Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

aanda
15. aug 2008

lopezka... ja som myslela, ze sa na teba nalepi, ked budes pri malych detickach 😉

mima263
15. aug 2008

aanda, mne to fakt ide pomalšie a niekedy pošlem príspevok a objavia sa mi nové 2,3 minúty staré, tak neviem.

lopezka
15. aug 2008

mima, no ja som vedela, ze to nepojde ako po masle 😀 v mojom veku, ale skor to bohuzial nebolo mozne ... a ked som si povedala, ze teraz je ten spravny cas........nejak sa nedari......dufam, ze len zatial......na buduci tyzden mam od jedneho odbornika vypocitany vrchol plodnosti, tak som zvedava 😀

aanda, ja viem ako si to myslela, ale keby to tak bolo, uz davno mam aj 3 deti 😀 bohuzial nieco taketo nie je ako virus 😠

aanda
15. aug 2008

mima, v pohodke... ale je pravda, ze nieco ovocne by bodlo v tomto pocasi... ale kupila som ovocnu zmrzlinu, tak to by mohlo byt fajn...

aanda
15. aug 2008

lopezka... nie je to virus, ale ja ked som s malinkymi detickami, tak mam dobru naladu... 😀 a tu teda potrebujem rozhodne stale, lebo s nou ide vsetko lahsie 😉

lopezka
15. aug 2008

aanda tak to som zistila tiez......tento tyzden som mala dovolenku a polovicu som travila u jednej segry s detickami a teraz som u druhej, co ma male 5-mesacne babo ..........na robotu, ci nejake problemy som si ani len nespomenula a hlavu mam krasne prevetranu 😀

mima263
15. aug 2008

lopezka ..... ani u mňa to nebolo doteraz možné. Máš pravdu veď sme ani nemohli čakať, že otehotnieme na prvý šup, aj keď sa aj také veci stávajú. Teraz si treba pomôcť a skúsiť všetko, ja zatiaľ len prírodné veci a po roku aj iné.......a vlastne všetko čo sa dá a bude nevyhnutné

aanda.....mňa ešte s tou tvojou oslavou napadlo nejaké slané pečivo z lístkového cesta.

aanda
15. aug 2008

lopezka.. no ved presne... ja ked som s mojou malou neterkou, tak tiez na nic nemyslim...
ma 1,5r.. ked som bola tehu(v 11tt som bola na cisteni), tak mala sa po mne isla strevat a ja som jej povedala, ze ju nemozem zobrat na ruky, lebo mam v brusku babo... ona asi za 5min prisla ku mne, dala ruku na brusku a povedala babo... to bolo nieco, taky drobec a ako to pochopila...

mima263
15. aug 2008

Baby sme na strane 105, tak to je dosť dobrý výkon

lopezka
15. aug 2008

mima, neviem ci ti nieco hovori firma Gnostik .....uz tu o tom v inych temach baby pisali........tak ja to idem skusit ....uz mam vypocty u seba a buduci tyzden s drahym skusime 😵

aanda
15. aug 2008

mima... slane z listoveho,,,, hmmm... dobry tip...

no, veru 105... dobre....

lopezka
15. aug 2008

aanda yeziiiiiiiiiis, take male by som vybozkavala 😀 .....jedna moja segra ma 4,5 rocneho chlapca a 15-mesacnu dceru......u tej som bola 4 dni.......ta mala je take "tulitko" 😀 ....pyta sa na ruky, zoberiem si ju a ona si mi lahne na pleco a prituli sa...........no za toto by som vymenila aj vyhru v Loto 😀 fakt uzasny pocit

aanda
15. aug 2008

lopezka, veru, to je asi to caro.... mala ma vlastne teraz uz 22 mesiacov... prednedavnom sme spolu varovali... ona rada tancuje, tak sme si pustili hudbu a natrasali sme sa 😀 a vtom ona z nicoho nic pribehla ku mne a objala ma okolo noh... velmi ju lubim a aj on mna... ked ma vidi, hned bezi ku mne a stale len uteka za mnou...

