Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

denisse
31. júl 2009

leni, som to asi zakrikla ... ked sa zobudila, tak s tym prstom o nieco zavadila a ta ranka sa jej otvorila, takze dalsi rev a uz ma zase leukoplast 😀

sticker
autor
31. júl 2009

Baby mne Jul skoro nič nechce jesť, krupica! Na obed doslova pár lyžíc polievky a teraz polovicu výživy 🙄 . Neviem či je to tým teplom....
Jaja šla teraz s Edom pre marhule a potom chce ísť na Kamennú. NO uvidím. Z toho počka ma hnusne bollí ľavá strana hlavy a keď ma ofúka... Už som to párkrát zažila a to bola bolesť 🙄 . Ale tak skúsim ísť. Nechce sa mi doma "krpieť" 😝

dadulik
31. júl 2009

deni, nelinka nevie, ci boli alebo neboli ? 😅 vymyselnicka mala 😀
no lusi o trpezlivosti mi hovor, ved to aj trvalo, nez sme prestali kojit 🙄 a nez sme ju od nas z postele dostali prec 😝 uvidim, ako to dopadne, dnes na obed napr. som jej naliala "iba" 150ml mlieka a povedala som jej, ze viac nedostane, lebo by zase vrackala, a ona z toho ledva polku vypila a zaspala 😲
no ale vecer to bude o inom 😒

lusinda2000
31. júl 2009

kočky,dnešná večerná účasť je kde???

veru dadu,aj ja som si dosť "vytrpela" kým som prestela kojiť. samozrejme,že kojiť som chcela čo najdlhšie ako sa dalo,aj sa podarilo,ale malá bola tiež závislá na mlieku z prsníka. a preto som potom musela už len "nedať".

kočky čo plánujete na víkend? niekam vyrážate?

sticker
autor
31. júl 2009

Dobrý večer 🙂 Čo bojujete s malými? Teda asi hlavne Dad ☹
My sme nakoniec šli na Kamennú - dve a pol hodiny prechádzky v prírode a do kopca. Prišli sme po o pol ôsmej, malé som nachystala na spánok a šla som zase behať. Takže som úplne "vyšťavená"... Hneď aj pôjdem spať 😔 . Dnes večer Jul pýtala kakao, no mala pred tým guličky s mliečkom a tam je v podstate tiež kakao tak som jej dala iba čajík. Síce pýtala potom ešte, no keď som jej vysvetlila, že ráno, tak bolo ticho 🙂
A Luci víkend...... no neplánujem nič. ☹ Budem s malými a ten deň ubehne rovnako rýchlo ako cez týždeň 🙂

sticker
autor
1. aug 2009

No čaute. Končím - začínam 😀
Hore sme klasicky niečo po šiestej, ale teda večer som bola taká unavená, že som nedokázala spať 😒 Do druhej som sa prevaľovala!!!!! Hrôza!!!!!! No ale na to všetko som celkom čulá 😝 . Akurát sa nevládzem hýbať po včerajšej makačke 😝 🙂 .

denisse
1. aug 2009

caute ...
dadu, nela vie, ci boli abo nie .. ono ju to naozaj prestalo boliet, ale jak to ma porezane, tak tam ma taku odchlipnutu kozicku a ta ked je na svojom mieste, tak je to ok, ale ked s nou o nieco zavadi a sa jej ta rana otvori, tak ju to boli ... 😔

vcera vecer sme sa boli pozriet na simonka, videli sme ho asi 15 minut, co si odgrgaval po kojeni, ked sme prisli a potom zaspal a celu navstevu prespal .. zlatunke babetko 😀

a teraz dobalujeme zvysne veci a poobede vyrazame do toho tabora, tak sa mi tu majte a papa o tyzden ... 😀

julca80
1. aug 2009

deni, stastnu cestu vam prajem a poriadne si to tam uzite 😵 😎
Have fun! 😉 🙂

dadulik
1. aug 2009

deni, tak si uzite tabor 😵
inak, caute, dnes opat nestihacky, uz ani doobeda not nezapinam, zmyvala som podlahy, teraz odmrazujem chladnicku a mala este nespi 😠 lietam k nej hore furt, skusila som ju dat spat bez plienky, a ona sa behom pol hodky 3x pytala cikat 😠 aj sa vycikala 😒 ale teraz som jej uz dala plienku, nech konecne zaspi, lebo som mala pocit, ze to ju brzdi v zaspavani a opat pije mlieko ☹ ale vecer som jej dala iba 150 ml a povedala ze viac nedostane, asi 10 min som pri nej sedela a zaspala 😅 no ale hovorim, teraz je to zase horor a ja som tooooolko veci chcela este spravit 🙄

