Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

marlenka56
18. sep 2008

nádej umiera posledná ..... a zázraky sa dejú verím a dúfam v to 😵

kuspitka
18. sep 2008

to hej moja.idem prajem peknu dobru nocku

marlenka56
18. sep 2008

dobrú nocku pa, a drž sa sme s tebou 🙂

marlenka56
18. sep 2008

vyde to uvidíš, budeš tehulka 😉

lopezka
18. sep 2008

dobry vecer kamaratky snazilky 😀 ....ale asi uz vsetky vegetite pri telke 😉

mima263
18. sep 2008

ahoj lopezka!

aj ja vegetím pri telke, mám zapnutý PIP.
A ty ako, testovala si?

cukruska1920
autor
18. sep 2008

ahojte...spite?

mima263
18. sep 2008

ahoj tehulka 🙂

mirip
18. sep 2008

ahojte

lopezka
18. sep 2008

mima & cukruska, caute baby .....ja este stale nemam MS ....mala byt v nedelu .....posledny test som si robila v utorok a furt negativny ☹ dalsi skusim v nedelu asi 😒 ......som sa tu docitala, ze niektore baby maju 1.pozitivny niekedy aj po 2 tyzdnoch ☹ ...dovtedy ma asi porazi

cukruska1920
autor
18. sep 2008

ahoj mimi

mirip
18. sep 2008

🤐 hm no ja padám

lopezka
18. sep 2008

miripka ahoj 😉

mima263
18. sep 2008

ahoj mirip

lopezka aj mňa by išlo poraziť. Čo tak skúsiť iný druh testu. Tu si baby pochvaľujú mamatest

mima263
18. sep 2008

mirip prečo?

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez.....ja som testovala 11DPO a uz som mala kolajnice...a mimi ma pravdu mamatest je najlepsi

miri...kam ides ved si teraz prisla

lopezka
18. sep 2008

mima, ved to bol mamatest .....a mozno bol problem aj v tom, ze som to skusala poobede....rano by sa to asi malo ☹ nechapem napriklad, ze cukruske to vyslo uz pred terminom MS 😅

mirip
18. sep 2008

tem je menej citlivý ako rapidclear

lopezka
18. sep 2008

baby ja mam tolko priznakov ze az ..len test mam negativny...pokial nie som, tak ma asi postihol syndrom fantomovho tehotenstva 😀 .....ja mam tolko priznakov ☹

cukruska1920
autor
18. sep 2008

lopez...a mozno si fakt tehu 🙂

lopezka
18. sep 2008

mirip & cukruska..... ako mate maminy ? 😉 mlufte a prehanejte 😅

mima263
18. sep 2008

lopezka a teplotka? nemeriaš? Ja som s tým prestala a dnes ma doktor skoro vysmial, že ovulačné testy nie sú spoľahlivé a mám merať.

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi...s tymi ovulacnymi to mozem len potvrdit....robila som si 2 krat...raz mi vysiel pozitivny a o 5 dni prisla mrcha...tak asi tak.....inak najlepsie je nemerat...vtedy sa to podari 😉

lopezka
18. sep 2008

mima, ja som si nikdy nemerala ......sranda, ze prave tento cyklus som s tym chcela zacat, kedze sa doteraz nedarilo 😅 ....ja ze skonci MS, kupim teplomer a budem zapisovat 😀

mirip
18. sep 2008

myslíš moju? celkom fajn, len mi občas prekáža že som stále braná ako dieťa, darmo, aj ked budem mať 50-60 a viac aj tak budem naveky jej dcára, prečo sa pýtaš?

vidíš lopezka a ja som nemala dlho potom príznaky ako som našla na teste //, neskor začala zápcha a teraz prsia, negrciam doteraz

mima263
18. sep 2008

cukrus ja to vedieť nevyhodím toľko peňazí za testy, keďže som si kupovala tie drahšie a naivne som si myslela, že sú citlivejšie. Už máš aj nejaké extra tehu príznaky?

cukruska1920
autor
18. sep 2008

mimi....ani nie....len ma pobolieva brusko a dneska ma chytila hnacka...to je asi tak vsetko

lopezka
18. sep 2008

cukruska a komu si to uz doma povedala? ci este nikomu ? dlhsie som tu nebola a spatne som necitala ....

mima263
18. sep 2008

cukrus tak to bolí aj mňa ale to asi len tak preventívne, keďže tam doktor nič nevidel.
Asi to ešte len začne a možno ani nie

mirip
18. sep 2008

ok, ja padám, som prisvitná 😵 brú noc snažilky a tehulky