K akým šatám si môžem dať čierne silónky?

29. máj 2023

Potrebujem sa pekne obliect na slavnostny obed v lete. Mam krcove zily, potrebujem cierne silonky. Ku akym satam/sukni sa hodia cierne silonky a co potom obut? Asi zavrete lodicky, vsak? Alebo to bude v juli cudne v ciernych silonkach a radsej volit slusne nohavice? Len nebude to potom taky ten "office look"? Rada si pozriem aj inspiracie, Dakujem pekne

kvetinka75
29. máj 2023

ak si dáš k nohaviciam niečo pekné navrch, nemusí to byť ,,office look,,. Alebo skús sukňu a blúzku+lodičky.

jaskolka
29. máj 2023

A keby si si dala radšej letné dlhé šaty? Alebo sukňu? Existujú aj slávnostnejsie, nie iba plážové alebo "babičkvske"
Lebo v júli čierne silonky.... No neviem, podľa mňa to bude ako päsť na oko

kp7333
29. máj 2023

v lete by som volila radsej volne nohavice z lahkej chladivej viskozy. v silonkach by som sa uparila.

h2
29. máj 2023

Daj si dlhé šaty, bez pančúch.

gejb
29. máj 2023

Radšej dlhé saty, tie sa hodia aj v lete a nebudes sa parit v silonkach...

januska12323
29. máj 2023

Nestačí sa opaľovať? Čierne silonky k hocijakým šatám budú vyzerať hrozne a ešte v lete.

lelelienka
29. máj 2023

Ja by som volila dlhe saty, tie to zakryju krajsie ako cierne silonky uprostred leta. To pritiahne len viac pozornosti podla mna.

a_alexandra_a
29. máj 2023

Dlhé šaty alebo overal... určite by som si nedala v lete v horúcom počasí čierne silonky...
@januska12323 nie, kŕčové žily nezmiznú opaľovaním 😨

evelynmozagalega
29. máj 2023

A ja by som kaslala na to, ze mas krcove zily. No a co, kazdy ma nieco. Ked si das pekne saty, nikto sa nebude pozerat na zily. A ked sa im nepaci, tak nech pozeraju inde. Nedávaj si cierne silonky, bude ti teplo a v lete to vyzera ako na pohreb.

1mina
29. máj 2023

Ja vy som tiez isto volila dlhe pekne saty

biancarv
29. máj 2023

Ja by som volila dlhé šaty, alebo dlhú sukňu po členky bez siloniek.

marcellka32
29. máj 2023

@a_alexandra_a prosím link na ten biely

januska12323
29. máj 2023

@a_alexandra_a kto povedal, že zmiznú? Budú menej viditeľné ako pri bielej pokožke. Keďže autorke zrejme vadí to.

a_alexandra_a
29. máj 2023

@januska12323 ty vieš ako vyzerajú krčové žily? vystupujú nad povrch kože, takže opálenie nepomôže

deti95060810
29. máj 2023

čierne silónky si nedávaj... v lete isto nie.
hnedé by to neskryli? inak daj si operovať žily, ja som bola pred asi 3 týždňami... z toho istého dôvodu - škaredé nohy sú so žilami...

a_alexandra_a
29. máj 2023

@marcellka32 to nie je overal... nohavice sú Max Mara https://editorialist.com/p/white-tundra-trousers/

vikusjk
29. máj 2023

Radsej skus niekde v bepone alebo tezenise pozriet telove s vysokym DEN, cim vyssie cislo DEN, tym menej su priehladne. Tiez sa mozes rovno opytat na nejake speci na zakrytie krcovych zil.
Ale osobne sa mi tiez paci najviac myslienka dlhych siat, alebo nohavicoveho kompletu (to je jedno, ci bluzka a nohavice, alebo overal) Vie to byt velmi pekne a elegantne 😉

rebrambora
29. máj 2023

Kvoli pohodliu a dobru tvojej 'šušky' by som si v lete silonky nedala ani nahodou. Ked to chces zakryt, tak vzdusne nohavice a sandale.

simca06022011
30. máj 2023

@januska12323 kŕčové žily sa neopaluju

anka2015
30. máj 2023

@januska12323 ako píše @simca06022011 - kŕčové žily sa neopaľujú, teplo ich zhoršuje, teda aj slnko :( bohužiaľ mám odskúšané

januska12323
30. máj 2023

@anka2015 jasné, nevedela som, že teplo zhoršuje. Mala som na mysli čisto farbu pokožky, na bledšej vidno všetko. Na tmavej sa to "stratí".

lopka1313
30. máj 2023

Cierne silonky jedine na pohreb. Inde naozaj nebudu vyzerat dobre. Ak to so svojimi nohami nezvladas, tak kvoli vlastnej hlave (aj ked realne Tvoje zily absolutne nik nebude riesit), chod do nohavic alebo dlhych siat (a bezovych siloniek, ak by museli byt).
Drzim palce.
PS: vacsinu predsudkov k svojmu vyzoru si vytvarame jedine my same v nasej hlave. Ludia si inych ludi vobec nevsimaju. A ak by si Tvoje nohy vobec niekto vsimol, nik by to zle nebral, mozno len poradil, co s tym (co pomohlo jemu), alebo ukazal, ze i jemu sa robia, ci tiez nevies, co s tym...

mandzula
30. máj 2023

@lopka1313 ja si napriklad inych ludi vsimam a vsimnem su aj krcove zily (aj sama ich mam), ale nijako to neriesim, neposudzujem, neodsudzujem, pretoze je to vec, za ktoru clovek vlastne nemoze.
@autor cierne silonky si isto nedavaj, este viac tym uputas pozornost. Bud si nechaj hole nohy a kasli na to, ze si zily niekto vsima, alebo zvol to, co ti radia vyssie.

alfabetaomega
30. máj 2023

V lete sa cierne silonky nehodia, skor uputas neziaducu pozornost na svoje nohy, bud by som sa vykaslala na to ze mam viditelne zily alebo skus kupit nejaky spolocensky overal, alebo nejake saty po zem.