lenca13
1. aug 2009

Ahojte 🙂 tak my sme u nasich zavaram broskyne 😉

Deni tak si to uzi 😵 😵 😵

Dadulik ja davam Timke na spanie stale plienku a tiez ma sem tam problemy ze chce ist cikat tak ju dam a potom pekne zaspi 😉

dadulik
1. aug 2009

baby, este nespi ☹ 😠
ja uz neviem, co s nou robit, dala som jej tu plienku, krici zase cur, a uz tam mala hovno 😠 😠 😠
tak ma dalsiu, ani za boha spat, len mlieko a mlieko, ani ked tam sedim nejavi znamky spanku 🙄
dala som jej caj, tak som zvedava, ked nic, tak nic, mila draha, bude musiet vydrzat do vecera 😠 😠

dadulik
1. aug 2009

tak po tom caji zaspala, ale poviem vam, ze mam dost 🙄
tecie zo mna ako z kona, co kmitam, aby som vsetko stihla, lebo zas neviem, ako dlho bude spat 😖
chladnicka je cista, podlahy tiez, idem sa konecne naobedovat, robila som este rano palacinky 😝

julca80
1. aug 2009

dadi, ako ta tak citam, tak Ja mam z toho dost ako ti Laurinka dala zabrat 😝 😒
Dufam, ze aspon cosi pospala, ked uz jej to tak dlho trvalo.

My sme sa doobeda s malou kupali, na obed sa zazrakom sama hned ako sme sa naobedovali spat, len som zirala, no a spala asi hodku a pol. 😉
Teraz sa opat moci v bazene s tatickom. 😎 Uz ju len pocujem viskat. 😀

julca80
1. aug 2009

*pytala spat 😉

sticker
autor
1. aug 2009

Ahojky 😎

sticker
autor
1. aug 2009

Tak ako som vravela, že nič neplánujem na dnes, ani som neplánovala. Pred deviatou vravím Edovi, že idem s malými do mesta a či sa po nás potom staví a on niečo pošuškal Jaje a tá sa ma spýtala, či sa nechcem ísť kúpať 🙂 A že hej.... Tak do pol hodiny sme sa zbalili, nachystali, zbehla som ešte niečo kúpiť aby sme tam hladom nepomreli a vyrazili sme 🙂 No najlepšie je niečo neplánované, naozaj.
Tým, že doobeda bolo trochu pod mrakom, ľudí minimum, takže sa aj dobre parkovalo, aj miesto sme si našli. Malé sa čvachtali o dušu. Takže im naozaj vadila tá špinavá voda na Zelenej 😒 . A v bazénoch bola aj teplá voda a to bolo supééééér 😎
Domov sme prišli o pol šiestej 😅 , dala som prať bledé, ospršila som mančaft a seba a teraz idú papať.
Julka si tam aj zdriemla v kočári, vôbec neprotestovala 🙂 Akurát sú trochu viac červené ako by mali 😔 Jaja sa aj konečne nebála byť iba v rukávikoch a "plávala" o dušu 🙂
Jáj, super bolo. Jasné, že ja som vôbec neni odpočinutá, ale boli sme tam kvôli deťom a to splnilo očakávania 😵
Teraz ich chcem ešte uložiť a idem behať. Len sa bojím, aby v noci im nebolo zle z toľkého slnka 😔 Zajtra budeme pekne doma, max. niekde na šmýkľavky a húpačky...... 😉

lenca13
1. aug 2009

Ahojte my uz sme doma u nasich som umyla auto 😉 mala som velku pomocnicku Timku 😀

Dadus to ti nezavidim s tym zaspavanim u nas ked uz nic nezabera tak poviem ze pridu pre nu smetiari a ty hned zaberu aj ked ju teda nerada strasim 😖

Jani daj babam daky sirup od teploty s tym nic nepokazis ja ho Timke davam ked je dlho na slnku
A kde ste boli na kupku?

Pozdravuj vas JADUSKA uz su v Podhajskej dnes sme spolu volali 😉

lusinda2000
1. aug 2009

čaute kočky🙂

my sme dnes neboli nikde...iba u svokrovcov...
celý deň od rána sme rozmýšľali kam pôjdeme...nič nám "netrklo",tak sme sa išli kúpať do bazéna...potom sme išli k svokrovcom,malá sa celý čas kúpala s babkou.z bazéna nie a nie von...tak sa aj unavila riadne. smozrejem,že cez deň nespala,nespáva mi,jednoducho nechce.a preto chodí spávať skôr.už teraz spinká,včera išla o siedmej.
kočky myslíte,že to nie je nevhodné pre jej vývin,keď mi cez deň nespí a večer ide skorej a spinká do pol ôsmej rána???nevplýva to na jej vývin?

dadulík,takže u nás je to tak,že malá mi cez deň nespáva...možno je to tým teplom,lebo pred tým spávala celkom fajn. no ja neviem. snáď sa to upraví po tých "horúčavách"...ak si zasa samozrejme neodvykne celkom od obedňajšieho spánku☹

jani,kde ste sa boli kúpkať????

