Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
27. júl 2009

Dobru noc 😔 😔

sticker
autor
28. júl 2009

No dobré ránko 🙂 My sme hore od pol šiestej. No potom sa čudujem, že moje dieťa už o pol dvanástej spí 😝. Mne by nevadilo vstať tak skoro, keby Jul spí. By som si porobila... No ale neva. Veď ona je "neškodná" 😀 Vysuším vlasy a bežím do obchodu na chlebík a zemiaky 😀

sticker
autor
28. júl 2009

Inak Jul budí tatina - tatino je ráno 😀 ON ako je teplo spáva v obývačke, pretože v spálni má málo vzduchu 😅 Ja otvorím max ventilačku aj to sa mi zdá, že dosť fučí 😅 Hlavne, keď sme stále nachladnuté.... No ale tatino týmto riskuje ranné vstávanie, lebo Jul ide vždy do obyvky ráno a tak ho budí 😀

julca80
28. júl 2009

ahojte, zdravim vas z TN 🙂
Vcera na obed sme sa sem vybrali, boli sme kupit ten bazen, napustili a uz sa bude len voda pekne zohrievat pocas tychto horucich dnich. Tesim sa na clapkanie. 😀
Sice budeme musiet ist dnes vecer domov, bo Boris zistil, ze musi ist do roboty zajtra. 😒

sticker
autor
28. júl 2009

Jáj taká som unavená 😝 . Ale naučila som konečne Jaju bicyklovať 😎 . Akurát nevie sa sama rozbehnúť a behám po nej aj tak, lebo sa bojím.... Ešte sa jej trasú ruky 😅 . A Julku to potom vonku nebaví, chúďa najprv sa vozila na kolobežke, potom ju nechala na zemi a s plačom chodila kolečko po nás 😒 . Skúsim ešte poobede ak sa počko nepokazí. Lebo sa mi zdá,že niečo hlásili na poobedie. Ani obloha nie je taká krásne modrá 😅 Idem kuk shmu 🙂

sticker
autor
28. júl 2009

Deni v Prahe máte nejaké obláčiky, však?

dadulik
28. júl 2009

ahojte, jani a janka bicykluje este s pomocnymi kolieckami ci uz bez?
ja som ulozila dieta, jaro spi po nocnej, idem si umyt hlavu a rychlo uvarit nejake cestoviny 🙂

sticker
autor
28. júl 2009

Už som ju učila bez 🙂 Veď už je "veľkáčka" 😀 Chcem ju to naučiť, aby sa potom jej kúpil väčší bicykel a Julke na tento dáme znovu kolieska a bude mať 🙂

dadulik
28. júl 2009

no tak to je sikulka 😉
ja som bola doobeda u nasho vacsieho krstniatka kristinky, ma 4,5 roka a este ma kolieska ☹ ale teda ta slape, brzdi, jak zavodnik 😀 len tie kolieska by jej uz mohli dat dolu 😒
no idem sa nadlabnut cestovin 😝

sticker
autor
28. júl 2009

Ja som sa natlačila dukátkami, mňam 🙂 😝

dadulik
28. júl 2009

mnam, velmi dobre cestoviny som urobila 😝
idem si pridat

sticker
autor
28. júl 2009

Dad a čo si robila? Mňam 🙂

lenca13
28. júl 2009

Ahojte 🙂 doobeda som sa bola dat ostrihat aj s Jarinom,Romca mala vonku Timku ale uz isla spat tak je chvilu klud 😀
Obed sme mali este od nedele tak som spravila len spenatovu polievku a zapekany karfiol

Dadus ake cestoviny si robila?

