Kam sa dávajú staré témy?

moniqe3
12. jún 2008

Dobrý deň Vážený adminovia,

chcela by som sa spýtať, že kde dávate staré témy ako napríklad Februárovky 2008. Nostalgicky som si chcela prečítať naše príspevky a zistila som, že už nie sú. Nemôžem sa k nej nejako dostať?
Ďakujem za odpoveď a prajem krásny dník.

anaxamon
12. jún 2008

moni nikto ich nikam nedava, temy su stale tu, len treba pohladat 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

moniqe3
autor
12. jún 2008

anasamon: ďakujem ale ja hľadám februárovky 2008 , nie februárové bábätka 2008...v nich totiž som sko 24hodín denne...ja si chcem zaspomnínať ešte na tehulkovanie..a tú tému teda neviem nájsť. 😉

moniqe3
autor
12. jún 2008

Halooo kam mám napísať? odpovie mi tu niekto kompetentný? ☹

bubba
12. jún 2008

ja som to dala do vyhladavaca a februarovky 2008 bola vymazana 😉

anaxamon
12. jún 2008

aha, tak to si potom asi budete musiet pockat na vyjadrenie od zuz alebo od emjee preco boli vymazane ja len zaskakujem 😅

ale najdete si tu temu kocky tak ze zadate do vyhladavaca sem na konikovi Februarovky a tu temu co vam vyhodi ze je akoze vymazana ale kliknite ci na tu cast je ke napisane V pamati a potom vam tu temu najde google, ktory uklada stranky aj od pamati..ale ak sa nemylim bude len na citanie a nebude to prave idealne citanie ☹

zuz11
12. jún 2008

takze bohuzial doteraz sa stare temy, ktore sa zamknu, po case zmazu 🤐
ale pracuje sa na tom, aby sa stare temy dali po uzamknuti do sekcie na stiahnutie a az potom sa zmazu 😉
bohuzial ale stare zmazane temy su fuc 🤐 , tyka sa to tem ktore su vykecavajuce 😉

moniqe3
autor
13. jún 2008

Ďakujem za odpoveď, ale je to nespravodlivé, lebo sú tu témy oveľa staršie a tie sú nevymazané. Som sklamaná, pretože sú vymazané naše spomienky a to sa ťažko predýchava. Vám sa ľahko vymazávajú, pre Vás neznamenajú NIČ! Keby som vedela, že ich surovo vymazávate (keby ste ich aspoň zálohovali) tak by som si celú tému skopírovala doma do compu. ☹ 😒

moniqe3
autor
13. jún 2008

anaxamon: ak je pravda, že sa dajú čítať...prosím vysvetli mi ako, lebo nepochopila som Tvojmu vysvetlovaniu. Aj keby sa to nedalo ideálne čítať, ako píšeš, tak nevadí. Ďakujem. 🙂

anaxamon
13. jún 2008

moni ja by som ti aj hodila link rovno na ten archiv googleale ono to pridava IP adresu pc takze by to to nebolo k osohu..

postup podla krokov
na konikovi do vyhladavaca daj Februarovky 2008
google ti tuto temu najde
ty nekliknes na napis Februarovky 2008 ale pohladaj pod tym odkazom napis V pamati a klikni nan
googlu ta prehodi do vlastneho archivu kde sa ti tema Februaarovky 2008 zobrazi ale potom nastava problem co pisem nizsie 😠

neviem ci si to uz teda skusala najist alebo nie, co sa tyka tej idealnosti ide o to, ze sa dopracujes podla vsetkeho len k prvej strane celej temy, este som nedosla na to ako sa v google archive daju strany listovat ale mozno je niekto sikovnejsi ako ja 😵

zuz11
13. jún 2008

moniqe3, jaj kolko zmazali tem kam som chodila ja a pisala 🤐 napr decembrovky 2006 🤐 nie si sama a jedina, preto sa snazim o tu sekciu na stiahnutie 😉
tato stranka sa zlepsuje a vyvija pocas chodu takze nemozme chciet aby bola od zaciatku dokonala 😉
bohuzial momentalne neviem viac pomoct 🤐 ak budem vediet viac ozvem sa 😉

moniqe3
autor
13. jún 2008

zuz11: Ďakujem za odpoveď...,Budem určite čakať na nové správy. 🙂