Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lusinda2000
25. júl 2009

nová strana....aj to poteší🙂

sticker
autor
25. júl 2009

Teda Luci, že sa ti chce robiť tie domáce slíže 😅 😝 . Klobúk dolu 🙂 😉

sticker
autor
25. júl 2009

Dadulik aj Julka a Janka sú piatkové 😉

dadulik
26. júl 2009

caute, hej jani ? 😅 dobre 😀
no ideme do kostola, a potom hura na hody k nasim 😎

sticker
autor
26. júl 2009

No čaute 🙂 Dad som ťa iba "vymákla" v tej téme aj Julča tam prispela 🙂 .
Ja som si hneď ráno nachystala obed a teraz idem vysmážať. Aj službu na chodbe som spravila, lebo ako sa poznám poobede sa mi nebude chcieť 😝 . Oprala som bledé a to je pre dnešok asi tak všetko 😀

sticker
autor
26. júl 2009

Krupica! Také hnusné mraky sa tu zbiehajú! Odháňame ich s Jajou, bo potrebujem aby mi uschlo prádlo na balkóne 😀

lenca13
26. júl 2009

Ahojte 😉 Timea s Jarinom spia
dnes som varila len pecene kurca s plnkou a ryzu,uhorkovy salat 😉

Tie mraky dajako slabo odhanate 😀 😀 😀

sticker
autor
26. júl 2009

Náhodou sa podarilo 😀 Už som aj niečo dala dolu, umyla balkón a suším koberce, takže dážď sa mi nehodí 😅 😀

lusinda2000
26. júl 2009

kočendy ahojte🙂
deti mi spia, tak trochu blúdim po nete.
akú máte nedeľu? boli ste niekde alebo sa chystáte?

lenca13
26. júl 2009

My sa chystame do Maxu do TN 🙂 Radka s Jarinom pojdu do kina na Doba ladova 3 a ja s Timkou sa premotame 😀

dadulik
26. júl 2009

caute, my sme dorazili od nasich z hodov, boli sme na kolotococh, dost sme tam oplieskali, povozila som sa aj ja so segrou, neterou (21 rokov) a synovcom (17 rokov) 😀 😀 😀 ako male deti 😀
malu som ulozila, lebo je od dvanastej hore, tak som zvedava, ci aj zaspi 😒

julca80
26. júl 2009

cafte, a mame vikend za sebou 😅
My sme dnes opat boli u prababky na obed, ale na obednajsi spanok som bola dat malu spat doma. Poobede sme sa premotali vonku a teraz je konecne mala v posteli. 😝 🙂

dad, aj si si zaspominala na tych kolotococh na "mlade casy"? 😉
Fuh, mne to uz moc dobre nerobi. Niekedy ani nemusim dlho pozerat na tociaci sa kolotoc, bo sa mi zacne hlava motat. 😝 😅 Tusim uz starnem. 😀

julca80
26. júl 2009

ked tak citam, ze Janka cistila koberce. 😕
Tak mna to caka tento tyzden, musim ho komplet vytepovat, zoberieme ho na zahradu do TN a tam si ho podam. 😝 😅 😀

dadulik
26. júl 2009

no my mame v celom dome az jeden koberec, a to v detskej, tiez by sa zisiel riadne na mokro vycistit, no len to stale odkladam 😀
idem nieco kuk v telke, a pojdem skoro do postele, bo som trosku spolocensky unavena 😅

julca80
26. júl 2009

dad, aj my mame len jeden koberec, a to v obyvke, tod vsjo.
Ale bohuzial my neutecie, nikto sa neponukne zeby to spravil, tak caka tu na mna kym ho vygruntujem. 😝 Veru zisla by sa mu uz ocista. 😀 😀

lenca13
26. júl 2009

Ahojte tak uz sme doma baby su okupane len to treba ulozit 😉 Aj sme pochodili trochu obchody kupila som dve tricka Jarinovi aj Radke inak maju dobre akcie 😉

Julik nabalim ti aj moj koberec 😀 😀 😀

Dadus aspon si sa vyblaznila aj to treba raz za cas 🙂

julca80
26. júl 2009

Leni, ok 😉
Tak ho zroluj, nachystaj k dveram a ked pojdem okolo, tak ho vezmem. Uz ked budem rozbehnut v tom drhnuti koberca 😝 , tak "pretiahnem" aj Vas kobercek (ale max. 1ks). 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenca13
26. júl 2009

