Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
6. aug 2009

Dad tak Jul zjedla rohlík s maslom a šunkou a paradajku. Jaja musela mať s maslom a medíkom 🙂
Julka je "mäsková" 😀
A ja tlačím černice 🙂
Dad, čo to malú chytá s tým cikaním, kakaním 😕 V poslednej dobe ti nejako štrajkuje, však? ☹

dadulik
6. aug 2009

jani, ani nehovor, kazdy druhy den posledny tyzden sa pocika a dnes sa 2x pokakala !!!!! z toho raz ani nezahlasila, ze to tam ma nalozene 😠 😠 😠 ja neviem, ved uz viac ako mesiac sme predtymto nemali absolutne ziadnu nehodu ☹
no paradajku mi laura ani do ust nezoberie, ani za svet 😖
idem spinusat, zmrzka bola vyborna, z kauflandu, stilla, orechova 😀 keby mal niekto zaujem, cele kusy vlasskych orechov su tam 😝
dobru 😔

sticker
autor
6. aug 2009

Dad dobrú 🙂

julca80
6. aug 2009

dad, dik za dobry tip. Zajtra sa asi v kauflande zastavim 😉 🙂
Dobru nocku.

sticker
autor
6. aug 2009

Ja mám zase strašnú chuť na ten nový nanuk - niečo s Kit-Kat....ale v obchodoch som ho ešte nevidela 😠 . A vždy keď ide v reklame tak tu "slincem" 😀

dadulik
7. aug 2009

dobre ranko 🙂
moje dieta este spi 😕 roztiahnute cez celu manzelsku postel 😨 no teda asi mi na obed nepojde spat, ked tak dlho taha 😖
tu sa dnes ukazuje nadherne pocasicko, od rana bez mracika a slniecko svieti
a uz dieta krici 😲

sticker
autor
7. aug 2009

Teda Dad pekne potiahla 🙂 😉 . A možno o takej jednej zaľahne 🙂
U nás nato ako šla Jul spať neskôr a unavená bola hore klasicky o šiestej. Dala som kakao a práve prišiel Edo z roboty, tak som si ešte ľahla a vstala som pred ôsmou. Ale to som už nespala, len tak som ležala a každú chvíľu bola hore.
Ešte netuším čo dnes podniknem. Asi iba pred barák. To je pre ne aj tak to naj 🙂

zuzla2
7. aug 2009

ahojte.
u nas dnes uz vyzera byt celkom pekne pocasie..t.j ze neprsi...vikend hlasia pekny,tak som zvedava,ze ci aj bude..a nas tato ma buduci tyzden dovcu..tak som zvedava,ze ci aj nieco podnikneme,alebo zas bude daco v byte robit.... 😔

sticker
autor
7. aug 2009

Zuzi aj náš má dovolenku. Ale práve som skonštatovala, že to tu bude zase neporiadok od troch detí a malé budú ako utrhnuté z reťaze keď je doma tatinko 🙄 😒

zuzla2
7. aug 2009

no vsak aj u nas je to tak..ako s tym neporiadkom ani nie..lebo mm,ked vidi bordel,tak sa pusti do upratovania aj sam...skor s tym utrhnutim z retaze...

dadulik
7. aug 2009

tak dieta uz spi, doobedie sme stravili u susedky na dvore, idem kuk na jojke kriminalku a potom Prison Break, volakedy sme to s jarom kukavali jak zeravi, to bola prva seria, teraz chodi uz tretia a nemozem to presvihnut, tak ma to drzi 😀 mozno to poznate niektora 🙂

sticker
autor
7. aug 2009

Ahojte. Ja iba rýchlo napíšem - prišla nám nečakaná, neohlásená, ale mooooc milá návšteva 🙂 Človek, ktorý bol Edo svedok na sobáši 🙂 . Takže sa budeme venovať a bude tu aj spať, tak večer ani nebudem 😝 .

lusinda2000
7. aug 2009

čaute kočky🙂

jani,to poteší taká návšteva,hlavne ak ste sa celý čas nevideli🙂 takže máš aspoň o zábavu postarané🙂

našej malej ide zúbok,horná stolička,ešte tri a dosť🙂 ale aj som si myslela,že asi niečo také ju ťaží,lebo sa neustále pýta na ruky,je umrnčaná,nechce moc jesť a dnes som jej pozrela do pusinky a už má jeden špic zo stoličky vonku...ale musí ju to bolieť,lebo má to také "divoké", chúdiatko moje,už aby mala všetky zuby☹ natreli sme to s gélom a teraz je troška "samostatnejšia",ale aj tak to ešte potrvá,však kočky? inak mala dosť dlhú pauzu so zúbkami.až teraz sa jej tlačia posledné stoličky.

chcem ísť poupratovať,poumývať zem....ale tak hrozne sa mi nechce,no hrôza.

