Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
10. okt 2008

ahoj mima
ja som tu tiež
za pol hodku pojdem venčiť psa eštelen 😅

mirip
10. okt 2008

ok tak ja padám majte sa 😕

mima263
10. okt 2008

mirip aj ja čakám a čakám na ovulku, teda ak nejaká bude. Snáď sa aj my raz dočkáme.... všetky.

Jerry ten tvoj pes sa ale má......taká starostlivosť, že aj tak neskoro večer s ním pôjdeš
Inak ja mám takú menšiu opicu 😀 😀 😀 Uvidím ako mi bude zajtra

mima263
10. okt 2008

mirip neutekaj, len na chvíľku som odbehla a mám aj pomalý internet, Vaše príspevky mi nabiehajú pomaly. spolu s mojím novým sa niekedy objavia príspevky aj Vaše 3 minúty staré, tak neviem 😒

mima263
10. okt 2008

jerry tak môj folík narástol na 20 mm - takže ovulka určite nebola

mima263
10. okt 2008

Ja tu dnes trpím samomluvou 😀 😀 😀

jerryjanka
10. okt 2008

mima a povedali ti kedy bude?
no už bude asi tak zajtra pozajtra nie?

mima263
10. okt 2008

jerry:

povedal niečo také, že cez víkend určite praskne, tak máme veľa roboty 😀 😀 😀
ale poviem Ti, že to už neprežívam - minulý mesiac tak vyzeralo tak nádejne - ten ovu test bol skoro pozitívny... aj sme sa snažili ostošesť o nič.
Inak tí lekári si fakt odporujú, bola som dnes u iného a ten vôbec neuznáva BT a povedal, že ovu testy by mali byť spoľahlivé. Lekár, u kt. som evidovaná si myslí niečo úplne iné. tak si vyber 😒
Zajtra urobím ten ovu test, tak som fakt zvedavá. Si viem domyslieť ako dopadne. A keď bude náhodou pozitívny tak začnem každému odporúčať ten sarapis a alchemilku

mima263
10. okt 2008

A ešte som zabudla. Môj BT graf je otrasný. Hodím to tu. Nechápem. Alebo sa v tom nevyznám?

jerryjanka
10. okt 2008

baby ked je pár zdravý - teda obaja su ok v tomto smere teda bez chorôb, všetko funguje super a trafia sa presne do ovulacie aj tak je len 20% šanca že z toho bude tehotenstvo
takže aj pri super všetkom je to slabota nehovoriac ak je zhoršeny spg alebo skratka niečo nie je 100%tné 🙄

mima no vyzera to na dnes tak ja nevie m 😀

mima263
10. okt 2008

Tak treba dúfať, že sme zdraví 😒

Ak je to dnes, tak je to potom v háji
mužíček včera prišiel v noci a dnes už asi bolo neskoro 😒
Kašlať na to, veď ešte nemám 100 rokov 😀 😀 😀

jerryjanka
10. okt 2008

mima ale mna neber za slovo
ja neviem ake mavaš teploty ja 36,8 ani po ovulke nemavam a ty aj pred nou takže to môže byť dnes ale aj zajtra
každopadne snažilkujte aj dnes 😉

mima263
10. okt 2008

dnes asi potrebujem s kladivom po hlave, inak nezaspím 😀

jerryjanka
10. okt 2008

mima skus si riadne vyvetrať mne sa potom vždy chce spať viacej aj sa mi lepšie zaspava

jerryjanka
10. okt 2008

ja nepojdem spať skôr ako za hodku asi 😅

mima263
10. okt 2008

Ja asi ešte trošku posurfujem, asi tušíš, čo budem obzerať

jerryjanka
10. okt 2008

tipnem si kočíky? 😀

mima263
10. okt 2008

Dnes bol na programe bertini 🙂
Už mierim do postele, lebo takto vrastiem do stoličky
Dobrú noc 🙂

jerryjanka
10. okt 2008

dobru noc
ja som dnes mala na programe Jane slalom 😀

kvetka25
11. okt 2008

no čaute kočky čo nové? včera ste sa nejako rozpisali 🙂

ewwe
11. okt 2008

ahoj hlasim ze ms dnes dosla plus strasne bolesti 😢
pozerala som v tv dokument ako sa chovaju sliepky vo velkej fabrike na vajcia, strasne ako su v tych klietkach natlacene celý svoj zivot, som velmi plakala 😔

sorciera24
11. okt 2008

helou, vikenovky, kde ste?....isto niekde von, ked je tak pekne....ja idem vecer do divadla... 🙂 ewwe, hlavne, ze sme ta vcera navadzali na test 😀 ...to ti asi ozaj z tych praskov zblblo...

mima263
11. okt 2008

halo, halo, aj ja hlasim bolesti. úžasný víkend 😒

ewwe
11. okt 2008

ahojky

mima263
11. okt 2008

ahoj, tak ako, už Ti niečo zabralo?

ewwe
11. okt 2008

ale sa tu miname, mne zabralo ako vzdy dva tab. ibalginu, skrutena poloha na gauci a termofor na bruchu, este stastie za niesom v robote to by bol horor, ale uz mi je ovela lepsie 😵

jerryjanka
11. okt 2008

ewwe ja tiež takto trpim prve dva dni mrchy
dufam že sa jej aspon na rok zbavím

ewwe
11. okt 2008

jerry ja dufam ze po vianociach sa jej zbavim tiez, som si kupovala na akciu vlozky a ma napadlo ci to velke akciove balenie spotrebujem , ci sa my zvysia?
inak ja mam bolesti slabe pred ocakavaným prichodom a dost silne v prvý den, ms mam dost silnu trva aj 7 dni a v prve dni zo mna idu dost velke kusky tej vystelky ci co to je
nepisem to tu pre znechutenie ale zaujima ma aku mate ms vy?

jerryjanka
11. okt 2008

ewwe mne tie kusky idu 2-3 den a tiež su to hrudky ja ich citim ked lezu von brrrrrrrrrr
ewwe takto neuvažuj ved ked sa budeš po pôrode čistiť tak využiješ všetky skladove zasoby takže kludne nakúp
mne dochadzaju testy tak musim našetriť a objednať