lopezka
15. aug 2008

aanda, presne viem o com hovoris.......ja ich tiez hrozne lubim ......uz druhu dovolenku v tomto roku som venovala deckam 😀 ...........s drahym som bola v juni na 2 tyzdne pri mori a teraz uz len s deturencami sestier dovolenkujem 😎

aanda
15. aug 2008

lopezka... parada... a kde ste boli pri mori???

lopezka
15. aug 2008

aanda.......v bulharsku 😀 uz som tam bola asi 6-ty krat.......s drahym 2. krat .......kamosky a segry mi hovorili, ze na dovolenke sa zvyknu splodit deturence........ze iny svet, ine problemy.........a prt 😖 .....nic sa nestalo 😀 ale na dovce bolo super ...........vy ste boli niekde?

aanda
15. aug 2008

lopezka... my sme boli v Tatrach tento rok. v stredu sme prisli a ja mam dovcu este do 20-teho, tj 21.idem zasa makat 😝

lopezka
15. aug 2008

aanda, super aj tatry maju svoje caro 😀 my sme neboli pri mori 6 rokov, tak som to uz potrebovala 😀 ak sa smiem spytat, co robis ked robis? 😀 staci len orientacne,...obor 😉

mima, a co ty a letna dovolenka ? 😎

aanda
15. aug 2008

lopezka... ja robim v jednej zahranicnej firme, v uctarni, mam taku roznorodu pracu, robim DPH, mam na starosti zakaznikov zo 4 krajin, a este kopu dalsich veci... a co ty??? comu sa venujes???

aanda
15. aug 2008

mima... padol ti net???

lopezka
15. aug 2008

aanda 😀 no ja nieco podobne. 😎 ..........tiez v uctarni v zahranicnej firme, ale ja robim skor take neuctovne veci.....ale take, co patria na financne 😀 snad som sa vyjadrila jasne 😝

aanda
15. aug 2008

lopezka... hmm... ani ja "neuctujem" v pravom zmysle slova.... t.j. neuctujem dosle, vysle faktury a tak... v akom programe robite??? my mame SAP

lopezka
15. aug 2008

aanda ..........my robime v SUN......ale so slnkom ma ten program spolocny len nazov 😀 🙄 keby si vedela, ked sme nan prechadzali, kolko sme ponadavali...........teraz sme si uz trochu zvykli, ale nie je to to prave ruzove 😖

aanda
15. aug 2008

lopezka... ja ked som nastupila, tak akurat bol SAP zavedeny, ale neboli dotiahnute niektore veci. napriklad modul majetku vobec nefungoval, a tak som musela makat ako fretka, lebo mi to hodili na plecia... to bol des... my uctujeme aj podla slovenskych, aj podla medzinarodnych uctovnych standardov a prave pri majetku je to dost komplikovane...

lopezka
15. aug 2008

aanda, tak nezavidim, nam uz tie krusne casy s prechodom na iny program skoncili davnejsie ............aj ked s prechodom na euro bude na financnom tiez sranda, ze ? 😀

ak sa neurazis, idem si lahnut k mojej malej neterke a trosku si ju uzit, aj ked davno spinka 🙂

tak dobru noc a snad sa tu niekedy este stretneme, papaa 😵

aanda
15. aug 2008

lopezka, tak si to este uzi... niekedy nabuduce..

dobru noc vsetkym... pre dnesok koncim aj ja...

zuzali
15. aug 2008

aanda...ja som si ten záväzok dala tiež, takže mi to v októbri jednoducho vyjde a hotovo 😉 🙂

atima
16. aug 2008

dobre ranko babulky dnes rano som si robila test jak som slubila a asi tam vidim nejaku slabulinku //, 😅, v pondelok skočim ku dokimu a budem na istom

atima
16. aug 2008

asi tu nikto nieje tak potom ešte kuknem

miss_shy
16. aug 2008

atima ahojky 🙂
to by bolo supeeeeeeeeeeeer dalsia tehulienka na obzore 😵