lusinda2000
7. aug 2009

v rámci upratovania nás aspoň posuniem🙂

dadulik
7. aug 2009

ahojte, my sme dorazili od nasich, celkom sme si to tam uzili 🙂 dedo malej zavesil tu siet hojdaciu medzi stromi, ta sa najprv bala tam vyliezt, ale ked zistila, ze spadne z malej vysky a na travnik, tak sa blaznila ako sasko 😀
cakame tatina z roboty, ale volal, ze sa stavi v lidli, ze mi ide kupit prilbu na bicykel 😕 kokos, som zvedava, kam to vyuzijem 😒
lusi, laura je tiez strasne umrncana, vsak dnes spala skoro dve hodiny, a zobudila sa s takym revom, ze som ju dalsie dve hodiny nemohla ukludnit ☹ tak som myslela, ze snad jej tiez idu tie stolicky, ale nic tam nevidim 🙄
tak sa pojdeme osprsit, a dufam, ze skoro zalahne 😅

sticker
autor
7. aug 2009

Teda baby dnes je nejaký asi deň blbec, lebo Jul bola tak upišťaná!!! 🙄 To bolo hrozné. A potom bola ako anjelik.....no bolo to pestré 😝

lusinda2000
7. aug 2009

čaute kočky,tak ako vidím,dnešná účasť ozaj nulová,však?
ale aspoň s nájdeme 😀 😀 😀

dadu,mňe malá na obed už (pevne verííím,že zatiaľ) nespáva,teraz už spinká,bola uanvená a k tomu ten zúbok☹

poupratovala som si dnes troška vrch,zajtra budem pokračovať.
ubytko som našla,takže podľa všetkého asi pôjdeme do tatralandie.

je tu niekto?

idem sa aj ja ešte osprchovať a snáď sem ešte prídem kuk🙂

sticker
autor
7. aug 2009

No len my už máme všetky zuby, tak ja sa nemôžem vyhovárať na zuby 😒 😝

lusinda2000
7. aug 2009

v dorom ti závidím jani,normálne som z malej unavená,lebo sa pýta len na ruky a je dosť ťažká, ono aj tých vyše 12,5 kila je dosť pre ženu.aj pre chlapa.

sticker
autor
7. aug 2009

No popíjame pivko a taký hlad ma chytil 😅 😝 . Normálne pivo nepijem, ale ma nahovorila "návšteva". Bo on je chlap ako hora 120kg 😀 . Dva roky sme sa nevideli, no tak čo už. 🙂

dadulik
7. aug 2009

teda jani 😀 😀 😀 som si to vase posedenie zivo predstavila 😀 😀 😀
mala mi zase bojkotuje zaspavanie, tak sa pre dnes lucim ☹

lusinda2000
8. aug 2009

dobré ránko kočky🙂
dnes netradične prvá...našla som nás kdesi na druhej stránke☹ tak nás aspoň posuniem raňajším pozdravom,aby ste nemuseli hľadať🙂

malinká mi ešte spinká,v noci sa vypýtala za nami spať,inak spáva celú noc v postieľke. to podľa všetkého kvôli tomu zúbku,aj bola taká umrnčaná v noci,vzlykala, nemohla sa uložiť....už aby mala všetky tie zubadlá🙂

dnes máme tatinka taktiež do večera v práci,tak neviem čo budeme robiť...
možno niečo upečiem,ak sa nám bude chcieť🙂
a samozrejme doupratujem si čo som včera začala. nech je "kompletka"🙂

a čo vy,vyrážate niekam? dnes bude opäť asi krásne🙂

julca80
8. aug 2009

ranko 🙂
Domca mi uz pobehuje vonku v zahrade. 😀 Takze mam chvilku pre sebe a mozem byt na nete. Paradox je, ze aj ked sme tu a mala by mohla by vacsinou s babkou a dedkou, tak sa stale "maminkuje". 😝 😒
Niekedy sa zabudne ako napr. aj teraz a ide aj s nimi von. Ale ako nahle si uvedomi, alebo spomenie, ze som tam neni, tak vykrikujem "mamaaaaa mamaaaa". 😨

Vcera sme rozmyslali, ze by sme sa dnes isli pozriet na tu farmu v Modrovej - New Zeland, ci ako sa to presne vola. Ale B. pozeral o tom na nete, a nenasli sme, zeby tam boli aj nejake detske atrakcie, ako aspon preliezka, prip. hupacka. Ciste len par zvierat a tod vsjo.
Takze pocitam, ze to ju rychlo omrzi. Aby sme tam len tak na otocku neisli odtialto z TN, kedze to nie je ta blizko ako z S.T.

