Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

muriel293
19. mar 2009

no tak to aj mńa neskôr asi čaká,malý už teraz vystrája a vymýšľa nie ešte keď bude ovládať také ťahy ako ten tvoj...môj najnovšie gagoce v noci alebo skoro ráno keď sa naje a cíti sa vyspatý,hrá sa s dudlom že ho furt vyplúva a potom mrnká aby sme mu ho stále dávali do úst,keby si videla v jeden večer náš pokus o sex tak sa uštíš,Peťo mu pritom jednou rukou pridŕžal cumel na puse! 😀 😀 😀 😀 (Lebo tiež vie presne kedy má začať buntošiť! Ako naschvál...)

elly111
20. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 vy ste žhaví 😀 😀 😀 😀 😀
ja som nakoniec spala s malým v izbičke, musím si tam kúpiť rozťahovacie kreslo alebo gauč lebo ten terajší je nepohodlný, dnes budeme všetci zasa v spálni a keď bude mať drahý pred náročným dňom tak budeme zasa v jeho izbe, lebo sa oňho bojím keď je totálne nevyspatý a má šoférovať 500km, pracovať, sústrediť sa, atd.

muriel293
20. mar 2009

elly my v noci spíme v pohodke,malý sa síce dva razy zvykne zobudiť na papanie alebo keď je popišaný ale inak fajn,je to pažroš,čo už s ním! Som zvedavá koľko bude vážiť,25teho máme poradňu,prasátko moje malé! 😀 😀 😀

elly111
20. mar 2009

hmm tak to gratulujem a nech vám to tak vydrží, náš chcel pri nutrilone jesť každé 2hod a teraz zasa nespáva neviem prečo, som hotová, všetko mi padá, všetko rozsýpam, radšej sa ničoho nechytám 😝

muriel293
20. mar 2009

čaw elly, tedy zdravím teba lebo mám dojem že iní sa tu nevyskytujú v poslednom čase len my dve! 😅
Som už brutus nasraná,tuším každým dňom som viac a viac podráždenejšia,ide mi to na nervy,mám pocit že som len matka dieťaťa a nič viac! Ke´d som bola v pôrodnici a Peťo za mnou chodil bolo to super, chýbali sme si,odkedy som doma,nemáme na seba čas,riadne sa už ani nerozprávame,on cez deň robí,ja som s malým,večer ja oddychujem on je s malým,potom zaspíme od únavy alebo si sexneme ale to mám pocit že je to skôr o potrebe...ja neviem čo mi je ale mám z neho pocit že nieže mu na mne tak nezáleží ale že to nie je ako predtým teda to ani vlastne už také nemôže byť ale lezie mi na nervy to že si furt zo mňa len uťahuje,do riti,cítim sa tak o ničom,mi došiel taký zasraný katalóg čo mi vždy chodí je tam krásne erotické prádlo spodné a také kraviny a on zapotil že to mne teraz aj tak nebude treba a podobne tak sme sa povadili ako psy lebo ma to nasralo a on že len žartoval lenže v poslednom čase stále tak blbo žartuje a mne to fakt ide na nervy,celý on mi ide na nervy,cítim sa jak jeho sestra alebo čo Som normálna? 😅

elly111
21. mar 2009

si normálna, nič si s toho nerob, ono sa to utrasie, neviem kedy ale raz áno. Staráte sa o malého, on má veľa práce, ste unavení, to nie je o tom že sa máte menej radi, som o tom presvedčená. Každý má svoj stres, aj my si už zo seba len uťahujeme a máme často na seba blbé poznámky, ale hovoríme si že to je z nevyspatia 😀 To minule niekde hovorili že aj druhé dieťa v poradí vzniká často následkom únavy a ako dôsledok nevyspatia 😀
Na prádlo sa vykašli prepadnúť ho môžeš aj bez a ešte ušetríš 😀

muriel293
21. mar 2009

elly 😀 😀 😀 😀

Dneska je konečne krásne a ja som malého musela samého vyhodiť na dvor aby som mohla urpatať,mám nervy každý deň chodm s ním von vo vetre a daždi a dneska trčím vnútri oooch zákon schválnosti!

