Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

anjelik85
3. aug 2008

kvetka, máme pozemok. záhradu od svokrovcov 1300 štvorcákov. len to ešte previesť na stavebný pozemok a začať obháňať projekt a zameranie pozemku. len v prvom rade robotu musím mať. idem zháňať od marca.

sorciera, zvykla by si si. ja som žila 21 rokov v centre zvolena. potom sme sa nasťahovali na dedinu k svokrovcom a v priebehu 8 mesiacov som si zvykla. a už by som si nevedela na činžiak zvyknúť, nie to ešte na panelák.

no a čo sa kuchyne týka, tak moja svokra nenávidí varenie, takže je to vpodstate moja kuchyňa. ale sme sa dohodli, keďže oni veľa jedia, že 2t varí ona a 2t varím ja. 😝

sorciera24
3. aug 2008

kvetka...my od konca juna...cize teraz 2. cyklus.....1. nic a uvidime, co bude teraz....vobec to nie je take lahke, ako som si myslela...
anjelik...moyno niekedy neskor, by som xcela dom...a mozno by som si aj zvykla.....ale s niekym delit sa o kuchynu, to nie 😉 radsej by som sla do podnajmu.... 😉

kvetka25
3. aug 2008

no anjelik uz len vybrat domček a pustit sa do stavby... nie je to take hrozne da sa to zvladnut 😵 a aky chcete dom? bungalow ci poschodovy

sor aj ja sa niekedy toho obavam že to nebude na 1.krat a že budem sklamaná ale ved uvidim urcite nebudem panikarit po par mesiacoch 😉
ozaj a kde si študovala sj?

sorciera24
3. aug 2008

kvetka....no ako vies tajne dufas,ze to vyjde....ale skusali sme kadejako nahodne, teraz, tak ob den, tak uvidime, ale zatial na sebe nic nepozorujem a to mam tento tyzden dostat MS.....studovala som v Presove a ty?....a odkial si?

kvetka25
3. aug 2008

ja som študovala v nr, lebo kusok od nej aj byvam, ale to otehotnenie nemusi vyjst hned 1.mesiac vieš niektore cyklusy nie su plodne vobec takže treba sa len snažkať 😉

sorciera24
3. aug 2008

ja viem, ako ja nestresujem...dokonca som teraz citala, ze na prvykrat je sanca u zdraveho paru otehotniet len 20 percent, to nie je vela....takze ako pohoda....zatial si to aspon uzivam konecne naostro 🙂 a bez stresu 🙂

kvetka25
3. aug 2008

no ved aj my sa nevieme dočkať kedy si to budeme uživať na ostro 😀 my vlastne sme ešte nezačali chceme od oktobra aby som mohla byť ešte rok v robote...

mirip
3. aug 2008

Ahojte dievčatá ste tu?

lenand
3. aug 2008

ahoj mirip

mirip
3. aug 2008

ahoj super že tu niekto je 😎

eva7780
3. aug 2008

ahoj aj ja som akurat dosla 😵

mirip
3. aug 2008

super vidieť že už je po obede 😎

lenand
3. aug 2008

no v telke idu formulky tak mužik je nalepení na telke a olik sa hra s vlačikom teraz vstal 🙂

mirip
3. aug 2008

moj to tiež pozerá 😀

lenand
3. aug 2008

som si hned myslela že aj tvoj pozerá 😉

mirip
3. aug 2008

😀 😀 😀 on pozerá a má mi vyniesť jeden ťažký hrniec von som ho spucovala a mne kvoli konovi zhorel posledný rezeň čo som doprážala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
3. aug 2008

to ked idu formulky tak ani nedýcha a vtedy ho nemožeš s takými vecami otravovat 😀
mnam reznik by som si dala ja velmi nerobím bo mužik frfle on ma radšej ked je niečo na omačke 🙂

mirip
3. aug 2008

na šťave sme mali my minulú nedelu

lenand
3. aug 2008

dnes su u nás kolotoče ale akosi sa zatahuje tak neviem či pojdeme z detských je len malí retiazkoví aspon zas neminieme 500sk

lenand
3. aug 2008

tak a začalo pršat a aj hrmí super :- ☹ 😠

mirip
3. aug 2008

u nás je pekne ale dusno 😖

mirip
3. aug 2008

ok idem mrk núť čo dávajú v telke budem chodiť ale nakúkať 😀

ewwe
3. aug 2008

cau baby u nas zacalo prsat a aj hrmi, neviem ci nahodou nemam vypnut pc_?

ewwe
3. aug 2008

oo tak ja padam vyzera to nebezpecne

mirip
3. aug 2008

treba vypnúť, lebo ono hrmením sa po sieti šíria aj vlny a preto može hard disc zhorieť 😉

lenand
3. aug 2008

ewwe mi sme blizko seba tak leje poriadne
🙂

eva7780
3. aug 2008

aj ten moj kukal formulu ale vytiahla som ho trosku na prachadzku,esteze nie je taky fanatik,dal sa ukecat 😀 😀 😀 u nas je tiez riadne dusno,ja pri burke vypinam pv,uz nam tak odislo video 😠

lenand
3. aug 2008

už je po burke a svieti slniečko ale riadne sa zlialo a hrmelo až hrôza

ewwe
3. aug 2008

aj ja som uz tu

lenand az teraz som si vsimla ze ty si zo sniny, ja byvam v humennom ale pochadzam z belej, a aj robim v belej a teraz som v belej

sorciera24
3. aug 2008

ahojte, baby asi vypli PC, lebo im tam hrmi 🙂 sranda a u nas je kraasne a teploooo 🙂