Kámoši zo Stupavy

mishaella
15. feb 2018

Ahojte maminky.

V Stupave bývam asi pol roka. Mam 2 ročného čertíka, takže ešte nejaký ten mesiac s ním doma budem. Nepoznám tu dokopy nikoho a tých čo poznám pracujú alebo majú staršie deti, už skolkarov. A keďže nemám auto, nemám moc možností ísť mimo Stupavu lebo som pri malom ešte celkom časovo limitovaná. Nájde sa tu mamina a podobným osudom a podobne starým dietkom, s ktorou môžme občas zdieľať prechádzky?
Pripadne vie poradiť nejaké tipy tu, kam ísť? Táto zima ma celkovo ničí a samota to len klincuje. A mne dochádzajú nápady, keďže to tu moc nepoznám.
Pozn. Kaviareň Ulička nám, teda najmä drobcovi, je dosť malá na vyhratie sa a na ihrisku je mame zima. Krúžok zatiaľ zvládame len raz do týždňa, keďže je teraz virozove obdobie. Poteší nás preto spoločnosť podobne zmýšľajúcej mamy. 🙂

cincuska_1
15. feb 2018

Ahoj ja este nie som maminka:D ale mam kamosky takze nieco v Stupave poznam...skus

ist do Makovic tam su cvicenia pre deticky, pripadne aj na Cementarenskej - HAPPY 🙂 V Stupave je vela maminiek takze urcite nejaku maminu najdes..

mishaella
autor
15. feb 2018

@cincuska_1 do Happy chodievame raz týždenne na krúžok.

domciatko1989
15. feb 2018

ja budem mamina až za cca 2 mesiace....som zo Stupavy, viem, že veľa mamičiek s detičkami chodí do parku do Makovice 🙂

mishaella
autor
16. feb 2018

@domciatko1989 v peknom počasí áno ale v zime a blate to tma je dosť onicom terén.

mishaella
autor
21. feb 2018

@mishaella veď toto :/ keby už aspoň táto hnusná zima skončila.