Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

hotelacka
7. sep 2008

no ano - budem robit len sob. a nedelu po 10 hodin - som povedala inak sa davam na rizikove.. 😠
A ty co ? Zatial nerobis? 😲

cukruska1920
autor
7. sep 2008

tak to je super a cez tyzden budes lenosit...zatial nie ale uz sa natom pracuje...

hotelacka
7. sep 2008

A co take ak mozes prezradit?? 😉

cukruska1920
autor
7. sep 2008

no tak to este neviem....zatial som v stadiu hladania...doteraz ani to nebolo 😀

hotelacka
7. sep 2008

a kde v BA?? sak pod do Nr.. 😀
mohla si ist robit sem.. 😀 😀 namiesto mna 😀

cukruska1920
autor
7. sep 2008

hotel...no jasnacka ze tu v Ba.....recepcnu by som nesla robit ani keby mi ponukaju 20 tisic a to recepcne nemaju ani nahodou

hotelacka
7. sep 2008

a co by si tak chcela robit..?co by ta bavilo???
alebo ako,?v akej oblasti,,?

cukruska1920
autor
7. sep 2008

ja sa neskatulkujem ze to alebo to by ma bavilo.....proste citam si inzeraty a ktory ma zaujima tam poslem mail a cakam ci sa ozvu...ja chcem hlavne aby ma robota bavila a tesila sa do nej

kvetka25
7. sep 2008

no čaute
hotelačka ta ti gratulujem k // 🙂
ako sa mavate babenky?

cukruska1920
autor
7. sep 2008

ahoj kvetuss 😀

kvetka25
7. sep 2008

tak cukruš vidim že hladaš robotku tak ti drzim palce 😉

cukruska1920
autor
7. sep 2008

dakujem ..budem to potrebovat

kikina666
7. sep 2008

cukruska1920 tak ja som s tou robotou takisto ako aj ty, uz som viac ako rok doma, najskor som zostala kvoli umelemu, aby som mala klud a teraz 4 mesiace nic ine nerobim len posielam ziadosti a chodim po konkurzoch, ale zacinam mat dojem, ze pokial nemas znamych tak sa nikde nedostanes .... prajem vela stastia pri hladani roboty, viac ako ja, ja dufam, ze to tentokrat vyjde a budem tehu a nebudem musiet riesit robotu a ak nie tak od oktobra idem na to umele a potom uz pojdem do roboty, uz ma to nebavi doma

cukruska1920
autor
7. sep 2008

ahoj kiki.....volala mi spoluziacka zo stednej otvaraju hoteli tak ci nemam zaujem..takze mne sa uz robotka risujem..ale asi az tak v decembri , januari, tak neviem co mam urobit..ci si hladat nejaku robotu len zatial alebo ostat doma

sorciera24
7. sep 2008

ahoj babky 🙂 co ste robkali?...aky krasny den dnes, sme boli s drahym na takej mensej turistike, prevetrat hlavy 🙂 nohy a ine koncatiny 😉 inak, ja som posielala po skole 70 ziadosti, aby som nasla robotu, lebo to bolo tazke hladanie....tak dufam, ze budete mat stastie..... 😉

kikina666
7. sep 2008

cukrus ... no mne zatial nic , ja len tapam a strapnujem sa na urade prace medzi tymi lepmplami, ktorí nechcu robit .... a divaju sa na mna tie uradnicky takisto ☹

sorciera24 ... diky za povzbudenie ale najradsej by som nastupila na matersku 🙂 snad to vyjde

eva7780
8. sep 2008

prajem vam krasny den 🙂 🙂

cukruska1920
autor
8. sep 2008

kiki....ja som na urade ani nebola...platim si zdravotnu sama a je to ovela lepsie 🙂 ---nooo..tu variantu s materskou by som prijala aj ja ale nevychadza to 😢

evitkamalicka
8. sep 2008

ahojte

cukrus kde mas graf?

cukruska1920
autor
8. sep 2008

ahoj evit....graf? je strasne strasne sprosty ...a je v grafoch str. 279

kikina666
8. sep 2008

cukruska1920 ... ja chodim na urad ako hlupa kazde 2 tyzdne, aby som si nemusela platit zdravotku a popritom si hladam sama robotu, pre mna je aj ta 100 vela, kopec liekov , druhe umele .... a splacame hypoteku a prerabame byt okna ... kopec prachov

cukruska1920
autor
8. sep 2008

kiki.....no ved prave tomu ze by som tam musela chodit kazdu chvilu si radsej pratim sama....ale dufam ze uz nie dlho..... dufam ze coskoro budes mat miminko 😉

kikina666
8. sep 2008

dik dufam, ze aj ty

cukruska1920
autor
8. sep 2008

kiki...aaaale kde...ja som zacarovana ☹

kikina666
8. sep 2008

ty si zacarovana ????? a cim prosim ta , to ja uz neviem ako som zacaraovana ... po tych mojich skusenostiach 2xIUI neuspesne, 1xIVF ET neuspesny, KET neuspesny, akurat som otehotnela sama 2x a 2x som uspesne potratila ..... este si myslis ze si zacarovana ??????

cukruska1920
autor
8. sep 2008

kiki...ja som tiez potratila

kikina666
8. sep 2008

prepac to som nevedela, to je smutne, ja som potratila 2x a posledny potrat som rozdychavala na antidepresivach, ale do tretice to hadam vyjde a bude vsetko OK

cukruska1920
autor
8. sep 2008

to je v poho...nemohla si to vediet.....ja tiez dufam ze sa stastie usmeje...len som si myslela ze do roka sa to podari a dnes mame prve vyrocie a houby houby zlata rybka....som si povedala ze ked do pol roka neotehotniem chcem ist na laparoskopiu

eva7780
9. sep 2008

pekny den,ako vidim zase som tu prva 😕

marlenka56
9. sep 2008

ajojte babulky , ako sa máte? nieco nove?
tehulky nove? mamulky nove? snazilky nove kamarátky?

kiki je mi luto co sa ti stalo ale verím, že tentoraz sa vám to podarí a budete šťastný držím silno palčeky 😵

cukrík tebe tiež držím palčeky na skoré // tiež mi je smutno z toho čo sa ti stalo 😢

evička moja zlatá ako sa máš? dúfam, že dobre 😉

hotelačka prajem poslušnú fazuľku, nech sa jej u maminky páči a vyvíja ja sa na zdravučké bábatko, a o 40tt budeš držať nádherný a voňavučký batôžtek

sorci ako sa máš ako robotka, deti počúvaju?

jerryjanka dlho si tu nebola, kde s sa stratila?

lopezka tak ako?

kvetka25 a ty ako v praci? dobre deti tiež počúvaju?

ewwe a ty kde si sa vlastne balila minule 😕 ??

miripka ty si sa normálne stratila, ani sa tu už neukážeš , naťahuješ nás tu ako gumku v gaťkách .....

aanda ako sa máš tiež si tu už dávno nebola ...

atima stratená , kde si?

lenand tak ako sa máš?

kuspitka ešte tu chodíš? nevzdávaj sa a bojuj ...

mima263 - tak ako sa máš? ako pokračuješ? darí sa ti v práci?