veľkosť ani nemávajú. A Janke kúpila nočnú košieľku a tak je Jaja už ospršená, lebo ju chcela hneď na seba 😝 A prvé čo mi povedala - vidíš a ty si mi NIKDY takú nekúpila! 😅 No nekúpila, lebo mňa tie holé kríže desia. Ja som jej radšej kúpila pyžamko s krátkym rukávom a s krátkymi nohavicami 😝

denisse
25. júl 2009

my sme grilovali a o chvilu ideme s romanom na hudobny festival a nelu skusi okupat aj uspat svokra ... dufam, ze sa nebudeme musiet vratit 😝

lenca13
25. júl 2009

Deni tak si to uzite 😵 😵 😵
Radka zaspala a Jarino isiel s Timkou von isla sa bicyklovat 😉

sticker
autor
25. júl 2009

Juj Deni príjemnú zábavu 😵 A nech počko hlavne vydrží 🙂

denisse
25. júl 2009

dakujeme .... 😀
tak snad nebude prsat, lebo to je samozrejme vonku ... ale zima asi bude .. brrrr....

dadulik
25. júl 2009

joj deni, uprimne ti zavidim 😵 vysla by som si aj ja niekam ☹
idem ulozit malu....

sticker
autor
25. júl 2009

NO ja som už uložila a videli sme kráááásnu dúhu 😵 A Edo tiež spí, lebo ide do roboty. Dnes sa celý deň váľal, akurát cca 2 hod. bol hore teraz poobede a upratoval veci zo špajze - šróby a iné somarinky 😝 . Ja som popri tom tiež pretriedila topánky a zrazu je aj voľná polička 😀

dadulik
25. júl 2009

mala je ulozena, len este nespi 😒
ja som uz osprsena, jaro zase kuka nejake dvd, co mna nebavi 😠 to zas bude pekny sobotny vecer 😢

julca80
25. júl 2009

ahojte 🙂
Dnes sme boli cely den u moje babky. Chystali sme tam taky mensi obedik, kedze dnes prisiel aj mamin brat s rodinou. V podstate dnes sme mali prve vyrocie co dedko zomrel, moj otec ma dnes narodeniny a taktiez moj ujo mal vcera meniny. Takze sme to urobili ako rodinny "meeting" 😅 .
Prisli sme okolo 7mej, malu som rychlo osprsila, lebo bola uz upistana. Cez den vobec nespala, tak to teraz bolo na nej aj vidno.
Konecne uz spi a ja mam pre dnesok konecne veget. 😉

julca80
25. júl 2009

pravo som zistila, ze na CT1 ide Fantomas, to mozem, idem sa troska zasmiat 😀

sticker
autor
25. júl 2009

No Julik kvôli tebe som si to prepla a tie zábery, keď idú v aute a za nimi "akože naozajstná premávka" 😀 😀

julca80
25. júl 2009

ved to 😀 stara dobra klasika 😅

lusinda2000
25. júl 2009

čaute kočky🙂

juli,tebe sa páči číslo 59?aj teraz o 19:59 si dala príspevok,aj o 20:59h.🙂

ja som dnes robila zasa domáce slíže na zajtra,tak som ani nemala čas sem prísť kuki☹

malá mi dnes nespala,nič nové.boli sme na modrovej pozrieť zvieratká na novom zélande,je to tam fajn. aspoň sme trošku vypadli z domu🙂 teraz mi už spia deťúrence moje🙂

prišla som vás aspoň teda pozdraviť🙂

a čo sa týka žuvačiek,nedávam malej,som proti,nato má čas. ani tic tac jej ešte nedávam,troška sa bojím,ale čo máva sú tie cukríky pez,voľakedy tuším pod názvom lipo. ale aj to som sa spočiatku obávala. švagrinej malý pravidelne zje toľko žuvačiek,že mňe by bolo asi z toho zle. má tri a pol roka,ale on ich požuje len chcíľu a prehltne,balík na posedenie. no už,to ja zase malej určite nedovolím,veď to nie je zdravé a načo by to aj robila?veď sa z toho človek ani nenaje 😀 😀 😀