Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

cukruska1920
autor
14. aug 2008

ooo...dakujem...tak vitaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

mima263
14. aug 2008

😀

mima263
14. aug 2008

cukruska máš zbalené? dúfam, že som v obraze, nejako som nestihla čítať

cukruska1920
autor
14. aug 2008

mima...ideme az sobotu vecer...dnes som len zehlila a je mi horuuuuuco

mima263
14. aug 2008

Ja si v lete zapínam k žehleniu ventilátor a tvárim sa, že to pomáha

cukruska1920
autor
14. aug 2008

aj ja by som sa tvarila ale nemame....to si mozem akurat tak fukat...

mima263
14. aug 2008

aha...tak skús sprchu, zmrzku a tak
už máš cestovnú horúčku?
ja by som sa už nevedela dočkať

aanda
14. aug 2008

mima... uz som nakukla... peknucki ste boli.... mala si pekne satky...

cukrus, to ti nezavidim, zehlenie v takom horku. ja som dnes prala, ale len take tenke tricka, som to poskladala bez zehlenia... sa mi nechcelo...

cukruska1920
autor
14. aug 2008

sprchu som si uz dala.....a cestovnu horucku? a co ti ja viem...este ani nie...mna chyti panika ked sa budem balit.... 😀 jaj ale strasne som rada ze som dostala mrchu vcera...som sa bala ze dostanem tam a to by bola otras dovolenka 😒

mima263
14. aug 2008

aanda - som sa snažila, aby trošku ubrali 😎

aanda
14. aug 2008

mima, ale prosim ta! co ta po kom, hlavne ze ste spolu stastni. to, ze mate kilecko navyse je jedno... nemyslis?

"Poznaj sám seba, svoje dary, prednosti i slabosti. Váž si sám seba, ale neber sa príliš vážne."

cukruska1920
autor
14. aug 2008

mimi...ty si cerstva novomanzelka? 😅

mima263
14. aug 2008

jasné, veď ja sa nesťažujem, skôr si z toho uťahujem.

aanda
14. aug 2008

cukrus, sorciera je cerstva.... 31.5.2008, mrkni hore do albumu, ako im to svedcalo

sorciera, uz som ta bonzla....

cukruska1920
autor
14. aug 2008

aanda...ja sa chystam este zajtra prat.....ale ako som tak pocuvala pocasie na sobotu tak neviem ci nepojdeme na cestu v kamasliach a nie v kratkych nohaviciach 😀

mima263
14. aug 2008

cukrus nie som, v septembri 2 roky

sorciera24
14. aug 2008

ved vidim, ty betarka 😉

aanda
14. aug 2008

cukrus, cestujete v noci???? v kamaslach sa ti bude lepsie spat 😀

mima263
14. aug 2008

cukruška ......... kamašle 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorciera24
14. aug 2008

cukrus a vezmi sa aj vankusik do busu 😉 pre lepsie pohodlie 😉

aanda
14. aug 2008

sorciera, vies, ja si tak rada pozeram svadobne foto. ludia su taki stastni vtedy. aj my sme boli velmi stastni... sa mi velmi pacil nas svadobny den. v piatok nam hrozne prsalo, a aj tyzden pred sobasom, ale v sobotu rano sa vycasilo a bolo nadherne....

mima263
14. aug 2008

sorciera som si aj dovolila mrknúť.......
pekné fotečky, blahoželám

sorciera24
14. aug 2008

len vtedy? a co uz nie ste teraz stastni?....no, ten nas tak rychlo ubehol, uz sa vobec necitim ako novomanzelka.... 😉 my sme mali tak akurat, bolo hrozne dusno, ale pod mrakom, takze keby prazilo slnko, by bol brutal, takto bolo fajn 🙂

sorciera24
14. aug 2008

mimus, aj vy ste pekni 🙂 ale ved svadobne foto su vsetky pekne.... 🙂

kuspitka
14. aug 2008

Ahojte.ako sa mate???
cukruska pekne bal veci a nic nezabudni

cukruska1920
autor
14. aug 2008

akurat pozeram reflex...Miska Cobejova otehotnela na dovolenke 😵

mima263
14. aug 2008

kuspitka čauko 😉

aanda
14. aug 2008

sme stastni, my sa velmi lubenkame-moj manzelik je pokladik, ale v ten den to bolo take intenzivne - boli sme stredobodom "vesmiru"- a ja som sa citila fakt super. neviem to opisat, ale ked si spomeniem na nas svadobny den, hned je mi lepsie....

sorciera24
14. aug 2008

aj ja som to videla, no vidite, a to ma 38 rokov, to my musime zvladnut lavou zadnou 😉 inak vela deti sa rodi marec, april, lebo ludia su na dovci oddychnuti, bez stresu a tak lahsie spodia...a tiez v septembrove deti....to je zas taky pokoj okolo Vianoc a Silvester.... 🙂

kuspitka
14. aug 2008

Ahoj mima ako sa mas::