Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

mima267
20. jan 2014

@bjanka00 Prosim, aj nabudúce 🙂

shaga
21. jan 2014

@mima267 dakujem 🙂 mozem sa este spytat ako ss uziva ten pomarancovy olejcek?

mima267
21. jan 2014

@shaga Nie je začo, aj nabudúce🙂. Pomarančový olejček sa užíva tak, že 1 kvapku/deň si budete aplikovať do čaju, vody, kávy...do čohokoľvek 🙂

shaga
21. jan 2014

@mima267 dakujem za info 🙂

mima267
21. jan 2014

@shaga Prosim🙂

aleka
23. jan 2014

@mima267 tieto oleje sa dávaju na lyžičke kvapku na cukor alebo med

mima267
23. jan 2014

@aleka Kľudne sa môžu kvapnúť aj na med, cukor..., ale aj do rôznych tekutých nápojov 🙂

mima267
24. jan 2014

Avšak na cukor, medík sa skôr aplikujú napr. pepermintový olejček, ktorý je veľmi dobrý na kašeľ alebo aj Olej z 31 byliniek 🙂

aleka
24. jan 2014

@mima267 lenže s týmto ja nesúhlasím... ked sme pri tom 31 by sa nemala vnútorne vôbec používať, no hold sebe by som ju možno dala dieťaťu nie... a pomarančový aj cintronový aj teatrea olej sa dávajú na ten cukor , ale ked dáš 1 kvapku do pohára s tekutinou tak ju nemusíš ani vypiť.... ostane na kraji pohára takže je to zbytočné kvapkať ....... my sme mali aj o tom školenie vy nie?

mima267
24. jan 2014

@aleka My sme mali tiež o tom školenie, inak by som si to nedovolila doporučovať. Pravidelne všetky školenia absolvujem 🙂. Olej z 31 byliniek sa môže vnútorne, ale max. 2-3 kvapky vzhľadom na silu tohto oleja. Je to super na silný kašlík a skutočne pomáha. Tak malému dieťatku to nedoporučujem ani ja, lebo je to silný olejček, ale pre dospelého človeka určite áno. Samozrejme, kľudne sa môžu všetky olejčeky na cukor, med...nie je problém, to už je o tom, ako človek chce. Ľudia, ktorí užívajú tieto olejčeky, tak všetci si ich doposiaľ kvapkajú do čaju, vody, džúsu, kávy... Keď už nastane kašeľ, tak prejdú na med, cukor a kvapnú si Pepermintový olejček alebo Olej z 31 byliniek 🙂

betka22betka
24. jan 2014

@mima267 ja mám také vedomosti, že Pepermintový olejček už nie je v bežnej ponuke...

betka22betka
24. jan 2014

@aleka ak dáš do vody med alebo pár kvapiek mlieka, tak tieto slúžia ako emulgátor a oleje sa rozpustia, môžeš kľudne vypiť...., preto aj do kúpeľa sa má k oleju pridať buď mlieko alebo sa olej pomieša s medom a tak sa dáva do vody....Ja takto aplikujem už 16 rokov.....

betka22betka
24. jan 2014

@mima267 do kávy pomarančový olej? skôr do čaju, nie ?

aleka
24. jan 2014

@betka22betka áno presne tak, lenže príspevok predtým nebol tak vysvetlený.... preto som sa trochu "osočila" voči tomu aby to kvapkala len tak do kávy....čaju...

mima267
24. jan 2014

@betka22betka Nie je, ale v nekatalógovej objednávke, áno 🙂...Na školení nám uviedli, že kľudne sa to môže dať aj do kávy...To už je na každom, kto si aký nápoj určí. Ja kávu nepijem, tak si skôr zvolím čaj, džús... Ja nemám v plánoch si tu niečo dokazovať, naozaj...Píšem len tak, ako bolo povedané 🙂

betka22betka
24. jan 2014

@jorsulova do jedného mesiaca ste mali možnosť vrátiť produkt tej poradkyni, od ktorej ste si kúpili Tannen sirup. Nepovedala Vám to? ja som tiež poradkyňa a vždy to záujemcom poviem.

jorsulova
24. jan 2014

@betka22betka no tak to som nemala ponatia.... dakujem za info. Pomaly je jeme zvysok rodiny...

betka22betka
24. jan 2014

@daniela192 ja by som pri kašli pepermintový olej použila skôr na inhaláciu, nie vnútorne do úst

danuella
26. jan 2014

ja som momentalne zacala uzivat tea tree olej koli vysokému Aslu v krvi namiesto ATB tak uvidim ako to bude prebiehat ci sa hodnoty znizia.

jorsulova
27. jan 2014

@betka22betka betka a nevedeli by ste mi este poradit ci sa moze a ak ano, tak ako uzivat olej 31 bylin na liecbu zvacsenych mandli. Ja mam mandle v hroznom stave, zrele na vybratie. Moj syn 4 rocny taktiez riadne velke a dokonca aj moj mladsi 2 rocny syn. Mozu ho aj oni uzivat vnutorne? pocula som nieco take ako kvapka oleja na cukor, len neviem ci je to pravda. dakujem

betka22betka
27. jan 2014

@jorsulova olej 31 pomôže pri zápale mandlí tak, že napr. na lyžičku medu alebo krištálobého cukru dáte 2 kvapky oleja a necháte pomaly rozpúšťať v ústach. Olejom môžete potierať aj krk pod ušami zvonka. Ak máte chronicky zväčšené mandle- možno olej pomôže pri dlhodobom používaní tak, že do pol deci vlažnej prevarenej vody nakvapkajte 4-5 kvapiek oleja a vyplachujte hrdlo- ja ale nemám s tým skúsenosti. Pri podávaní deťom treba postupovať opatrne, skôr by som bola za potieranie zvonka.

19majka86
2. feb 2014

baby, prepáčte, nemám čas čítať to tu celé :( je tu nejaká z vás, ktorá predáva produkty? ďakujem

jogo1
4. feb 2014

@19majka86
v prípade vážneho záujmu 0911858733

19majka86
4. feb 2014

@jogo1 vďaka, už som si zohnala 🙂

aleka
4. feb 2014

vyšli nové produkty - Kapsuly s koreňom rozchodnice - proti stresu, vyčerpaniu, únave, pri námahe pri učení, fyzickom výkone, pracovnej vyťaženosti a ešte jedne MSA - pre ľudí s oslabenou imunitou, častými chorobami... atď

ifkael
5. feb 2014

Kto prosim predava just?

Nemam cas docitavat...

aleka
6. feb 2014

@ifkael ja 🙂 , napísala som vám správu

betka22betka
7. feb 2014

@ifkael predajcov je viac, aj ja predávam. Každý poradca musí kupujúcemu dôkladne vysvetliť používanie produktov. Platí aj zásada vrátenia produktov- daj si to vysvetliť...

mamonia
9. feb 2014

Ahojte, idem robit obj. Ak mate o nieco zaujem, kludne napiste ip. Rada poradim a objednam.

domasa
26. feb 2014

@vilocka ahojte baby, chcem vám dať informáciu, že fi Just má všetky certifikáty pre predaj na Sk - takže predaj týchto báječných švajčiarskych produktov je schválený ministerstvom zdravotníctva od začiatku, teda dnes už celých 20 rokov 😵