Včera sme si to s Peťom vysvetlili,síce sme skonštatovali že nemôžme očakávať že to bude ako predtým lebo už sme traja ale aj tak nevadí,dáko sa to ozaj musí utriasť,je toho na nás veľa a všetko sa krúti okolo prcka,však on je tu boss však? 😀

Dneska mi nechcel ráno vypiť tú prevarenú vodu,včera vypil a pekne sa vykakal ale sa dneska tváril že fuj humus čo mi to dávaš tak neviem,budem to musieť dávať asi stiekačkou,fuuuh jeho veru neoklamem pažroša môjho! 😀

elly111
22. mar 2009

muriel treba skúšať ani náš niekedy nechcel vodu ale občas v priebehu dňa zasa vypil veľa alebo som mu urobila čajík aby to malo chuť.
A po 3m keď už bol z toho UM taký napumpovaný som mu občas urobila úplne riedke že len 1 odmerku mlieka keď nechcel piť vodu, ani čaj, tak aby mal tekutiny, ale nemá sa to robiť 🤐

muriel293
23. mar 2009

ahojte,bože dneska je zase "úchvatný"čas už mi to fakt leze na nervy! Zas len malého vystrčím na dvor a ja ostanem trčať pri žehličke bože! 😠 Kedy už bude ozajstná jar?!

elly111
23. mar 2009

muriel veď možno sa vyjasní, jar má prísť, tá ozajstná až o nejakých 10dní, mne sa zdá zima každý rok dlhšia 😅
som vyflusnutá, všetko ma bolí, zasa sme nespali 😖

muriel293
24. mar 2009

bré ráno... 🙄 🙄 🙄 Tak ja momentálne vyzerám ako títo "smajlíci" čo som ich semka dala uuuch,malý v noci dobre spal ale nadránom začal vymýšľať tak sme s mužom rozbití...najprv sa dočúral,neskôr si kecal,potom bol hladný a nakoniec sa dosral.....a potom sa mu aj tak nechcelo spať booože...

Včera sme skúšali odsávačku soplov na vysávač,aj som oľutovala že sme to hneď nekúpili,keby som vedela ako dobre to malý zobere,nevyronil ani slzu zatiaľ čo sme sa trápili s tou ústnou tak to bol iný rev!

elly111
24. mar 2009

náš tú odsávačku zbožňuje, on keď počuje vysávač už nastavuje nosík že ideme šušníky vyberať 😀 😀 😀
my sme mali soplíky našťastie len prvý mesiac, bolo to hrozné, ale odvtedy klop, klop, dúfam že tak skoro nebudú
muriel nič si z toho nerob náš zasa nespinkal skoro vôbec

muriel293
24. mar 2009

elly
a stalo sa ti už že by bol krpec mrchavý počas celého dňa? Myslím tak že by len vyrevoval prevažnú väčšinu času až do večera? 😅 Ja som už zničená,konečne zaspal,už prisahám vačku je mi to ľúto ale dneska už na neho vôbec nemám náladu,totálne som unavená,najedený,prebalený,brucho nebolí,vykakaný a furt len zavíjal,trpezlivosť ma už prechádzala,najprv reval od hladu,potom ke´d jedol tak mu to vychádzalo ešte aj von pritom z úst,potom mi dobreže nevykopol fľašu z ruky ako sa začal metať,keď som ju teda odtiahla že asi má dosť tak reval,ja už sa zbláznim dneska ak sa ešte za niekoľko minút zase zobudí,už mi hlava ide z neho prasknúť! 😠 😠 😠

elly111
25. mar 2009

muriel neboj to prejde, jasné náladičky mával všelijaké ale teraz sa mu treba ešte viac venovať lebo chce stále niečo nové robiť, vidieť, chce loziť, to mu nejde, predtým mával nervy že nevedel sedieť a ležať už nechcel, teraz je už lepšie keď sedí že sa aj sám zahrá a všetko okolo vidí 🙂
to sú radosti ktoré patria k tomu ale tie ksichtíky a úsmevy všetko vynahradia 🙂
my sme prišli z poradne už toľko nepriberáme za 2m iba 300g tak sa teším, že už sa dostávame do normálu, máme 10,10kg a 72cm a doktorka povedala že je veľmi šikovný a sprdla ma že mu púdrujem ritku 😨
U nás je sneh a poľadovica 😖

