Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

saxana000
24. jún 2022

Dievcata poradite.?chytila som kiahne od malej vysyp priserny hlavne tvar natierala som teatree olejom.suche chrasty uz su dolu ostali mi pod nimi cervene flaky neviem posudit ci je to este zapalene podrazdene alebo jazvove..aplikujem este tea tree kremik na nocsi davam nechtikovy krem.mate v ponuke este nieco co by mozno vybielilo tie flaky?

stulrajterova
24. jún 2022

@saxana000 bodyfresh zachladi krasne

zuzanka264
24. jún 2022

@saxana000 ja som tiez potierala malej pupaky pri kiahniach bodyfreshom a potom ak ostali 2 jazvy vzadu na krku pouzivala som san aktiv aj kamoska co si davala robit prsia ai brala san aktiv z mrtveho mora. Jazvy krasne vybledli 👍

01matrioska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angie1830
23. nov 2022

@veronic8 prosím Vás ake dávkovanie ste si dávala pri čučoriedkovom narusane počas dojčenia?? Ďakujem

angie1830
23. nov 2022

@efke koľkokrat do dňa môžem užívať čučoriedkovy narusan počas dojčenia?? Ďakujem

borka82
23. nov 2022

@angie1830 3x denne môžete

stulrajterova
23. nov 2022

@angie1830 pokojne ráno a večer

monka1109
15. feb 2023

Dobry den, chcela by som si od niekoho kto Just predava v BA kupit tymianovu mast a Eucasol. Zaroven by som chcela poprosiť ci by mi ta pani nemohla poskytnut vzorku san aktiv kremu,syncek ma jeden ekzemovy flak na prste a vraj na to je ten kremik dobry - najprv by som ho chcela vyskusat,ak zaberie, doplnim ho do objednavky.Dakujem.

stulrajterova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stulrajterova
15. feb 2023

@monka1109 poslem vzorku...a mozem aj veci v poste...piste ss, pripadne sa da na mojej mikrostranke objednat a pride vam rovno domov....no mam aj sklafom..viem poslat obratom

ceruzka16
15. feb 2023

@stulrajterova dobry den prosim vas moze eucasol od justu pouzivat aj rocne dieta pri nadche?

stulrajterova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ceruzka16
15. feb 2023

@stulrajterova dakujem pekne

evitakovacova
15. feb 2023

@ceruzka16 dobry vecer. U rocneho dietatka s eukasol opatrne. Dietatko by som na vonu zvykala opatrne. Na vankus by som hned nedavala ani na oblecenie. Predsa len je to velmi intenzivna vona a pozor, nesadne kazdemu... mali sme pripad,kde sa chlapcovi okamzite spustila krv z nosa...

ceruzka16
16. feb 2023

@evitakovacova dalujem pekne budem opatrna alebo mozno este pockam par mesiacov

stulrajterova
16. feb 2023

@ceruzka16 ked tak este olejcek jedla sibirska do aroma je jemnejsi

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molly1991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saxana000
24. apr 2024

@efke ahoj prosim ta vies poradit?na hemoroidy je lepsi teatree alebo levandulovy?

adazdca
24. apr 2024

@saxana000 moja zákaznícka si chváli na hemoroidy pedi krem..tj. krém na nohy justacky

saxana000
24. apr 2024

@adazdca lebo mam.celu kolekciu pohodoveho startu a tam je aj nechtik levandula teatree pedi borievka aj vselijake ine tak rozmyslam po com z toho siahnut..

saxana000
24. apr 2024

@ceruzka16 ja som nastriekala na plysaka a dala len k noham v postielke na vankusi ho neznesiem ani ja.stipu ma z neho oci.

borka82
25. apr 2024

@saxana000 z týchto krémov, môžeš tea tree, ale teda Pedi je na to ešte lepši 🙂

saxana000
25. apr 2024

@borka82 dakujem skusim