Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mopsy
15. dec 2008

cukruska1920
helou, helou, vdaka za privitanie, si tu dlho? ja len dnes prvykrat odkedy môj muz zahlasil, ze chce babo.

mima263
15. dec 2008

ahojte, tu sa keca, super 🙂

kuspitka
15. dec 2008

Ahojte,ako sa mate????

mima263
15. dec 2008

ahoj kuspi, sorci ešte si nebola u lekára?

kuspitka
15. dec 2008

ahoj mima ako sa mas???

mima263
15. dec 2008

kuspi normálka, nemám nič nové, teším sa na Vianoce 😝

sorciera24
15. dec 2008

mopsy, tak vela stastia a prijemnu pracu🙂...mima, no vtedy pred dvoma tyzdnami a idem az o tyzden....

kuspitka
15. dec 2008

mima ved aj ja trosku aspon budem na nieco ine mysliet a poto silveser dobre sa opijem vyplacem a cely rok je zamnov

mima263
15. dec 2008

kuspi: moje slová a ........ silvester to istí 😝
sorci a ako? cítiš sa dobre alebo máš aj nejaké nevoľnosti?
mopsy: vitaj a veľa šťastia

kuspitka
15. dec 2008

mima co ine aspon sa dobre opijem zabudnem na bolest a bude mi super

mopsy
15. dec 2008

sorciera24
vdaka, no a mam strach, ak by sa to konecne podarilo nech máme babo zdrave,
A ty ako? vam sa to ako podarilo?
🙂 🙂 🙂

sorciera24
15. dec 2008

celokm dobre, az na nechutenstvo, malo mi chuti jest, ale donutim sa, lebo mi nie je zle...teda nejde to aspon zo mna von 😀

mima263
15. dec 2008

ewwe, kde si zmizla?

mopsy
15. dec 2008

a ranne nevolnosti v pohode? ako sa vam to podarilo? 🙂 🙂 🙂

sorciera24
15. dec 2008

nemam ranne nevolnosti, skor k veceru mi nic okrem ovocia nechuti, ale to sa da prezit 😉 mopsy.....chcelo to len pohodu a vela sexu....ale neviem, co konkretne pomohlo 😉

mima263
15. dec 2008

kuspi, už si bola v Heliose dať žiadosť?

kuspitka
15. dec 2008

nie idem 8.1 uz sa neviem dockat

mima263
15. dec 2008

A je Ti už trošku lepšie teraz, keď ste sa rozhodli? Ešte Ťa to po tej laparke bolí? snáď už menej

sorciera24
15. dec 2008

kuspi, so mnou sa ani nebavis ☹ ...tfuj...chrstnem na teba tehu virusy... 😉

cukruska1920
autor
15. dec 2008

mopsy.... hej dlho...skoro dva roky

mima263
15. dec 2008

sorci tak tehu vírusy sú vítané 😀

kuspitka
15. dec 2008

mima ani nie len ma boli spodok este aj ked sedim tak neviem co je zas za problem.
sorciera prepac ze nekecam stebov

mopsy
15. dec 2008

jajajajajj moja tak my ho mame dostatok 🙂 🙂 🙂 a nic, no skusame dalej.
a pohlavie dietatka stale neviete? je lepsie sa prekvapit, ze?

mima263
15. dec 2008

mopsy a snažíte sa už dlho? Ja od marca

sorciera24
15. dec 2008

mopsy, len treba ho v plodne dni....najma 😉 pohlavie je mozne tak v 20tt vediet,a xceme ho vediet... 😉

cukruska1920
autor
15. dec 2008

sorci.... to si myslis ze tie chabe virusky co si poslala stacia pre vsetky??? 😠 😀 nebud lakoma

mopsy
15. dec 2008

sorciera24
no ved prave, a niekedy je to take komplikovane ked nemam chut na sex ja ma ho prave muz, hrôza. 😝 a cakas prve babo? neostanes len pri jednom nie?

sorciera24
15. dec 2008

cukrus, ked vies ake je to v prvom trimestri, nechcem vam dat nejake pokazene, ked uz nech stoja za to.....ale ak xces, tak si vezmi... 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
mopsy, ano prve, no jasne, ze xceme viac, ale teraz je dolezite toto, nech je zdrave...

mopsy
15. dec 2008

mima263
no snazime od jula a furt nic, a lekarka mi vravi, ze som zdrava ako repa, tak to chce asi cas a psychicke vyrovnanie a ziaden stres. Ani vy stale nic?

cukruska1920
autor
15. dec 2008

sorci.....dakujem.... 😉 ale musim pozavarat a potom ich otvorim