Rozmyslam, ze zavolam potom Lenke a opytam sa ako to tam je zariadene pre deti. 😕

lusinda2000
8. aug 2009

ahojky julik🙂

máš pravdu,nič také ako preliezky,húpačky a podobne tam nie je. je tam pár zvierat a helikoptéra na ktorej sa môžeš previesť,ale iba jeden človek,je to taká pre dvoch,pilot a jeden pasažier. ale samozrejme,že je to dosť drahé podľa mňa.

vstup k zvieratám stojí 3 eurá na dospeláka. cez víkendy tam býva aj nejaké vystúpenie,ale o ňom ti moc nenápíšem,nakoľko keď sme my boli,tak vystupovali inde,v inej krajine.

fakt je tam teda len pár tých zvierat,takže ako chcete,ale ak malú moc zvieratá neberú,podľa mňa zbytočná cesta až z trenčína...ale samozrejme to záleží na Vás.

julca80
8. aug 2009

Lus, diky za potvrdenie. Takze rusime tento vylet. 😎

zuzla2
8. aug 2009

ahojte..
tak my dnes pravdepodobne doma..tu vobec nie je tak teplo 😖 velmi fuka vietor...uz to vidim,ze do konca prazdnin nikde nepojdeme 😠
a neviem co sa stalo s kompom,ale cosi nejde 😖 mm sa este pokusa sformatovat disk..nevadi,ze niektore veci tam ostali nezalohovane 😠 😠 este stastie,ze pred mesiacom napalovat vsetky fotky a ostatne by mali byt vo fotaku..lebo inac asi skolabujem 😔

dadulik
8. aug 2009

Ahojte, jej zuzi, az teraz som si vsimla tvoje motto v pase 😀 uuuuuuuuuuplne sa s nim stotoznujem 😉 😅 😀
my sme boli vonku na bicykli malom sa povozit, tatino je doma, ide az na nocnu, tak natiera vonku sachtove poklopy, konstrukciu na hojdacku...malu som uz teraz ulozila spat, hoci vstavala pred osmou 😲 lebo si potrebujeme s jarom o pol jednej niekam odskocit a volala som svokre, nech pride k malej, ze ju dovtedy uspim, no neviem, ci sa mi to podari 😖
uz mam uvareny kel, uz iba klobasky k tomu uvarim a hotovo, vidim to tak, ze aj na zajtra zvysi, nemusim varit 😀
zajtra by sme chceli ist do toho hodonina na kupko, ale az po obede, uvidime, ako sa vyvinie pocasie 😎

sticker
autor
8. aug 2009

Ahojky 🙂 Tak sa hlásim aj ja. Boli sme pozrieť motorky. Je tu zase Podjavorinský okruh, ako každý rok. No mňa to veľmi baví 😅 . Kamoš šiel na Zelenú, že sa ide pozrieť a nám nechá chvíľu odpočinku 😀. Tak keď sa Jul zobudí možno pôjdeme pozrieť. Aj keby sa baby nekúpu, ale sú tam preliezky a tak.
A Dad si ma rozosmiala, že si ma vieš predstaviť s tým pivom....lebo netuším ako si si ma predstavovala 😀.
Spať sme šli o pol jednej a Jul ma zobudila o šiestej 😅 😀 No napriek tomu sa cítim dobre.

sticker
autor
8. aug 2009

Zuzi to motto je perfektné 😀 😎 😉
Dad Edo sa mi až teraz pochválil, že on má mp3 MJ - výberovku a aj Thiler. Tak vie, že sa mi to veľmi páči a "tajil" to doteraz 😀 . Tak mi to dáva na mp3 prehrávač a pôjdem si len tak ľahnúť a popočúvať 😎
Upratané je, navarené tiež. Dokonca mamina keď sa dozvedela, že je tu Vlado, tak začala o dušu kuchtiť, aby u nás neumrel od hladu 😀
Inak tento človek ma zoznámil s Edom a teda potom aj bol Edovi za svedka 🙂

lusinda2000
8. aug 2009

julik,ja som ťa nejak nechcela odhovárať,eln ak malú slečinku nezaujímajú nejak zvieratá,tak je to zbytočné podľa mňa. veď sú tam len klokany,lama,ťava, koza, býk, kravy alebo čo to bolo...iná rasa...takže asi tak,inak tam fakt neni nič pre malé detičky.

dadulik,tak babina stráži lauriku? vydrží s ňou malá bez teba?

stick,kvôli tomu podjavorinskému okruhu je mm celý víkend v práci☹
aké boli mašinky?pekné?bolo ich moc?

stick,takže ti dobre padla návšteva,čo? ono to ozaj niekedy fakt padne super,najmä ak ide o takého človeka,čo pre Vás niečo spravil,alebo vám je rodina a dlhšie ste sa nevideli.

ja mám už upratané,polievočku dováram,lebo varím hneď aj na zajtra vývar.

malá mi spinká,teraz zaspala,no musela som ju nosiť na rukách asi pol hodinu...ani nepapala,nechcela.