Kamošky vďaka koníkovi. Pridajte sa

janula10
15. jan 2009

Ahojte kamossssky z konika tak hopsa na diskusiu 😉

elly111
5. feb 2009

janula tebe link netreba 😀
a riekanky sa ti zídu, my fičíme len na jedna druhej riekla a spievanky spievvanky a maly sa rehoce od ucha k uchu keď to počuje ako kvílime 😀 😀 😀

muriel293
5. feb 2009

môj drahý manžel zákerný kúpil sestrinej malej flautuuuu!!!! Už vidím ako nás s ňou pošle kade ľahšie,malá už jednu u nás mala ale veľmi rýchlo som ju po jej odchode odstránila a keď som zbadala že zase bude mať,tak som ju rýchlo dala do baliaceho papiera a vymyslela nech jej ju podá až keď bude bezpečne sedieť v aute a budem mať istotu že to nezostane tu!!!!!
Ale toto nám švagriná isto vráti aj s úrokami,som zvedavá čo zákerné vymyslí ona nám potom! 😀 😀 😀

elly111
5. feb 2009

muriel 😀 😀 😀 niečo vám vymyslia
kamarát kúpil kolegovmu malému bubon a tí ich malému pri ďalšej návšteve doniesli rapkáč 😀 😀 😀

janula10
autor
5. feb 2009

hehehehhehe to je radost take darceky na nervy 😀 😀 😀

muriel293
5. feb 2009

no len práve také "darčeky na nervy" bavia tých krpcov najviac!!!! Malá keď nevie nájsť flautu ktorá mimochodom leží na najvyššej polici v komore pre istotu tak otravuje Peťa aby jej vytiahol harmoniku-máme takú malú peknú na okrasu v poličke a potom tu s tým vrzúka! 🙄

janula10
autor
6. feb 2009

dnes tu nieje nikto???
no elly na antolskej muriel spi urcite a sandraa ta asi v solarku co? 😀

muriel293
6. feb 2009

jak že muriel spí?! 😠 Som hore od sedem dvadsať-krpec ma vyhnal raňajkovať tak skoro! 😀 😀 😀 A asi vedel že tato má dnes narodky a mama musí ísť do obchodu nakúpiť veci na metrový koláááč,už na ňom pracujem,len čakám kým vychladne puding a piškotaaaa 😀 Nech si chlapec užije,potom už na také nebude čas! 😀

elly111
6. feb 2009

že elly na antolskej, sandraa v solarku 😀 😀 😀
už som tu ale totálne grogy mám nádchu bolí ma celý človek 😝
muriel ty si šikula že vypekáš, neboj bude času aj potom 😀

muriel293
6. feb 2009

jaj elly to si ani nemala napísať že "šikula"
skoro ma porazilo,tmavá piškota sa mi pomstila,najprv pri výbere z rúry sa tvárila že je ok a potom sa v nej v strede zospodu spravila jamaaaa vrrr takže z metrového je polmetrový lebo sa mi už ozaj nechcelo robiť novú piškotu! A asi budem grcať z plnky! 😀 😀 😀

elly111
6. feb 2009

😀 😀 😀 ale veď niečo z toho zlepíš 🙂 peknú romantiše oslavu želám 😉
kde je janula spí, učí sa, rodí, alebo nakupuje???
idem narvať malého mliekom snáď si trošku pospí lebo nevládzem 😝

muriel293
6. feb 2009

Janula? neviem,predtým sme sa stretli v téme február ale nespomínala že sa niekam chystá 😀 😀 😀
A že romantiše oslavu!!! To bude romantiše jako hovado! Oni sa tu večer ožerú-lebo taký majú plán a ja tam budem sedieť skapatá pri čaji alebo Lucke maximálne a potom mi začnú liezť na nervy tak sa odpracem do postele! To už ako keby som videla! 😖 😖 😖
A ten koláč hej zlepila som ho dáko,práve som ho okydala čokoládou tak možno bude aj jedlý ale mne sa už teraz chce vracať,ja som hrozná lebo keď dačo robím tak popritom veselo požieram a potom mi je nanič! 😀

janula10
autor
6. feb 2009

tu som bola som vlozit peniaze v banke na uver nech odide 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a s kolegynou na dvoch kofolach velkych lubim teraz velmi 😀 😀 😀 😀

janula10
autor
6. feb 2009

elly tak potrebujem help s tymi plienkami nech viem ake kupit mam
tak mam:
pampers
1newborn 2-5kg mam 27ks to mam taky maly balik do porodky
2mini 3-6kg mam 266ks
3midi 4-7kg mam 57ks

tie 1asi len porodka nie? potom 2jky budem vyuzivat? kolko mesiacov asi alebo ako si ty pouzivala?

