Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Káblova TV + internet = Upc versus Magio

sirell
18. jún 2014

Vaše rady, postrehy a skúsenosti, ktorá spoločnosť je lepšia? Ďakujem

sissy27
18. jún 2014

@sirell ja som teraz prešla od upc na magio, zatiaľ je tomu mesiac, v podstate spokojnosť, uvidíme dlhodobo... pri upc ma vytočil ich úžasný prístup - predĺženie viazanosti len oznamujú, nie doporučene, len strčia papier k faktúre a reklamám, nepotrebujú tvoj súhlas, a mne sa nechce veriť, že je to legálne... novým zákazníkom sa pchajú vieš kam, dlhoročný zákazník ich nezaujíma... po x rokoch mi ako spoľahlivému klientovi, ktorého si vážia, ponúkli zľavu 6 centov mesačne ... z 30,86€ na 30,80€ ... starostlivosť o zákazníka nulová (alebo som len náročná? )... ponuka programov mi tiež lepšie vyhovuje Magio...

dada1212
18. jún 2014

každý operátor sa pchá len novým zákazníkom, je to jedno či je to upc,telekom,orange alebo niečo iné, vždy majú nejaké benefity ktoré verný zákazník nedostane.
ale upc stačilo raz a už nikdy, musela som platiť aj po viazanosti niekoľko mesiacov za službu ktorú som ani nevyužívala, lebo majú také podmienky, ak nepredlžiš zmluvu, majú niekoľko´mesačnú výpovednú dobu.
a to nehovorím o tom, že mi dali prehrávač-starú kraksňu ktorá ma kopala ked som sa k nej priblížila na meter, ale podľa zmluvy mala hodnotu 500eur a ked som ukončila zmluvu, nedala sa im inak poslať ako poštou. tak som zaplatila aj poštovné a poslala, ale potom som dva mesiace trpla, že ju budem musieť zaplatiť, lebo im neprišla a nakoniec vysvitlo, že tí blbci mi poslali zlú adresu na vrátenie, lebo sa už sťahovali na inú adresu a prehrávač sa nestratil na pošte, ale tá adresa bola neplatná.

monkabr
18. jún 2014

Ja by som magio nechcela len koli 1 veci. Ze ked prepnem kanal, tak cakam 3 sekundy kym sa zobrazi, mna to strasne rozculuje 🙂 Teda uz to bolo davnejsie, co som magio pouzivala, mozno to uz zlepsili, neviem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli