Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

elly111
10. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 muriel ja sa z te pos... ver tomu že to bude lepšie mne to mnohí potvrdili 😀

elly111
10. feb 2009

u nás sneží hrozneee

muriel293
10. feb 2009

no práveže elly neverím tomu aj kamoška povedala že to "tam " má dáke iné a že to aj ináč cíti že to už neni také 😅

sendi
10. feb 2009

teraz som si precitala muriel co si pisala 😉 som sa zasmiala....my sme to tiez robili ako v ,,spomalenom"filme a po porode sice telo nebude hned take,ale ten sex uz bude lepsi. 😉

elly111
10. feb 2009

muriel ked doktor dobre zašije bude ako nebolo 😀 😉 🙂

muriel293
10. feb 2009

haah babule a prečo že lepší? v čom lepší??? my sme mávali skvelý tak si neviem predstaviť ešte lepší ale jakože nebránim sa tomu ! 😀 😀 😀

muriel293
10. feb 2009

No bola som hladkať Peťa medzi nohami či nevyjde dáky džin ale ma zrušil že pracuje tak sa idem vytrepať na postel a trocha si pobúvať čo už mi ostáva! 😀 😀 😀

elly111
10. feb 2009

😀 😀 😀 asi čaká na 12teho 😀 😀 😀

muriel293
10. feb 2009

a čo je dvanásteho elly? Máš v tom bordel,valentín je štrnásteho! 😀 😀 😀

janula10
autor
10. feb 2009

no muriel vsak ty si pisala ze 12teho odchadzaju svokrovci,tak elly preto tak napisala:o)

elly111
10. feb 2009

jasné janula to pochopila 😀 , ve´d čo vás po valentínovi keď je dom prázdny od 12 teho 😀

janula10
autor
10. feb 2009

presne tak 😀 😀 😀 😀
a co robi maly alexik??? hra sa??
ozaj evus kupes ho kazdy den resp. si ho kupila prve mesiace len v cistej vode alebo ako? aj si davala nieco do vody? porad 😉

janula10
autor
10. feb 2009

akurat som citala v teme ze muriel isla na kozmetiku 🙂 aby sa pacila martinkovi 😀 😀

elly111
10. feb 2009

sa nepýtaj čo robí, už nevládzem ho nosiť, ide večer už sa mu nikde nepáči, striedame gauč, deku na zemi, postielku, kresielko, všetko ho baví len chvíľku 😝
kúpali sme každý druhý deň, taký bol plán, ale zväčša každý deň, bolo teplo a keď toľkokrát za deň kakával, tak nám to bolo blbé ho neumyť a on sa veľmi rád kúpe, takže doteraz skoro každý deň a iba v čistej vode a namydlím mydlom niva, tým aj hlavičku, nemali sme problém ani s tými lupinkami, ani s ničím, klop, klop, klop
a zo začiatku potom po kupaní na suchú kožu excipial u lipolotio z lekárne na doporučenie doktorky

janula10
autor
10. feb 2009

hej ja mam tiez take nebudem ho len vo vode kupat takto mu dam mam mydlo panaten alebo take bez mydla nieco na telo a hlavicku a ked tak pediatricka znama popradi co este....
no snad aj nas bude dobre plavat lubit H2O 😀 😀 😀 😀

inak mi poradila kamaratrka prosim ta v BA tu ako byvaju moji rodicia 4min peso od nich je zariadenie na rehabilitacie a kupanie babatiek a batolat 3eur na hodinu len!!!!!!!!! bud rehabilitacie vo vode alebo take plavanie s lekarkami je to ze super a lacne a hlavne vies co? nie ako alva drahe a tam sa mocia aj zeny a tak a tu je dieta vo vyrivke a mozes ho aj ty drzat take ine

elly111
10. feb 2009

to je super a odkedy dokedy, do akého veke tam môžu ísť? Už som to počula že su vo vani zvlášť. To je v Petržalke nie?

janula10
autor
10. feb 2009

hej hej vies co kamoska co ma maleho tam chodi ma 6mes a v pohode ze na urovni sestricky doktorky a 3eura na hodinu a menia vodu kazdy den a v alve sa mocia aj otcovia aj zeny a deti tam tu je to super....
tvoj maly by sa vyblaznil aj kolesa tam maju no super som videla foto pockaj poslem ti ale kam??? 😕

elly111
10. feb 2009

od nás z témy tam tuším chodia nejaké baby, také veĺké oranžové kolesá
tak pozisťuj kedy to býva v lete by sme išli, pre nás najlepšie raz do týždňa
pošlem ti mailovú adresu

janula10
autor
10. feb 2009

no posli a z domu poslem kamoskyne foto toto je v ovsisti na jankolovej ulici tu je toho vela ale....
idem si evuska dorobit tahak pokecat s nasimi a potom sa ozvem ci tuz budes alebo az zajtra 😉

muriel293
10. feb 2009

a ja už som odchlpenááá a červená ako rak! 😀

janula10
autor
10. feb 2009

no muriel dnes si mala relax den ti poviem 😀 😵

muriel293
10. feb 2009

prečo že relax deň?
xixi zato že som si ho tak úchvatne prehnila? 😀 No fakt je že sa mi nič už nechce,strašne som lenivá

janula10
autor
10. feb 2009

si mala kozmetiku nie??? to je u mna relax 😵

muriel293
10. feb 2009

no relax by to bol keby to trvalo dlhšie ale tak zas keď to berem z toho hladiska že mi urvávala chlpy z ksichtu čo nebolo najpríjemnejšie tak chvalabohu že to netrvalo dlho! 😀

janula10
autor
10. feb 2009

aha som myslela ze bola kompletka 😕

elly111
11. feb 2009

ahojte už som sem nevládala večer prísť a niečo inteligentné alebo aj celkom blbé napísať. Manžel uviazol cestou z BB v kolóne pred Nitrou. Cesta mu trvala 7hod 30min 😝
janul dakujem za fotky je to supeeer 🙂

sandraa
11. feb 2009

elly ty si naiko skoro hore nie???

elly111
11. feb 2009

skoro? 😕 😀 ja som happy že až o 5.00 😀

muriel293
11. feb 2009

ahojte,ja som trošku rozbitá zase strašná noc,čo by som ja dala za to keby som sa už zbavila tohoto brušiska...

elly111
11. feb 2009

muriel už sa dlho nenačakáš
ja som práve zložila stoličku pre Alexa, sa vytešuje ako je vysoko, tak som hodila aj fotku 🙂