muriel293
25. mar 2009

ahojte,aj my sma mali poradňu dnes,krásne priberáme za dva tt 810g takže teraz vážime 4770g sestrička sa nad ním vytešovala aký je peknučký veľký chlapík 😉 Dneska bol ukážkový aj na neurologickom vyšetrení,všetky bábatká tam plakali pri vyšetrení ako o život,on sa predtým naládoval a mal v paži,doktorka sa rehotala lebo si tam surovo začal ešte aj gagotať,taký bol podarený! Musíme cvičiť nové cviky aj keď sme relatívne "v dobrom stave" ale preventívne že treba joj a tak som dúfala že už nám povedia že nemusíme viac cvičiť vôbec... 😖 Keby pritom tak hrozne neplačkal tak by som to lepšie brala ale on sa pritom úplne vyjeduje...našťastie nové cviky sú v pohode to zvládne aj bez kriku...

Elly ja púder vôbec nepoužívam,dávala som ho do "zárezíkov" medzi nožkami keď mal vyparené a robilo mu to ešte škaredšie...ale zas nás trápi že sa vyhádzal na tváričke a musela som v lekárni kúpiť dačo do vody na kúpanie miesto Johnsonu a ak sa to nezlepší musíme ísť bud.týždeň na kožné,tak dúfam že sa to zlepší...

elly111
26. mar 2009

tak pekne priberáte, veď trošku pocvičíte a bude ok, ja som s našim cvičila doma lebo bol lenivý 😀
a aj my sme mávali občas vyrážky na tváričke ale to prešlo tak po 2m to sú asi tie novorodenecké vyrážky ešte. Baby mi doporučili na vatovú tičinku do uší čo je dať púder a potrieť vyrážky, aby sa vysušili, alebo liehom sa ich dotknúť tou tyčinkou, inak umývať iba teplou vodou a ... pomohlo
u nás zasa sneží 😠 , hlavneže v sobotu má byť 15 stupňov, fakt neviem kde 😅

kvietok23
26. mar 2009

dobre rano, aj tu snezi.... no keby bol december, tak sa tomu tesim, ale je mareeeeeeeeec,skoro apriiiil tak nech uz konecne ta zima vypadneeeeeeeeeeeeeeeee 😠 ☹

elly111
26. mar 2009

my chceme teplo, som sa tešila že pôjdeme na dlhú prechádzku keď má byť teplo a toto 😨
Baby nechcete niektorá nový nočník beledomodrý sme dostali a už ich máme nejako priveľa 😀 a to chcem ešte kúpiť iný 😀

janula10
autor
26. mar 2009

caute jezis vy ste popisali:o)))
idem to citat....sa mozem hambit 😀

ja som vcera aj dnes idem do auparku co dostavam peniasky nakupujem celu kolekciu v tom mojom naj oblubenom obchode original marines 😀

janula10
autor
26. mar 2009

no my odsavame susniky vysavacom tiez a malemu sa to velmi paci aj by zaspal asi pritom, klop klop nastastie nemame placuce babatko len mrncal ked mal sopliky alebo nemoze prdnut riesim to rektalnou rurkou a je dobre 😀

elly111
26. mar 2009

ahoooooooooooooj kde si? my sme práve prišli z pošty, celý zasnežený a zdlábli sme obed Alexovi špenát z Rakúska veľmi chutil, aj mne 😀 😀 😀

janula10
autor
26. mar 2009

no nebola som tu dlhsie 5apr cca budu next vecicky....:o)))
no tu snezilo dnes hruza vcera ako pekne uz bolo sakra ze???

narika
26. mar 2009

ahojte, mamicki a kamoski zaroven, ktora z mamiciek by chcela mat na stene izbicki svojho drobca namalovane svoje dieta v naruci jeho oblubenej postavicki z rozpravok? totizto taky original obraz vam rada namalujem.

