Kam na nákupy do Maďarska?

zuzka_puska
5. nov 2014

ahojty baby, teraz sa rozsirili tie nakupy oblecenia v madarsku.....maju to tam pekne,lacne,kvalitne a stylove.....kde v madarsku su taketo nakupne centra,kde maju vela vela oblecenia?za kamaratske ceny?dakujem

olinka2424
5. nov 2014

Ahoj, ja chodievam pravidelne piaty rok do Miskolca, tam sú 2 výborné nákupné centrá (som zabudla ich názov) a tretí rok chodím do M3 Outlet do Polgára .... som veľmi spokojná, hlavne s outletom....naposledy som tam bola v auguste a chystám sa asi v januári, chodievame tam 4x do roka, väčšie nákupy a som spokojná 🙂

zuzka_puska
autor
5. nov 2014

@olinka2424 dakujem ti 🙂 a ako to vychadza cenovo??? chcela by som titcka, bundy, rifle.. kolko cca tam tie veci stoja? dakujem 🙂

katykis
6. nov 2014

Vie niekto poradiť, kde by som našla v Maďarsku podobné nákupné centrá (aj outletový tovar), ako píše "olinka2424", ale bližšie k Trebišovu, teda z hraničného prechodu Slovenské Nové Mesto???

olinka2424
6. nov 2014

@zuzka_puska môj posledný nákup bol cenovo na eurá takýto: tričko Tom Tailor cena kus od 8 do 14 €, conversy vyšli na 39 € (u nás som podobné videla 69 €), botasky Puma 35 €, bunda Pepe Jeans 39 €, tričká Pepe Jeans 14 €, kabelka Gas 39 €, + niejaké spodné prádlo, ponožky ... všetko jasné že originál, a perfektné ceny .... Hlavne mali kopec zliav v Pepe Jeans 🙂 Rifle si kúpila kamarátka v Tom Tailor 2 ks, jedny ju vyšli cca na 27 € ... Ja som stále spokojná s nákupmi v Polgári 🙂

zuzka_puska
autor
6. nov 2014

@olinka2424 to su ozaj super ceny 🙂 dakujem, idem vygooglit kde to je