ďakujeme za pozdrav🙂

lenca13
1. aug 2009

Lusi urcite to nebude mat vplyv na jej vyvin kazde dieta je ine a hlavne co sa tyka spanku ved ti prespi 12 hodin v kuse 😉 mam take kamosky co tiez deti cez den nespavali a preto su uz dnes z nich sikovny skolaci 😵 😵 😵

lusinda2000
1. aug 2009

leni to si ma potešila,lebo mm s ma pýtal,že či to neovplyvní nejak jej vývin,keď takto chodí spávať. ja s tým skúsenosti ešte nemám,je to moje prvé slniečko,tak sa radšej pýtam...

zuzla2
1. aug 2009

ahojte...
tak my sme dnes tiez zasli do susedneho mestecka na kupko...mala je vodny zivel, by len vo vode bola 😀 ani ja,ani mm sme sa nekupali..len davali na malu pozor...od rana 6stej bola hore a zaspala nam az o 4tej po ceste domov...ale nexali sme ju len hodku spat,aby teraz vecer velmi neponocovala.. 😔
dnes asi vsetci skoro zalahneme,kedze sme unaveni z toho slnka...

lusinda2000
1. aug 2009

zuzi,to maš teda pravdu,to slnko riadne vyčerpáva.

sticker
autor
1. aug 2009

Boli sme v tých Bánovciach 🙂 😉
Zuzi inak ja som si dala iba jednu dĺžku a tiež som len mala oči na stopkách. Potom aj Edo šiel, chýbalo mu to plávanie. Ale tak šli sme tam kvôli malým a stálo to zato 😵
Julka zaspala pekne o ôsmej, ako som odchádzala a Jaja až teraz. Ona je taká šťastná, že "stále vidí pred očami to kúpalisko" 😀 Tak mi to povedala 🙂
Nedala som im nič od teploty, čelo teplé nemajú, ale tak sledujem ich, príp. dám potom keď pôjdem spať.

sticker
autor
1. aug 2009

Luci skús sa jednoducho s tým zmieriť, že Chiarka nespáva 😝 Asi ti nič iné neostáva 😅 🙂 😉 Aspoň máš večer kľud skôr 🙂

lenca13
1. aug 2009

Jani to nevadi ze nemaju teple cela ja to davam ako prevenciu

dadulik
1. aug 2009

ahojte, aj my sme boli dnes u vody, ale nekupali sme sa, bola velmi spinava ☹ ale dali sme si cigansku, mala langos, domov sme dosli o stristvrte na devat ! a teraz nie a nie opat zaspat 😠 uz ma z nej slaky triafaju, a tak krasne spinkavala 🙄
este mi volala lenka (laurina krstna, co ideme zajtra krstit ich saru) ohladom zajtrajska, a tak ma rozculila ze az 😠
dala som nadhernu tortu malej upiect, a ze ona ju nebude brat do restiky ze naco, ved jej mama dala upiect orechove srdce !!! 😠 😠 😠 tak ja vyplieskam prachy za naozaj krasnu tortu a ona si ju necha zatvorenu v ladnice, ved nemuseli ju krajat, len som chcela, aby ostatni videli, ako je pekna 😢 😢 😔

sticker
autor
1. aug 2009

Dad tak toto by ma nasralo!!!! 😠 😠 😠 😠 To sa tak robieva, že sa tam dajú.... 🙄
A Leni idete do tej Podhájskej? Ževraj je obrovský problém s ubytovaním - teraz je najvyťaženejšie obdobie 😒 Ale pozdravuj ju od nás 😵

lenca13
1. aug 2009

Dadus to by aj mna nasralo ale ved tam moze mat dve torty aj my sme mali vzdy dve 😕

lenca13
1. aug 2009

Pojdeme do tej Podhajskej ale len na jeden den mna moc tie termalne kupaliska na viac dni nelakaju podla mna by sme sa tam nudili radsej pojdeme niekde inde snad najdeme dajake ubytko len nevieme este kde 😕

Ja mam radsej more ako termalne kupaliska a jedna baba pisala na MK ze mala chytila dake plucne chlamydie na kupku v Sturove 😖

sticker
autor
1. aug 2009

No veď Leni ja keď som sa dnes tak zamýšľala koľko ľudí tam chodí a boh vie akú napr. kožnú chorobu môžu mať....no radšej sa nezamýšľať 😒 . Aj v tom detskom bazéniku si viem predstaviť viac čistoty.... Ale nemôžem stále takto premýšľať... To by som len doma sedela a malé boli takééé šťastné....