elly111
6. feb 2009

jani ano úplne stačí jeden balík newborn 1, už po návrate z pôrodnice nám pediatrička kázala dať väčšie, aby ho netlačili, to sú skôr pre nedonosené detičky, dvojky ti tiež stačia 1ks, radšej trojky, veď vy budete mať veľmi rýchlo 4kg 🙂 a veeeľa vlhčených obrúskov

janula10
autor
6. feb 2009

elly dakujem si pokladik no ved to mam 6balikov vlhkych a to je nic nech ich mam doma aspon 15 😀 😀

si pokladik
papa

elly111
6. feb 2009

jani dík 😉 a áno zo začiatku veeeľa spotreba vlhčených utierok, aj teraz, aj stále bude, dobré na cesty aj ručičky poutierať,...
pekný večer všetkým, pa a dobrú noc 🙂

janula10
autor
6. feb 2009

elly super si mi cez IP poradila zajtra budeme nabaleny jak neviem co 😀 😀

elly111
7. feb 2009

srandistka 😀 dobre nakúpte, snáď sa tam čoskoro aj my vyberieme, budeme potrebovat doplniť zásoby výživiek, keď už nebudú naše jablká a zelenina použiteľné a čajíky
Dnes som sa rozbehla už som povysavala, umyla podlahy, presadila kvetinu, vytepovala koberec lebo ideme dať namiesto neho tie mäkké puzzle aby sme sa tam mohli hrať a ľahšie sa to čistilo 😀
Ešte ma čaká kooopa prádla požehliť a urobiť obed 😝 😝 😝
To je tak keď sa celý týždeň ulievam 😀

muriel293
7. feb 2009

ahojte,ja som dneska ani prstom nepohla a už ani asi nepohnem,
celú noc som mala šialené bolesti,teraz ma tiež dáko bolí medzi nohami a ešte som sa od rána natriasala v aute do Banskej Štiavnice,muž si tam musel ísť dačo vybaviť a tí somári aj so švagrom mi do auta trepli aj tašku do porodky že keby dačo a švagor vrzúkal nech mu nezagiglem celé auto ak by zo mňa náhodou dačo vytieklo! 😠 😠 😠 Dúfam že tou cestou malému aspoň zostúpila hlava nižšie lebo sa tak natriasal v tom bruchu... 😀 😀 😀
Takže som hotová z cesty a sobotné upratovanie už nehrozí,a zajtra mám nedeľu,pôjdeme k našim a basta! A čo vy dneska porábate?

janula10
autor
7. feb 2009

caute
ja sa hlasim uz po nakupila som tie plienky mam 3jky 6balikov, tam maju 4druhy z 3jek to sa neda porovnat v akcii neboli ale nevadi hlavne ze su kvalitne akurat ma sere ze penaten nemali zelene vlhke vsade boli vypredane a to som bola v 4 obchodoch len s ruzovym tie su take normal no nie abnormalne dobre ako tie so zelenym hlavne ze som porozdavala tie do riti 😠 😀

muriel293
7. feb 2009

shoppingo maniaaaaaaak! 😀 😀 😀 😀

janula10
autor
7. feb 2009

muriel co to citam?? ze bolesti nocne?? Boze ty porodis skor ako ja...nepredbiehaj sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emjee
7. feb 2009

este som tu aj ja 😀 ja nic, krpcek furt vysoko, v noci ma obcas sem tam nieco zaboli, ale na porod to este nevyzera 😔 ja neviem, ci tam chce ostat do dalsich vianoc alebo co

elly111
7. feb 2009

ahoj ešte som sem nakukla či už si doma a nechytilo ta rodenie, ja že ti už sms pošlem či si ok 😀
že nepredbiehaj sa, teda ale u muriel to asi bude skôr 😀

janula10
autor
7. feb 2009

emjee sme na tom podobne ti poviem beham kade tade davam kazdy den vanu a nic 😠 sme ako konzervy 😅

no asi lebo ja ani poslickov, aj je vyssie ani sa neotvaram...neviem asi fakt ako pise emjee tu budeme do vianoc 😀

emjee
7. feb 2009

predpokladam, ze vzhladom na velkost ma ale dlhsie jak do buducej soboty cakat nenechaju, ale ja by som rada, keby vyliezol dobrovolne 😀

janula10
autor
7. feb 2009

emjee.....no ved ale tak ked musia pomoct musia...som zvedava...taky valentinsky Matejko keby bol 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elly111
7. feb 2009

čoskoro mamuľky to sa môže zmeniť z hodiny na hodinu, ja som bola z tuho zatvoreného na 3cm v priebehu dvoch hodín 🙂 , kamoška za hodinu a pol na 4cm, ledva to stihli z podunajských na antolskú 😀

sandraa
7. feb 2009

prečo že ja v solarku??davno som uz nebola...niaku crevnu chripku mam asi, nestiham letiet na WC...cize solarko teraz nehrozi...maly sa mi od vcera sam vie posadit tak ho chudacika stale davam lezkat a ja sa tesim ako sa dviha...

elly111
8. feb 2009

sandraa to je super, tak to sa ešte načakáme kým si náš sadne 😕