elly111
26. mar 2009

jani a čo si ešte pokúpila? Ja som niečo objednala cez jednu maminu z Adamsu a Nextu len šiltovku, klobúčik a sandálky, uvidíme či niečo donesie a ešte segra mi má niečo doniesť 😀 musím šetriť 😀

muriel293
26. mar 2009

Vy už zase nakupujete? Vy maniačky!!! 😀 😀 😀
Mne práve dneska dopálilo že v apríli chceme dať pokrstiť Martinka a ja nemám ani čo na seba... ☹ A vôbec ma neláka predstava behania po obchodoch a hľadania čo by na mňa sadlo,lebo aj tak nič nesadne a len zbytočne budem mať nervy a depky...
Moja premúdrelá sestra aj s mojím mužom už vymysleli teda ozaj "skvelé" riešenie,ma poslali do xxxl módy! 😠 😠 😠 Že tam určite dačo dostanem kúpiť! mám sto chutí ich zabiť! 😠 😠 😠

muriel293
27. mar 2009

ahoojte dneska bolo ale vonku kráááásne,slniečko teplúčko...no paráda,malý bol skoro stále v kočíku a sme sa vytešovali z prechádzky joooj a vy ako?

elly111
28. mar 2009

ahojte malý spí, ja už povysávané, poumývané, pozametané vnoku, ešte idem práčku vyložiť 😀
konečne je krásne vonku 🙂
my sme boli včera v Maďarsku ale kým sme tam prišli aj nás prešla chuť nakupovať. Malý celou cestou mrnčal alebo sa jašil a vykrikoval, boli sme totálne ohučaní a vyčerpaní. Veľa ľudí bolo, tak sme nakúpili len nejaké potraviny a išli sme domov, to musíme ísť niekedy na dlhšie a brať to ako celodenný výlet 😀
Muriel ja som sa prvé mesiace dala do jediných gatí ani som si nič iné nekupovala aby som si na tie väčie proporcie nezvykla a nohavice a oblečenie veľ. 36 som darovala do jedného domova bay som sa nedepkovala. Momentálne by som sa aj už do všeličoho zmestila 12kg je dole i keď hmotnosť ešte nie je pôvodná, ale... môj šatník je prázdny mám tám jedny tie väčšie nohavice a dvoje staršie rifle 😀 😀 😀 no a neviem ako mám ísť kúpiť si niečo pre seba a ako si to vyskúšať s malým, aby som si niečo v pohode vybrala a nie v strese rýchlo, rýchlo 😅

muriel293
28. mar 2009

ahojte,dneska doobeda sme behali s Peťom po obchodoch a som bola nervná tuším všetko robia na tie mini šušuňavé ženské,ale chvalabohu na krstiny som už komplet vybavená,do nových gatí sa mi dúfam neoplatí investovať tak som to poriešila legínami,tunikou,kabátom,topkami a kabelou nech to ladí...
Jediné čo mi ostalo pekné sú štíhle nohy -ak nerátam zopár stríí na vrchu stehien ale to nevidno 😀 😀 😀 Som umordovaná k smrti,keď sme tam nebehali štyri hodiny tak ani chvíľu,malého som nechala doma švagrinej,potom som s ním išla von,tak nabehané mám kilometre a potom sa nevedel vykadiť tak doslova jačal sme si zas užili! Sme mu tam šparchali tou rúrkou a nakoniec sa to podarilo ale mám dosť...teraz chlasceme vínčisko oslavujeme akože meniny moje a zajtra narodky ale tento rok to dáko nevnímam,ktovie prečo asi! 😀 😀 😀

elly111
29. mar 2009

muriel všetko najlepšie k meninám aj narodeninám 🙂

muriel293
29. mar 2009

elly vďakaaaa
na meniny som dostala super romantično! čo vám poviem,trvalo to asi pár minút a akosi sa na mňa pritom zabudlo! 😠 😠 😠 😀 No čo už....
A narodky dnešné som strávila tak že som kvílila od bolesti asi ma včera ofúklo a dneska ma rozbolelo ucho aj zuby! Skoro som zdechla! A aby toho nebolo málo tak celý deň prší a mne je priam na odpadnutie,sa mi točí hlava! ee

Baby,mám takú macko pu knižku kde sa lepia fotky a píše sa o bábatku kadečo isto viete a je tam dačo také že otlačok nožičky a ručičky s čím mu ich mám nababriť aby mu to neuškodilo na pokožku? Nerobili ste to??? 😕