Kaderníčka Poníkova v Košiciach a salón Šarm

leria
7. jún 2012

Chcela by som zmenit strih aj farbu vlasov a dostala som tieto dva tipy....no viem,ze nie su najlacnejsie,tak by som potrebovala nejake recenzie, popripade ine tipy kam ist.....je tu milion kadernictiev,luxusne vybavenych...no kvalita sluzieb je o nicom 😠

lilli339
12. aug 2015

Anita Hair...pozrite na fb

martina1406
28. júl 2016

@diablikovci mam.ten isty problem...kratke vlasy dobra kadernička ????

abigael
19. okt 2016

poradte taku kadernicku co poradi aky strih a farbu

diablikovci
19. okt 2016

@abigael mne sa paci vás strich na spolocnej fotke 🙂

abigael
19. okt 2016

@diablikovci to ma strihala kadernička u nas na dedine uz mam dlhšie ona zle striha

diablikovci
19. okt 2016

@abigael lebo ja mam jednu super kadernícku ale 100km odomna byva :( a kazde 3 tyzdne chodit sa strihat tak to sa neda, lebo kratke vlasy rychlo rastu. :(

diablikovci
19. okt 2016

@martina1406 ale pekny mas uces 🙂 Len ja mam problem aj ten, ze mne velmi odstavaju usi :(

abigael
19. okt 2016

@diablikovci a kde presne

diablikovci
19. okt 2016

@abigael v Smižanoch 🙂

abigael
20. okt 2016

Daleko

ynivon
28. okt 2016

@abigael jednoznacne odporucam Sonu Sedlakovu. Ma salon na Zvonarskej ulici. Kvalitna praca, vie poradit, zalezi jej na zdravi vlasov a za ten cas, co ste tam sa venuje LEN vam. Ziadne take ze sa s vami naraz na stolicke striedaju dalsie dve zeny. A ako bonus je to velmi prijemny clovek.

mamana4
15. nov 2016

@ynivon ma niekde nejaky kontakt?dakujem 🙂

spokojnasona
15. dec 2016

Dievčatá,kočky,baby ak chcete fakt dobrú kaderníčku a to doslova a do písmena,v Spišskej Novej Vsi na Štefanikovom nam.3 vedľa pošty, kaderníčka Stanka,maká sama na seba,takže ceny v pohode,super prístup,milá,..každá zákazníčka je grátis ponúknutá kávou,čajom...verné zákazníčky máme zľavu a sem tam malý darček,predáva tam aj bižuteriu,vlasovú kozmetiku a svoje krásne namaľované moderné obrazy,ktoré ozdobuju celý salón....a takisto perfektne tetuje permanentný makeup,je vidieť,ze je iná ako bežné kaderníčky,umelecky všestranná,...a je to vidieť na jej účesoch .čo sa týka farbenia zapisuje si históriu,takže za každým ta istá farba,strih aký nechceš 😀,super,a baby!!!....spoločenské účesy každý originál,používa aj rôzne doplnky ozdôbky,je veľmi kreatívna.. baby žasli keď im účes držal aj par dni po akcii 🙂 fakt nekecam ,,sama mám odskúšané,chodím k Stanke už tretí rok a nemením za nič, všetky zákazníčky sa k nej vracajú, prostredie ako u versačeho,citiť tam pokoj a domáce prostredie,žiadny tlak,všetko je o dohode,,..rada poradí a vidieť že kaźdy detail v salóne je prepracovaný Stankou...srdcom a rozumom,mimochodom robil jej to jej úžasný starší priateľ,ktorý je veľmi šikovný,sama som videla,keď som tam zašla ako sa snažil a robil jej čo na očiach videl,aj som túžila mať takeho chlapa ako ona,som rozvedená,žijem a trapim sa s dcérou sama... ale nezávidela a priala som🙂 jej vždy,ona je fakt v pohode.tak skúste baby a dajte vedieť ako ste spokojné.....🙂

spokojnasona
15. dec 2016

A zabudla som dat na Stanku kontakt 0911742866

spokojnasona
7. jan 2017

@abigael ahoj zdraví ta soňa,máš ju v snv 0911642866 super kaderníčka,určite budeš spokojná