Ved dam ti len z obyvky 😀

denisse
26. júl 2009

tak ja sa hlasim opat z domu ....
vcerajsi festival bol fajny, bol to taky dedinsky festival, ktory organizuje romanov kamarat a ten aj hraje v jednej z ucinkujucich kapiel, ktora vzdy festival zakoncuje a este nikdy som ich nevidela hrat, bo do konca nikdy nevydrzim 😝 a bohuzial ani vcera ... podla programu mali hrat od polnoci, ale dnes sme sa dozvedeli, ze hrali az od druhej ... my sme to pred pol jednou vzdali ... boleli nas nohy, bolo po dazdi, takze sa nikam nedalo sadnut ... a dokonca nas vylosovali v tombole, ale prave v tom case sme sa boli trosku prejst, tak sme nestihli dobehnut a uz vytiahli dalsie cislo 😀 😀 😀
a rano sme spali do desiatej ... to sa mi stalo naposledy na vyske ... nela sa o siedmej zobudila, vypila mlieko a som ju presvedcila, nech este chvilku spinka, no ... nemyslela som az do desiatej, ale stalo sa 😅 😅 😅
ja neznasam tak dlho spat, som z toho este viac unavena a mam kratky den a z toho som potom nervozna .. nela samozrejme nesla spat poobede a zaspala az cestou v aute, takze teraz vecer zase dlho zaspavala ... 😝
a ja si idem citat knizku 😉

julca80
26. júl 2009

deni, super zmena 😵 Aj to, ze ste sa zabavili, aj to, ze ste si tak dlho pospali. Veru to nebyva zvykom, ze?! 😅
Tak sa pekne zrelaxuj pri knizke a prajem dobru nocku. 😉

lenca13
26. júl 2009

Deni tak ste sa ti aspon trosku uzili 😉

Dobru noc 😉

dadulik
27. júl 2009

dobre ranko, tak moje zlaticka este spolu spinkaju 😀 mala sa v noci zobudila so strasnym revom, ze ju boli lava nozicka 😕 netusim z coho, tak som jej ju hladkala, az zaspala ☹ snad to bol iba nejaky krc, alebo si ju vcera presilila u nasich 😖
cakam, co sa to tu pobudi 😀 a chceme ist do dediny na postu, do sekacu (halo zuzi 😀 ) a k nasim pre vesiak, co mi tam vcera svagor nechal (teda vlastnorucne ho robil, ale je uuuuplne iny, aky som chcela 😝 tak jaro povedal, ze ho troska "vylepsi" 😨 )

sticker
autor
27. júl 2009

Ahojte 🙂 Deni ani ja by som nevydržala do druhej 😀. A v sobotu som vstala o pol deviatej a za celý deň som nič neurobila, lebo som to mala posunuté 😝
Ja dnes nemám žiadny plán. Asi vybehnem iba pred barák, alebo sa iba prejsť. Taká som nijaká. Čakám "návštevu" čo nevidieť, tak to aj na sebe cítim 🙄

julca80
27. júl 2009

Ranko, ja uz mam pomaly aj kavu vypitu, bo sme hore uz pred 6tou. 😒
Kedze nemam nic navarene, tak rozmyslam, zeby som spravila pangasiusa. Tusim deniska, tu kedysi pisala nejaky postup aj s rajcinami, ale vobec si to nepamatam.
Babenky, ak ste to niektora robila, pisnete mi recept a postup?! dakujem 😵

sticker
autor
27. júl 2009

Julik niečo máš v IP - bolo to trochu dlhé a nechcela som to sem hádzať 😝

sticker
autor
27. júl 2009

Ja musím ešte zemiaky, príp. ryžu spraviť. Inak mám od včera. A zajtra budme robiť šošovicovú polievku a asi dukátové buchtičky. Keď sme boli min. týždeň na obed vonku, tak to mali ako tretí bod menu 😝 😅

julca80
27. júl 2009

Jani, moc dik 😵

sticker
autor
27. júl 2009

Nie je zač 🙂 Veď aj ja budem potrebovať (ako skoro vždy) inšpiráciu 😀

lenca13
27. júl 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 ja mam navarene od vcera ale tiez spravim asi cez tyzden pnagasia dik za typ uz sme davno nemali 😉