dadulik
28. júl 2009

ja kupujem na tie cestoviny take omacky v sacku z tesca, pockajte, tato bola nejaka nova, idem kuk na obal do kosa 😀
Napoli Sauce sa vola ta omacka, ale teda fakt vyborne to chuti 😝

dadulik
28. júl 2009

a stoji to cca 9 sk, a prida sa tam len voda a lyzica oleja, mnam 😀

sticker
autor
28. júl 2009

Fíha Dad. To určite vyskúšam 🙂

dadulik
28. júl 2009

jani, skus, je to fakt dobre 😉

sticker
autor
28. júl 2009

No pijem kávu a potom sa oblečieme a pôjdeme von. Trochu je pod mrakom, ale tak im dám 3/4 nohavice a radšej vezmem aj bundičky. Lebo to je v chládku a nechcem nič riskovať. Akurát keď vypijem kávu sa mi nebude moc chcieť behať po Jaje 😅 😝 😀

dadulik
28. júl 2009

trochu nas posuniem, my sme boli doteraz vonku, teraz sme zaliezli na chvilu dnu, ale este vybehneme von 😀

sticker
autor
28. júl 2009

No tak my sme už definitívne pre dnešok zalezené 😀 Do pol siedmej vonku a mám dosť. Jaja už spí, Jul ešte nie...si to vymenili dnes 😀

sticker
autor
28. júl 2009

No mm odišiel do roboty a to prišiel o pol piatej 🙄 . Zajtra sa vyspí a pôjde znovu... Zábava!
Idem ja rýchlo do sprchy a asi ľahnem na gauč 😝 . A Jul si ešte vyspevuje... Inak vonku sa tak ku mne tisne. Jaja sa ku mne síce tiež tisla, ale akonáhle prišli iné deti, po chvíľke šla za nimi a na mňa zabudla. Jul sa vždy vráti. Aj za Timkou som ju doslova "nahnala", aby nebola pri mne... Ej veru Jankina uč. zo škôlky má asi pravdu, keď mi vraví že Jul bude mať problém so škôlkou 😒

lenca13
28. júl 2009

ahojte tak aj my sme uz okupane 🙂 Timea si prave cisti tvar s pletovou vodou 😀 😀 😀
Poobede sme boli v meste na zmrzku a v kniznici a potom sme este s kamoskou zbehli na vinko ale neter si zobrala baby tak som mala chvilu klud 🙂

lenca13
28. júl 2009

To ma len akoze na tampone pletovu vodu miesto tej som jej dala cistu a je spokojna 😉

denisse
28. júl 2009

caute .. tak ja som dnes bola v praci a poobede som docitala knizku ... 😀

denisse
28. júl 2009

nela spala od druhej do stvrtej, takze este pocuva s romanom PEHU 😀

dadulik
28. júl 2009

leni, ako tak citam, ty na to vinko s kamoskami chodis za nas vsetky 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som taka nastvana, cely den chodim tuto nedaleko k susede-krajcirke, mala vysit krstovu kosielku pre sarinku na nedelu a furt neni doma 😠 hlavne, ze vcera povedala, ze sa mozem dnes pre to stavit 😠
inak s tymi krstinami len trampoty, rano volala Roman (laurin krstny), ze mu zomrel dedo, ze asi tie krstiny zrusia 😒 tak som mu vysvetlila, ze ved uz bol stary (89) a ze ved na krstinach sa netancuje, tak nech to konecne odbavime 😎 tak dufam, ze mi zase rano nezavola, ze si to predsa rozmysleli 😠 ked je uz vsetko nachystane 😠

lenca13
28. júl 2009

dadulik ved som dva tyzdne nebola 😀 😀 😀
Inak dnes som si na teba spomenula isla som okolo jedneho baru a tam ze podavame sangriu 😵 😵 😵

dadulik
28. júl 2009

no diki leni za spomienku na moju osobu 😀
ze uz som nebola dva tyzdne 😕 to ja som nebola viac ako tri roky !!!! ☹
moje dieta odmieta spat 😠 uz ju hodinu aj pol uspavame, stale vykrikuje, a uz stihla riadne docurat plienku, tak uz ma druhu 😠 😠 😠 ma porazi, nespi, ale pusti to do plienky 😠 😠

lenca13
28. júl 2009

Tak u nas vynimocne Timea uz spi 🙂

dadulik
28. júl 2009

no a laura stale nespi, pre zmenu sa teraz vysrala do tej cistej plienky 😠 😠 😠
takze za dnes zatial spotreba plienok 4 😲