Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
5. aug 2008

jerry...kde sa zas flakas? 😠

aanda
5. aug 2008

jerry.. aj mne sa to zdalo ako vecnost.. to ti verim.. ved treba si nieco zaujimave vymysliet... je to super, no nie?

ewwe
5. aug 2008

ja som tu s vami na MK, v telke mi idu tie vestice, som sama doma , priatel isiel na polovacku, a asi si idem dat kavu bo mam na nu nejak chut

ach ucitelky, my sme mali respekt a velky pred nimi, na strednej trosku mensi ale bol tam respekt, ale co dnes dokazuju tie deti, nechapem, hlavne ked tyraju zvierata tak vzdy placem a nemozem spat, lebo na to stale myslim, ja som strasne citliva v znameni rýb 😖

jerryjanka
5. aug 2008

cukruska mala som telefonat
a vykladala som riad z umyvačky 😀

aanda
5. aug 2008

kuspitka... aha, tak to uz hej...o tom sice vela neviem, ale rada pozeravam na kablovke "how it's made" clovek sa dozvie ako sa robia rozne veci... mna zaujima hocico...

ewwe
5. aug 2008

nam prerabala byt komplet firma, az potom sme sa nastahovali, takze som to mala v poho, skoda ze aj nepoupratovali za mna

mirip
5. aug 2008

super už som tu a navečeraná dobre ste ma poohovárali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
5. aug 2008

ewwe my si to robkame sami vsetko ja rada prerabam byt a este to upratovanie 😀 😝

ewwe
5. aug 2008

aanda aj ja to rada pozeram na discovery

kuspitka
5. aug 2008

mirip uz som aj ja hladna ale nemozem je uz velmi neskoro

aanda
5. aug 2008

ewwe... to najlepsie ti nechali, čo? 🙂

jerryjanka
5. aug 2008

no bordel to je to najhoršie 😀

ale tešim sa ako si to pofotim ked to bude novučičke 😵

aanda
5. aug 2008

ewwe... si videla tu cast o toaletnom papieri?

kuspitka
5. aug 2008

nemate niekto dobre filmy do DVD?

ewwe
5. aug 2008

ja som chora na prerabky a na zariadovanie, keby som sa skor zdohadala mala som ist za architektku, to by bol moj sen

kuspit ja som mala lahucku veceru cerstvy spenat, paradajky, paprika olivy a feta syr- spravila som si salat s celozrnym rozkom, chudnem do plaviek

aanda
5. aug 2008

kuspitka... videla si "som legenda"?

jerryjanka
5. aug 2008

kuspi my si sťahujeme z rapidsharu
je to platene ale fakt najdeš všeličo tam 🙂

cukruska1920
autor
5. aug 2008

mirip.....no ze vahas,,,,este si mohla byt prec...este sme to nedokoncili.......vies mi na teba robime intrigy 😀 😀

ewwe
5. aug 2008

aanda nie asi nevidela, nie vzdy si spomeniem na ten dokument, ale fakt by ma nikdy nenapadlo ako sa niektore veci robia, napr, ako stroj pletie pracliky, al. vyroba gumenych cukrikov

mirip
5. aug 2008

tak idem intrigovať aj ja cukruš dobre, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kuspitka
5. aug 2008

aanda nevidela?ja potrebujem zohnat len preto aby som po kete lezala len v postielke

cukruska1920
autor
5. aug 2008

mirip....dobre ale tak aby si nikoho neurazala 😀 😀

mirip
5. aug 2008

ok 😀 😝

kuspitka
5. aug 2008

ak idete intrigovat idem prec 😢

aanda
5. aug 2008

ewwe... veru je to velmi zaujimave
mna to pobavilo na tych toaletakoch to, ze tie vytlacene znaky, alebo ako to nazvat, su tam preto, aby bol pevnejsi... 😀 to by ma nikdy nenapadlo..

mirip
5. aug 2008

kuspit žartujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ved mi s cukruš dobre kamošíme

kuspitka
5. aug 2008

dobre este kus budem

cukruska1920
autor
5. aug 2008

kuspit...neblazni...mi len srandujeme.....ved su tam 😀

aanda
5. aug 2008

no jasne, ked treba lezat, tak len pekne lezkat budes....
"som legenda" je taky vymysleny film hra tam Will Smith v hlavnej ulohe
drahy hovori, ze to stahuje z www.war-board.net, ale tiez je to platene...

kuspitka
5. aug 2008

mate nieco co nieje platene