Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
12. sep 2008

dakujem vam kamaratky..... 😀 uverim az ked mi to doktorka v piatok potvrdi....

lopezka
12. sep 2008

cukruska, kedy si mala dostat MS? 😀 myslim tu, ktora uz neprisla 😅

jerryjanka
12. sep 2008

cukruska blahoželam ti oficialne aj tu 😀

myslim že o dva dni nie?

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez...ma prist v nedelu ale nech nechodi...uz ju nepotrebujem.... 😀

jerry...kujeeeeeeeeeeeeeeeeem

marlenka56
12. sep 2008

cukrík, držím palce nech doky potvrdi machuľku, a nech ste šťastní 😵

lopezka
12. sep 2008

cukruska, no moja ma (ale nemusi!) prist tiez v nedelu, ale testy vysli negativne, uz 2 ☹ aky si pouzila test? neviem, ci len tak hrozne chcem a z toho su tie priznaky, ale aj dnes som doma, ako hrozne sa mi kruti hlava (okrem inych priznakov) .....ake si mala ty? 😅 myslim, ze si pisala, ze ta bolelo podbrusko, nie ?

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen....dakujem zlatko

lopez..mamatest.. hlava sa kruti dnes aj mne..asi je nizky tlak...a priznaky? podbrusko, prsia, casto cikam, od vcera hnacka a oblieva ma horucava....

marlenka56
12. sep 2008

cukrík skoro ako moje 😀 ale nie je ovulacia, takže nič 😠

cukrík zlatino a nabudúce ver starej bosorke 😎 s inventárnym číslom tu na koníkovi 😀

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen...slubujem ze uz ti budem verit 😀

marlenka56
12. sep 2008

cukrík, ja som bosorka, veď už som tu dosť dlho s tym inventárnym číslom (bez
bábatka ) 😔 😢
všetky moje kamošky čo som bola niekde v diskkusii su bud už tehulky alebo mamuľky 😅 ☹

marlenka56
12. sep 2008

takže sa teším, keď aj z tejto témičky všetky pôjdete ako tehuľky a ja stará bosorka, sa presuniem do inej témy, kde budú ďalšie nové snažilky čo ma vezmú medzi seba 😔

cukrík napíšeš mi do IP tú modlitbu?

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen...to neni konkretna modlitba....ked si das do googla blahoslavena sestra Zdenka tak ti vyhlada kto to bol a co spravila

lopezka
12. sep 2008

ahojte, vypli nam net, tak som spadla ☹
cukruska, ja som si robila Rapi Clear, ale po druhej ciarke ani naznak............inak presne hentake priznaky mam aj ja 😠 okrem hnacky 😅

marlenka56
12. sep 2008

ja sa modlím k sv,. Judovi Tadeášovi, a samozrejme Litánie k P.Márii 😉

marlenka56
12. sep 2008

mne je akosi divno celý týždeň, no hlavne dnes, sa mi strašne zatvárajú oči a točí sa mi hlava a keby som sa nebola zdržiavala tak tu plačem v kuse dnes, nieje to počasím ale niečo asi na mňa ide, taká som čudná ... 😒

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez...neviem z vlastnej skusenosti ale zevraj rapid neni spolahlivy...zevraj najlepsi je mamatest

marlen....je jedno ku komu sa modlis...hlavne treba tomu verit a modlit sa uprimne 😉

lopezka
12. sep 2008

marlenka, ja sa zatim tiez len k Panenke Marii 😅

cukruska1920
autor
12. sep 2008

baby ked mi to doktorka potvrdi tak vas budem plut jedna radost 😀

lopezka
12. sep 2008

cukruska, ked to uz na teste vyslo, tak to bude pravda, uz zase nezmatkuj 😀 je mi jasne, ze sa tomu po dlhej dobe asi tazko veri, ale uz si na to zvykaj 😀

marlenka56
12. sep 2008

viem, cukrík,, ja aj cez deň sa pomodlím, je mi potom lepšie, ale aj tak som z toho smutná, že si niekedy myslím, že ma Boh opustil a zabudol na mňa, zapol odkazovač a nepočúva ma keď tak k nemu úpenlivo volám z hlbín smutného a prázdneho srdca 😔 😔

lopezka
12. sep 2008

baby neviete, ako skoro sa to da zistit z krvi ? myslim tehu? 😒 hned ako meska MS, alebo aj skor?

marlenka56
12. sep 2008

lopi, k Márii, sa modlím, lebo on aje sama Matkou, tak ma hádam chápe 😢

marlenka56
12. sep 2008

lopi, neviem, ako by sa to inak dalo zostiť, ešte som nemal a tu česť 😅

lopezka
12. sep 2008

marlenka .....no ja si tak hovorim, ked je dnes Marie a tiez sa k nej modlim, ako svojej menovkyni by mohla pomoct, nie ? 😀

marlenka56
12. sep 2008

idem asi cvičiť a možno si tak trošku pri tom poplačem 😢

marlenka56
12. sep 2008

Lopi akurat som a chela opýtať či je tu nejaká Mária ako moja mamkuška a sestrička 😵

Tak všetko najlepšie k meninkám veľa veľa lásky nech sa ti spplnia tvoje sny ahlavne ten najväčší 😉 cmuk

cukruska1920
autor
12. sep 2008

marlen....moja starka mi na meniny napisala krasny citat..
. Mnohi si myslim ze Boh nepocuva nase prosby, ale sme to my co nepocuvame jeho odpovede 😉

lopez.....myslim ze hej.....som si dala tu na konikovi na chvilku pas ze v kt. som asi tt...vyslo mi ze v 5 tak to mi uz asi aj sono bude robit

lopezka
12. sep 2008

marlenka dakujem ...... samozrejme najradsej by som dostala jeden jediny darcek 😀 😅 😉 🙂

cukruska1920
autor
12. sep 2008

lopez..ty si Maria? tak vsetko najlepsie 🙂
moja maminka ma dnes narodeniny...a ja som dostala krasny darcek

lopezka
12. sep 2008

cukruska, lebo ja som zmatena ☹ ja som vcera chodila po lekaroch, lebo som v stredu odpadla doma....hrozne sa mi zakrutila hlava, co sa mne nestava ..... no a bola som aj na gynde, ale robil mi prehliadku, aj ultrazvuk aj krv mi bral a vraj nie som ☹ ☹ ☹ ale ked ja to tak citim ...do kelu ....ja sa citim uuuuplne inak ako kazdy mesiac doteraz pred MS ... 😢