Kaderníctva v Liptovskom Hrádku

miskha238
18. máj 2015

Ahojte,rada by som sa opytala niekoho kto ma skusenosti s kadernictvami tu v Liptovskom Hradku ktore je dobre.Nie som odtialto a uz som bola u jednej pani a katastrofa...takze radsej sa chcem poradit,dakujem za odpovede

erikaah
18. máj 2015

@miskha238 Ahoj. Evka Cukorová je super, ale máva totálne plno a treba sa ku nej objednávať. Inak je asi najlepšia kaderníčka v L.H. 🙂 Sídli pri poliklinke (tej starej), na Belánskej v takom malom domčeku.

miskha238
autor
18. máj 2015

Ano asi viem ten dreveny domcek hned vedla?no uz som bola u jednej a vyzeram ako keby som sa sama strihala,ale nevadi vyskusala som,ďakujem

erikaah
18. máj 2015

@miskha238 A u koho, ak sa smiem opýtať, lebo takých tu je viac 😀 Kľudne môžeš aj do IP napísať.

miskha238
autor
18. máj 2015

Nechcem velmi hovorit ze kto,viem ze každý sa snazi a robi co moze ale mam to katastrofálne,este ze zehlicka dokaze robit vlny inak neviem 😅 a nechty kto tu robi pekne lebo aj tie uz mam dole co som bola u jednej 😀

krprtka
2. aug 2015

@erikaah
@miskha238 ahojte, baby, vidím, že ste v L.Hrádku, tak píšem...som lekárka, idem robiť všeobecnú lekárku v L.Hrádku a súrne potrebujem zdravotnú sestru do ambulancie. Neviete o niekom? Moc ďakujem.

erikaah
2. aug 2015

@krprtka Ahoj, sú tu dve skupinky. 1. Liptovský Mikuláš a 2. je súkromná - Mamičky z Lipt. Hrádku (kľudne napíšem babám, nech ťa tam pridajú). Skús sa popýtať tam, možno sa nájde nejaká šikovná maminka, čo hľadá prácu zdrav. sestry tam 🙂

krprtka
2. aug 2015

@erikaah ahoj, moc ďakujem. 😉

janka3008
6. nov 2015

@krprtka ohladom tej sestricky to uz asi nieje aktualne vsak? dik