Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

mariannkkaa
15. máj 2012

ja mam krem San' Aktiv, pouzivala som ho na moj atopicky exem. ked sa objavil, tyzden som sa natierala a postupne zmizol. neverila som vlastnym ociam, este mi na to nikdy nic nezabralo... urcite tuto znacku odporucam, svokra ma odtial vela veci a nevie si ich vynachvalit.

ajka81
15. máj 2012

ahojte, my mame ten timianovy krem a veľmi dobre pomaha, keď ma maly teplotu, potriem mu nim chodidla a on akoby mu stiahol tu teplotku, aj na kašeľ ho mame osvedčeny, potieram nim chrbatik a priedušky 😉

monky1
15. máj 2012

@ajka81 ja k nemu pridavam aj kvapku levanduloveho a eukalyptoveho oleja 🙂

ajka81
15. máj 2012

@monky1 su to fakt super produkty, nikdy nam nechybaju v lekarničke keď ideme na dovolenku 😉

maggie37
10. nov 2012

Rada by som si prečítala ako využívate ešte tieto výrobky. Najlepšie na detičky...

kurci
13. nov 2012

ja používam tymianový krém, na priedušky, na kašel natrieť na hrdielko, a na chrbátik a prsíčka.
Tannen sirup na kašel je výborný. My len tento používame.
Eucasol používame keď máme soplíky a nevieme dýchať, nastriekam do vzduchu a už sa lepšie dýcha a tak. mám už čo to vyskúšané, skús sa ešte potom opýtať

betka22betka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maggie37
16. dec 2012

@kurci zaujíma ma aj použitie levandulového krému, či sa môže používať tea tree&manuca na prípadne zapareniny, alebo nejaké výražky. a či môžem dávať čučoriedkový narosan dieťatku a ak ano odkedy.

kurci
17. dec 2012

@maggie37 Narosan môžeš dávať po malých lyžičkách. Krémik je tiež dobrý, ale na zapareniny som neskúšala, ale je dobrý pre mňa na zápaly, mykózy to je naozaj super a ešte na herpesy a kútiky okolo úst.
o levanduľovom kréme nemám vlastné skúsenosti

maggie37
17. dec 2012

@kurci mykózy??
a ďakujem za odpoved

betka22betka
17. dec 2012

@maggie37 ahoj, na jednoduché zapareniny môžeš použiť TT krém, malé množstvo opatrne rozmasírovať na postihnuté miesto. Ja by som skôr doporučila krém na nohy- ktorý je veľmi dobrý- nielen na nohy. Mám 15 ročné skúsenosti.

maggie37
17. dec 2012

@betka22betka to je z Justu? ako sa presne volá? o takom ani nemám vedomosť ešte...

betka22betka
18. dec 2012

@maggie37 ahoj, je z Justu. večer Ti o ňom napíšem viac- cestujem k dcére. Môžem sa spýtať, odkial kupuješ tie JUST produkty?

maggie37
18. dec 2012

@betka22betka cez jednu priateľku kupujem..

julinkag
28. dec 2012

Ahojte, chcela by som sa opytat, ak mate skusenosti s Narosan cucoriedkovym z JUST-u (docitala som sa tu vo fore, ze je dobry na zelezo), dcerka ma teraz nie najlepsie vysledky z krvi (na hranici chodokrvnosti) Predpokladam ze je to zapricinene tym velkym mnozstvom antibiotik, ktore sme za posledne tri mesiace museli vybrat, kedze nastupila prvykrat do škôlky a bola castejsie doma na chorej ako v skôlke, a uz mam dost toho, davat jej vkuse jedny lieky za druhymi, chcela by som skusit na tu chudokrvnost a tiez na celkove posilnenie imunity (kedze krvny obraz ukazal aj jednu zlozku protilatkovej imunity ze ma slabú), chcem skusit davat jej produkty JUST. Je na chudokrvnost dobry Narosan cucoriedkovy? A co by ste odporucili na oslabenu imunitu? My zatial mame velmi dobre skusenosti s Just 31 bylín, ten pouzivame uz takmer 5 rokov, ale na ine "neduhy". Vopred dakujem za vase rady. J. 🙂

betka22betka
29. dec 2012

@julinkag ahoj. Narosan čučoriedkový je vhodný pri chudokrvnosti, stimuluje imunitu, pomáha upravovať krvný obraz, pomáha pri hnačkách, peľových alergiách,zlepšuje ostrosť zraku.Takže tento prípravok pomôže Tvojej dcérke aj pri chudokrvnosti aj pri zvýšení imunitného systému. Ja ho používam tiež aj ho objednávam pre celú moju rodinu.Posielam ho dokonca aj mojej známej do Popradu.

