Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

emmka3
10. feb 2009

ahojte kocky 🙂 ja hned na zaciatok uvediem na pravu mieru, ze kto som 😉 na mojasvadba som fungovala pod nickom BAYKA, ale tu mam novy, lebo zo zaciatku tehu som tu musela byt inkognito 😉 takze sem tam, ked mi maly dovoli k vam samozrejme nazriem a hodim par riadkov 🙂

bezaz
autor
10. feb 2009

majka super, ze si nasla temicku, idem okuknut fotecky maleho 😵

sicilia
10. feb 2009

jehooooo, super..
Tak story na zaciatok... maleho som supla na balkon, ze idem si umyt vlasy po tyzdni... Pockala som pol hodku, kym naozaj poriadne vytuhne a sup do horucej plnej vane (vysielacku som mala pri sebe v kupelni) a ked som sa ponoril, tak taky reeeeev, do shitu, tak som cupkala v uteraciku do tej kosy.. 😀

jeana
10. feb 2009

cauteeeeeee 😉
bayka, ty si riadna cica 😀 ako sa ma Vladusko?

sicilia
10. feb 2009

jeeej to je krasne babatko.. Bayka, ja si Ta pamatam podla stareho nicku, neviem, ci sme spolu niekedy pisali, alebo som Ta len tak zahliadla v nejakej temicke 😕

levik
10. feb 2009

ahojte maminy 😵

bezaz
autor
10. feb 2009

sic majka bola aj na jednom stretku, myslim, ze aj ty si tam vtedy bola
a s patrikom, klasika.. ja sa preto sprchujem az vecer, ked je doma peto a mala spi 😅

sicilia
10. feb 2009

ufff, si asi nepamataaam, ja som taka sisina, ale nezda sa mi aj tak bez, ze by sme sa stretli, ci ano??

bezaz
autor
10. feb 2009

supis, pekne sa tu zbierame..
baby, nezabudla som este na niekoho zo stretiek?

sicilia
10. feb 2009

Ahoj levik, ako sa ma chlapcek v brusku??? 😀

janne6969
10. feb 2009

Tak aj ja som uz tu.... 🙂

bezaz
autor
10. feb 2009

sa flakas a ze chora.. inak preco uz nie si doma? musis byt este dnes v praci?

levik
10. feb 2009

romanka tipujes chlapceka? ma sa vyborne, vcera som mu zacala pustat zvonkohru 😀

janne6969
10. feb 2009

Dnes to tu este nejako odtrpim a od zajtra lezkam.
Jani vy to nechcete vediet? To obdivujem. Ja som sa nevedela dockat 😉

levik
10. feb 2009

jani no sme zvedavi, ale je to super napatie a prekvapko. bezaz mi urcite rozumie 😀

janne6969
10. feb 2009

Vsak ja tomu verim, ale ja som slaba na to aby som to vydrzala. Tak hlavne nech je zdrave. A 3D Neplanujete? Alebo si uz bola?

sicilia
10. feb 2009

Levik, ja neviem, podla mna chlapcek.. Ked som Ta videla, tak si evidentne opeknela... aj ked ja mam tiez chlapceka a bola som "krasna" ked som bola tehu...
Janne, ja som citala v dietati taky clanok o jednej babe, ktora tiez nechcla vediet a nejako citila, ze bude mat dievcatko a proste sa na to tak nejak podvedome namotala a nakoniec sa jej narodil chlapcek a normalne pisala, ze bola velmi smutna a malicka jej akoby chybala, ze pri druhom si uz da urcite zistit.. Mozno aj bez, keby sa chlapcek narodil, tak by bola v soku🙂)
ale zase ja chapem, aj ked sa chce dat niekto prekvapit, ja osobne by som to tiez nevydrzala, no co, aspon sme mali prekvapko dva krat.. ked sme sa to dozvedeli a ked sme ho uvideli 😵 😵

levik
10. feb 2009

veru hlavne nech je zdrave a vsetko prebehne v poriadku. nic ine dolezite nie je
na 3D sme boli pred mesiacom, male kukuliatko je uzasne 😵

levik
10. feb 2009

mne je to v podstate fuk, ci chlapec alebo dievca, chvilu si myslim jedno, chvilu druhe a tesim sa v kazdom pripade
romanka no neviem, asi som opeknela len tym ze som nemala zlte vlasy ako ked si ma videla predtym 😀 😀

janne6969
10. feb 2009

Ja sa chystam v nedelu, tak sa uz teraz vytesujem. Aj ten vcerajsi bol super, lebo este som nevidela ako sa hybe. Vcera som mala telku pred sebou a cele som to videla. Bolo to krasne 😵

sicilia
10. feb 2009

nieeee, Tebe sa podla mna hodia aj blond aj tmave, si taky univerzalny typ...
A mena mate Jani?? Teda obidve Janky??

emmka3
10. feb 2009

sicilia, pisali sme si v septembrovkach a dokonca sa aj stretli na prvom stretku, na takej terase pod michalskou 😉

levik
10. feb 2009

trebars aj svokra povedala inak ze som opeknela. ved uvidime uz o 3 mesiace 🙂
my mame momentalne risko a karolinka. a uz sa dlho nemenili

emmka3
10. feb 2009

zuzi, viac fotiek maleho ma manzel v albume ... ja nestihacky 😉 takze foe more si pozri albumi od blesq-ka 😎

emmka3
10. feb 2009

a inac, caute aj ostatne maminy a buduce maminy 😉 Sa tu ale pekne zbierame ...

levik ... Dufam, ze je vsetko OK a tehu prezivas v podode ... a ako v Dubravke? Nezastavali vas tam este 😉 a k tym menam .. Karolinka je teraz nejak vychytene, aj moja kamoska ho chcela dat, ale budu mat chlapa 🙂

emmka3
10. feb 2009

baby, a ja zas rozmysla, ze pri druhom sa asi nechame prekvapit ... pri malom sme si dali zistit, ved prve 😉ale take druhe prekvapko by uz nebolo zle ... inac, ja som od zaciatku citila ze to bude chlap 🙂

jeana, maly Vladko je riadny betar, hlavne ked spi ... navlast kopiruje figliky ako maly Patrik od sicilie, ale uz sme si zvykli 😉 No a tiez som akurat dnes pisala bezaz IP, ze asi uz mame po kolikach a mam pocit, ze slabne aj reflux, takze dufam, ze do tych slubovanych 3 mes. vymizne uplne ...

sicilia
10. feb 2009

Krasne mena ste vybrali levik.. Karolinka e nadherne a RIska sme chceli aj my.. ale Neviem ci poznas moje priezvisko.. bolo by to dost vtipne 😀 😀 😀 😀
Jaaaj , na tom prvom stretku nas bolo ajaaaj, a bolo to straaasne davno, no musime spravit zase nove detickovske 😉

levik
10. feb 2009

fiha fakt vychytene? v mojom okoli sa to skor momentalne hemzi veronikami
majka dobre sa byva, len stale tak fuuuuuuuka.. stavat zatial nezacali a momentalne pochybujem, ze zacnu. kto by im to kupoval
a hej, vsetko v pohode, teda nic vaznejsie, klop klop 😵
vam je ako na orave?

emmka3
10. feb 2009

sicilia, ale u mna by uz dalsie stretko bolo velky otaznik, lebo sme tyzden pred svadbou odisli z BA a uz sme nieco vyse roka a pol zabyvani v DK ... ale ako vylet do nasho velkomesta by to nebol zly, len ci by sa na to nas tato podujal 😉

levik
10. feb 2009

majka my naopak, pri prvom je to jedno, pri druhom si mozno zistime