Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

elly111
28. jan 2009

ahoj nestíham čítala som inú tému 😀 , čo nové, že vám prší 😀

janula10
autor
28. jan 2009

hej hej prsi tak no ja idem poobede s matom do auparku a pre kocik a nechame ho u nasich uz budem mat komplet vybavu 😀
pocuj vcera som pisala babam s tou mocou ze to musi byt sranda ked musis dat moc dietata a tam pisali ze existuju sacky nejake na to mas to??
ale ze u dievcatok je to problem vacsi 😀

elly111
28. jan 2009

jeee to je parada bude te mať všetko, jeee neviem ale teší ma to 😀
áno sú aj sáčky, ale šak načo som mu dala 200ml fľašu mlieka do pusy, nachystala skúmavku a on pustil toľko že skúmavka nestačila, tak pokropil všetko okolo 😀 😀 😀

janula10
autor
28. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀
kamoska mi vcera poradila teekane caj od narodenia ze nefarbi je pre maminy a deti ze mam davat mu sem tam od smadu bylinkovy je tak si ho pojdem nakupit

elly111
28. jan 2009

a ktorý teekane, my sme mali super feniklový, ale teraz ho majú všade vypredaný 😝

janula10
autor
28. jan 2009

hej hipp mam kupeny feniklovy pre seba ked budem kojit si ho dam ale toto je tam je aj fenikel je super krasne voni som ho kostovala.....jej maly ma rok a dava mu ho odmalicka
pockaj kuknem a poslem link aspon vyskusas aj ty

janula10
autor
28. jan 2009

http://www.teekanne.cz/page_sortiment/mother_ch...

tam dole je ten baby tea...od 3mes, juj sakra to nemozem ja dat od narodenia..... ☹ no nevadi kupim si ho a kuknem aky ja mozem dat lebo ze tie hipp su sladke pre dieta neviem ty si aky davala od narodenia?

elly111
28. jan 2009

pošli, náš vylochčí všetko 😀

janula10
autor
28. jan 2009

kukla si?

elly111
28. jan 2009

to je on 🙂 , uz si off? Ja za chvíľku odchádzam, prebaliť, nakŕmiť a von

janula10
autor
28. jan 2009

no ten je ze super kupim ho aj ja ale co si davala alexovi od malicka? lebo ja chcem davat od smadu nieco cajik....

lucinka1104
28. jan 2009

Dnes som dostala riadnu mrchu,ale čakala som ráno mi klesla po 12 dnoch teplota....takže nič...
ale už som aspoň dostala mrchu a mala som ovulku tak snáď už cYklus nabehne aby som najneskôr v októbry mala miminko v brušku. 🙂

elly111
29. jan 2009

jani na zaciatku doktorka kazala iba prevarenu lucku, potom sme davali cajik od ukončeného 1tt feniklový od Hipp, odkaz ti poslem do IP

muriel293
29. jan 2009

ahojte
dneska zase u nás prší,už dva dni sa chystám že budem žehliť ale ako vidím aj dneska z toho bude veľký prd! tak sa mi hrozne nechce...
U nás vo februári máme dnes do plusu dve bábatká a dve ešte budú,juj či je to haluz! Dúfam že ja nebudem až medzi poslednými... 😅

sendi
29. jan 2009

ahojky muriel,citla som ze 18feb cakate chlapceka,ja som min rok 18feb porodila tiez chlapceka.tu kolisku co robil buduci tatino je nadherna. 😉

janula10
autor
29. jan 2009

caute ja som dnes bola na krvi rano na 7h na antolskej som myslela ze umrem o 6h vstavat....ako som dosla domov lahla do pyzama a spala do 11h

no veru uz dve babatka mame vo februarovkach zatial 😵

elly hej ten mam kupeny, a mozem dat prevarenu lucku do flasky od smadu malemu myslis ze vypije? 😕 😀

muriel293
29. jan 2009

vďaka za kompliment,pozdravím muža 😀 😀 😀 Ve´d to by bola pekná hamba aby ujo stolár synovi vlastnému nevyrobil však? 😀
Tu mám že 18teho ale v tehu knižke 22ého tak neviem no...uvidíme

muriel293
29. jan 2009

ely došla ti poštaaa? tipujem že dneska by to malo prísť poprípade zajtra...

elly111
29. jan 2009

janul zvykaj si my sme hore vzdy o 12.00, 3.00 a o 5.00 finiš a vstávame 😝
muriel prave som ti chcela písať IP prišli ďakujem 🙂 už ste odskúšali?
Idem pozrieť vaše albumíky, ešte som nepozerala 😨

janula10
autor
29. jan 2009

elly no ani nevrav ale to obliekanie nebude a ist von a autobusom aspon..... 😉
musim sa naucit oddychovat ked bude maly spat 😉

dnes som si umyla flasky male a dudliky a odsavacku...este nesterlizujem...to trva 2min v mikrovlnke...ale ze to vydrzi 24hod len tak no ale snad nebudem stale sterilizovat dudle ci ako to je nech si aj zvyka na imunitu maly.....

muriel293
29. jan 2009

elly
tak to som rada že ti to došlo v poriadku,aspoň má manžel tvoj dušu na mieste však? 😀
Jasné odskúšané,pochopené....bude to ok,keď porodím Peťo nachystá postieľku už aj s monitorom...

sandraa
29. jan 2009

sendi tak ja odpadnem, ja sa volam sandra ale skoro kazdy ma vola sendy a mam chlapčeka Sebastiána aka sranda...xixi...tvoj muž sa nevola Kajo??heh

elly111
30. jan 2009

janula to máš pravdu 🙂 , môžete sa celý deň povaľovať v postielke 🙂
my sterilizujeme v mikrovlnke 8min, niekto nestrilizuje vôbec, ved do pôrodky zober len odsávačku a jednu fľašu. A vodičku keď budeš kojiť treba dávať lyžičkou, aby si nezvyklo na fľašu 🙂
Baby už sa vám to blíži, už sa tešíte na drobčiatka 🙂, to sa nepýtam to len konštatujem 😀

sandraa
30. jan 2009

Elly dobre radíš ja som si s flaškou maleho odstavila...z flašky sa mu lepšie tahalo a potom cicííík už nechcel a vymyslal tak som chvilku bola na odsavačke ale to uz bolo na prd..

janula10
autor
30. jan 2009

sakra a ked mu budem chciet dat cajik alebo tak myslim rychla pomoc cim mu to dam lyzickou? 😕 😕

hlavne ze mam more flasiek 😀

elly111
30. jan 2009

sandri hmm ale mne to nepomohlo nebolo mlieka 😢, ako dlho ste sa dojčili?

janula 😀 😀 😀 neboj im to ide dobre aj lyžičkou 🙂

janula10
autor
30. jan 2009

no ved uvidime....ale tak vyuzijem aj v lete cajiky a tak z flasky snad.... 😀

elly111
30. jan 2009

neboj využiješ, ale veľa ich zbytočne nerozbaľuj, tie 125ml úplne stačia 2 ks 😀
ja som pila z fľaše aj keď som mala 5 rokov, keď sa narodila segra nechcela som inak 😀 😀 😀

janula10
autor
30. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀

elly111
31. jan 2009

Bré ráno 🙄 😀 😝 , už sa hráme v kresielku, už nech je jar, leto a svetlo vonku lebo takto sa neviem prebrat 😀
krásny víkend želám všetkým 🙂