Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

jerryjanka
12. aug 2008

missy zapalu okostnice sa bojim
lebo ma strašne boli sanka z toho

kuspitka
12. aug 2008

ach mojka uz som totalne nestastna velmi.niekto ked ti povie ze nebud smutna len mysli pozitivne ale ked to nezazili tak naco to vravia .chcela som aj vcera kamaratom povedat ved ste to nezazili tak naco to rozoberate

jerryjanka
12. aug 2008

tak na tu vetu som alergicka
nemysli na to ono to pride potom samo 😖
vraždila by som
zvlašť ked to hovoria take čo ani nevedia ako k tomu prišli, alebo take čo ešte neplanuju
že oni to tak nebudu preživať
no som zvedava ale myslim že budu po prvom neuspešnom pokuse 🙄

miss_shy
12. aug 2008

jerry neboj ked mas lieky nasadene tak by tam uz nemal byt. Ale ak budes mat take velke bolesti radsej zbehni k doktorke,zuby su svine, nic nezanedbaj. Ale podla mna to mas riadne ubolene z toho ako ti to vyberal von a zo sitia. skus si davat chladne obklady.

jerryjanka
12. aug 2008

davam si atb
lieky proti bolesti s protizapalovym učinkom
tantum verde
a lad na lice
robim čo sa dá

idem si lahnuť skusim kusok pospať ahojte

kuspitka
12. aug 2008

kamarat prisiel domkov ale rok maju babo a ten ti to povie ide ma chytat zurivost poriadna ale radsej som bola ticho

miss_shy
12. aug 2008

pa pa jerry a rychlo sa nam uzdrav!!!

kuspitka
12. aug 2008

papa jerry drz sa moja

cukruska1920
autor
12. aug 2008

Ahojte...kto je tu?

kuspitka
12. aug 2008

ja som tuu

cukruska1920
autor
12. aug 2008

ahoj kuspit......ako sa mas?

kuspitka
12. aug 2008

ahoj cukrus .tak celmo dobre snazim sa najmenej depkovat ale velmi to nejde ale snazim sa.a ty sa mas ako???

cukruska1920
autor
12. aug 2008

preco sa depkujes? ja fajn...pomaly rozmyslam co zbalit na dovolenku...len ma od vcera dost pobolieva brucho tak sa obavam ze ide mrcha....ale nejde mi to nejak do hlavy lebo v piatok som len mala ovulaciu 😨

kuspitka
12. aug 2008

tak uvidis cukruska
tak kvoli babu depkujem uz by som chcela byt v tehu

cukruska1920
autor
12. aug 2008

kuspi....viem....ale najhorsie je ze niekedy nejde vsetko podla toho ako mi chceme....a vsetko ovplyvnuje Boh a je nanom kedy a ako rozhodne......tak musime len verit ze raz sa rozhodne a aj ty aj ja aj ostatne baby co tuzia po miminku sa dockaju

kuspitka
12. aug 2008

ved raz viem ze budeme mat babo len uz je to bolestive.mozno ak sa to nepodari na buduci rok podam papiere na adpciu

sorciera24
12. aug 2008

ahojte 🙂

marlenka56
12. aug 2008

kuspi verim, ti ja som tiez už z toho nestastna a tie reči .. ci pana, ked nikto ttoto nezažil ani nevie ake to je ... 😠

marlenka56
12. aug 2008

ahoj sorci 😉

cukruska1920
autor
12. aug 2008

kuspi....ja som tiez rozhodnuta ze ked sa nam nepodari tak si adoptujeme babetko este uplne malinke a budeme ho lubit ako keby bolo nase...

ahoj sorci...co nove?

kuspitka
12. aug 2008

cukruska aspon to bude moja nadej nic viacej

sorciera24
12. aug 2008

nic take....ja sa len snazim nejako zamestnavat, aby som tolko nemyslela na bbao, ale moc mi to nejde....snad to bude lepsie, ked uz pojdem do roboty, vtedy uz nebudem mat cas na to mysliet.....kuspi a co ti vlastne v piatok povedali v tom Heliose?

marlenka56
12. aug 2008

sorci, ja skusim , mozno tu skolu 😉 a mozno zatlacim a nebudem myleit na babo 😵

kuspitka
12. aug 2008

sorciera ze mozme ist na KET a ked sa to nepodari tak aj na IUI

marlenka56
12. aug 2008

sorci aky je to skolsky rok buduci rok??, ked podam prihlasku buduci rok?

sorciera24
12. aug 2008

kuspi, tak stale je nadej....tak nebud nestastna....ja viem, ze mne sa to lahko hovori, ked som takym niecim zatial nepresla....ale skus sa niecim zamestnat....ja ti prajem vela vlea stastia....
marlenka, ak podas az an buduci rok...tak to bude 2009/2010

marlenka56
12. aug 2008

sorci - dakuejm krasne, mozes podrobnejsie info do \ip co vsetko mi treba ...

prajem vsetkym vela stastia, nech a vsetky uz mame slniecka v brusku a neskor srdiecka v naruci 😵

kuspitka
12. aug 2008

sorci ach mojka ja nejako sa nad tym prenesiem neviem ako ale najako budem musiet.som nejaka unavena stej prace a poriadne

marlenka56
12. aug 2008

kuspi, bud silna, ja sa tiez snazim, byt aj ked niekedy to vzdavam .

sorciera24
12. aug 2008

musime, spravte si kuspi s muzikom nejaku romantiku, vikendiky pre seba...ja nahodou uz aj nonstop upratujem a co by nikto nepovedal peciem 🙂 a normalne ma to bavi....
marlenka, kazda skola xce nieco ine...kukni si na nete kok. tu univerzitu a fakultu a odbor, kam xces ist...ale isto budu xciet vyplnenu prihlasku, maturitne vysvedco a nejaky poplatok...