julinkag
30. dec 2012

dakujem velmi krasne za odpoved 🙂 este by som sa chcela opýtat, ci je vhodny pre 3 a pol rocne dietatko, lebo v katalogu ktory mam doma od známej, a aj na internete sa pri tomto produkte uvadza, ze je vhodny pre deti školskeho veku... Ked by bol vhodny aj pre tak male dietatko ako je moja dcerka, velmi by som ho chcela vyskusat, pretoze dcerka mi odmieta uz dlhu dobu ovocie, aj surovu zeleninu a aj viacere potraviny, nasilu jej ich davat nechcem,a toto by jej urcite pomohlo. dakujeeeeem 🙂 Julia

kamajka
30. dec 2012

moja velmi dobra znama sa venuje tymto liecivam presne z tejto firmy, ja som velmi spokojna, teda zatial som skusala len tymianovy krem, ale naozaj som velmi velmi spoko.

ewellina
30. dec 2012

@iwka20
@gugu Ten tymiánový krém super zaberá na boľavé hrdlo. Večer poriadne natrieť hrdlo (zvonka, samozrejme), dať šatku okolo krku a po jednom - dvoch dňoch je bolesť preč.

mamonia
8. jan 2013

@julinkag ahoj, my sme narosan brali pred mesiacom. Malý bude mať 4 roky,takže myslím, že aj dcérke mozes kľudne dávať. Nám pekne pomohol na imunitu a železo. Určite odporúčam 🙂

julinkag
9. jan 2013

@kamajka velmi pekne dakujem 🙂 aj ja by som vyskusala, my sme teraz casto chori odkedy dcerka nastupila do kolektivu teraz prvykrat od septembra. A antibiotik sme uz vybrali dost, tak sa chcem zamerat na kvalitne prirodne produkty 🙂

julinkag
9. jan 2013

@ewellina dakujem pekne, urcite vyskusam, 🙂 aj ja bojujem v zime s castymi bolestami hrdla, a dcera mala tiez v oktobri anginu s vysokymi horučkami.

julinkag
9. jan 2013

@mamonia dakujem velmi pekne, nevedela som, lebo v popise na internete nebolo uvedene, ci môzu uzivat aj take male deticky. Dcerka po 4 rôznych antibiotikach (za 4 mesiace od nastupu do škôlky) mala v krvnom obraze na hranici chudokrvnosti a este aj jednu zložku imunity špatnu, tak preto ma velmi zaujal ten Narosan čučoriedkovy. Vyskušame ho aj my, kedze dcerka žiaľ odmieta papať akekolvek ovocie (okrem vo forme detskej vyživy a džusu) ale surove ovocie nechce žiadne, tak ani neviem akym spôsobom do nej dostat v tomto obdobi dostatok vitaminov, a uz tie umele liekove formy nechcem, toho sme sa napapali za posledne 4 mesiace vela, a na tento Narosan čučoriedkovy bolo na fore velmi vela dobrych ohlasov. Dakujem este raz za rady, vyskušame obidve s dcerkou 🙂

mamonia
10. jan 2013

@julinkag ak by si čokoľvek potrebovala ohľadom výrobkov z justu, kľudne mi môžeš napísať...od februára ich začínam objednávať aj ja osobne. Doteraz som si len cez známu zháňala..

kamajka
10. jan 2013

@julinkag nooooo.... neodporucam len cisto prirodne lieciva... skor ako doplnkova liecba...sa mi to paci viac..

julinkag
10. jan 2013

@mamonia dakujeeeem pekne. Vyberieme si urcite niektory z produktov. Uvazujeme nad Narosan čočoriedkovy a sprej Eukasol, tie som si tak podrobnejsie preštudovala v katalogu, ktory mam od znamej. 🙂

julinkag
10. jan 2013

@kamajka 🙂 dakujem velmi pekne za rady. Ja som uz skôr smutna z toho, ze sme za 4 mesiace boli 7x na PN-ke a brali sme 4 antibiotika, co potom ukazalo na krvnom obraze dcerky stav na hranici chudokrvnosti a oslabenu protilatkovu imunitu. Som si vedoma, ze bez liekov sa v pripade dalsej nejakej choroby ktorymi v kolektive musime prejst, nezaobideme, ale tak nejak v kutiku duše od prirodnych liekov očakavam pomoc v zlepšeni imunity a upravy krvneho obrazu 🙂 🙂

zuzulina265
17. jan 2013

Ahojte baby najde sa tu niekto kto pracuje z justom a ma k dispozicii katalog a paru rad premna????vdaka

mamonia
18. jan 2013

@zuzulina265 ahoj, už som ti odpovedala na správu ;)

mamonia
4. feb 2013

Ahojte, ak by mal niekto zaujem, pridajte sa k nam na fb: Just- vsetko z prirody http://www.facebook.com/groups/108671662644011/ Budem velmi rada 😉 M.