Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
19. sep 2008

mám ešte robotu, tak padám, aj tak nezapadám do diskusie, a o anitokoncepcii sa mi písať nechce, kedže som katolíčka moj mázor je jasný............iba v tom prípade keby to bolo nevyhnutné k zdraviu.......................teda ako niektoré baby čo sú liečené na endometriozu ako som bola ja čo nebrali injekcie do brucha ale 6mesiacov v kuse antikoncepciu, majte sa

cukruska1920
autor
19. sep 2008

a je tu ticho 🙄

mihanka
19. sep 2008

ahojte... baby co to citam??? nova tema... nove tehulky.. vsetkym vam blahozelam a veeeeeeeelmi vam drzim palce... 😉 😉 😵 😵

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ahoj mihan...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

rybca
19. sep 2008

Ahojte
vy ste uz zase v novej teme?..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ahoj rybca....staronova 😀

rybca
19. sep 2008

su uz kukala, ze sa uz viacerym zadarilo..🙂) ako sa citis?..🙂

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca....uplne normalne...len trosku brusko pobolieva

rybca
19. sep 2008

tam dolu? alebo zaludok?

mihanka
19. sep 2008

cukrus, to zo zaciatku pobolieva... 😉 a aj na konci... 🤐 bola si aj u dr?

rybca a ty ako?

a mirip, ako sa citis? 🙂

rybca
19. sep 2008

a prsia ta nebolia?

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca...podbrusko a aj vajecniky....aj prsia....ale len bradavky

mihan....hej bola ale na sono idem az 29.9 lebo ze vtedy by este nebolo nic vidiet a teraz by uz malo vidiet aj akciu srdiecka

mihanka
19. sep 2008

cukrus, veeeeeelmi ti drzim palce... vsetko bude urcite ok a budes sa tesit z kazdej dalsej poradne, z kazdeho dalsieho utz... 😉 😉

rybca
19. sep 2008

no ja som 48 den tusim, rano som si robila test - rapidclear - a hned bol pozitivny, ale velmi sa mi tomu nechce verit, lebo tento cyklus bol strasne hekticky - vysokohorske tury, 2 splavy v studenej vode, alkohol - viacnasobna vycerpanost.

Cakam teraz kym pride kolegyna do prace a pojdem si kupit nejaky iny druh a skusim to este aj cez den.

mihanka
19. sep 2008

rybca, no ved prave preto sa mozno zadarilo... 😵 😵 a aky rapid si si robila? ruzovy? ci biely? ten ruzovy je blby, ale biely (v cervenobielej krabicke) je dobry... 😉

cukruska1920
autor
19. sep 2008

mihan...a ako casto sa chodi na poradne a na utz?

rybca..kup si mamatest..ten je spolahlivy...drzim palce 😉

rybca
19. sep 2008

no ten plast je ruzovy...:(

cukruska1920
autor
19. sep 2008

rybca..inak nam sa tiez zadarilo ked som nato vobec nemyslela...boli sme na dovolenke, uzivali sme si a babo islo bokom...dokonca som fajcila co inak vobec 😀

rybca
19. sep 2008

no idem ja do tej lekarne, pa zatial...

cukruska1920
autor
19. sep 2008

ok..potom daj vediet 🙂

mihanka
19. sep 2008

rybca, no to je ten blby... ale neznamena to ze nemoze byt pozitivny a nie je to tak, ale prave pri tomto teste sa to stava... 😖 papa a drziiiim palce... nakuknem potom...

cukrus, na poradnu kazdy treti, kazdy stvrty tyzden, zalezi od dr... narok na utz mas 4x - na zaciatku, 20tt, 30tt - to su velke sona a na konci - ja som bola vcera - to je uz u porodnika, lebo posledne 4tyzdne sa chodi do poradne uz ku porodnikovi - pokial nie je tvoj gyndos porodnik... 😉 ale zo zaciatku mavaju tehulky sono castejsie, ak su nejake problemy... 😉

rybca
19. sep 2008

tak som spat, mamatest nemali, tak som kupila nejaky axim - 2 pruzky, no a je tam slaba ciarka

mihanka
19. sep 2008

rybcaaa... 😵 😵 😵 😵 to je ale supeeer... to su uz dva pozitivne... 😵 😵 😵

dajana028
19. sep 2008

rybca..gratulujem

rybca
19. sep 2008

je slabsia ako rano, ale to asi pre to, ze to bol ranny moc, uvidim aka bude zajtra rano,

ja stale tomu nemozem uverit

dajana028
19. sep 2008

rybca...urcite si tehu. Ja som mala tiez uplne slabulinku a bola som. Kolko ti mrchy meskaju? Mne meskali 1 den a uz som mala 2 //

rybca
19. sep 2008

no som 48 den, co je 7 den po podla statisticky najdlhsom cykle

mirip
19. sep 2008

rybča moja rada, nerob zajtra ale pozajra alebo až v pondelok, HCG stúpa myslím každý druhý deň, a čo sa týka toho testu, tak ja som axim mala tiež a ten je menej citlivý ako mamatest takže mne mamatest ukazoval slabučkú čiarku aj cez deň vid album 1test a to 27DC aj ked ja som mávala 30dnové a v ten istý deň som robila aj axim a nebolo tam ešte nič........takže ak ti ukázal už axim labú, tak mamatest alebo rapid by ti už dnes ukázali ovela silnejšiu 😉 gratulujem

rybca
19. sep 2008

uz som volala aj k doktorke, ci mozem prist na krv, no ale birokracia vladne vsade, najprv ma musi prehliadnut doktorka, a ona povie ci mozem ist na krv, ci nie, strasne

mirip
19. sep 2008

neboj bude to dobré..................ja som mala tiež stresy teraz 2týždne, sme menší ako by sme podla poslednej MS mali byť a som 2tždne v strese, neistote čakala s dokym či je živé či nie, lebo 2týždne sme čakali na ozvy, v uturok som sa dočkala a ešte ma aj tak čaká kontrolné sono v utorok 😔