Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

bezaz
autor
17. mar 2009

nam je to jedno, ak je to doobeda 😉 booze, tento tyzden same stretka 😀 inak mne sa viac paci avion, mam to blizsie, lepsie sa parkuje a je tam viac klud.. levik, ty by si vedela doviezt janciu?
jani sak my sa vidime aj vo stvrtok 😉

levik
17. mar 2009

no aupark ja mam tretinu cesty v porovnani s avionom, takze preferujem tiez.. s janciou sme sa nakoniec nedohodli

janne6969
17. mar 2009

No vidim, ze ja pockam na finalnu verziu miesta. Mne je vlastne jedno 😀 A desiata hodina je tiez fajn 😀

jancia
17. mar 2009

baby v pohode sa dohodnite, zase nechcem byt jedina kvoli ktorej sa zmeni miesto 😅

bez to so mnou sa vidis vo stvrtok ci ktoru Janku mas na mysli??? to sme sa tu pekne stretli, same Janky... 😀
esteze nase deti nemaju tie iste mena... ale co som citala tak Tomas vedie v rebricku top 10 hihi takze ked pojde do skolky tak to uz vidim - samy Tomas, Matus, Samko... 😝

s levikom sme sa nedohodli kedze ja by som mala nasadnut cestou a akosi s autosedackou v ruke a este s Tomim vpredu a ruksakom vzadu neviem ako by som zvladla MHD 😀 😀 😀
ale pohoooo vsak sa vidime aj inokedy, kludne sa stretnite aj bez nas, my to prezijeme 😝

jeana
17. mar 2009

jancia vo stvrtok ideme s bez na baby signs, ides aj ty? v lamaci 😉
ja som aj za ten aupark... my to mame v pohode.. a kedze je tam ta kaviaren kde odparkujeme tak mozeme tam, ak nema nikto nic proti 😵

jancia
17. mar 2009

jaaaj tak to nejdem 😀 lebo my mame tanecky vo stvrtok

bezaz
autor
17. mar 2009

oki tak aupark.. len dufam, ze neochoriem, nejako mi zacina tiect z nosa 😝

jancia
17. mar 2009

bez no hadam nie... 😉

keby chcelo byt aspon pekne... ze by sme sa aj prejst mohli

bezaz
autor
18. mar 2009

no dnes to vyzera nadejne, ale co bude v piatok
ja som stale grogy, tak dufam, ze sa do piatku dam dokopy.. mala som ist dnes so sic do gyoru, ale asi to zrusim 🙄
ozi jani {janne}, ked uz budes doma a das si den pauzu od ucenia, mozeme skocit spolu k madarom, sic vravela, ze v gyori je nejaky superovy obchod s detskymi vecami 😉

janne6969
18. mar 2009

Ahojte.
Bez tak to beriem. Hocikedy. Ja zasa to ucenie nemienim nejako prehatat. Tak mesiac poctivejsie, ale inac nie viac. A ten piatok moze byt aj Ajpark. Ja som za.

bezaz
autor
18. mar 2009

oki jani, next week ideme neee 😀

janne6969
18. mar 2009

Sa tesim. To aby som aj nejake money zohnala 😀 Vcera som objednala kocik a vsetky veci okolo. Tak ked to pride, dufam, ze uz budem mat vsetko 😀

bezaz
autor
18. mar 2009

ved uvidime, co dnes nakupi sic 😉

jeana
18. mar 2009

juuj tak to som aj ja zvedava co to je v tom Gyori 😕
by som sa aj ja niekedy sla pozriet 😉

bezaz
autor
18. mar 2009

heh dame shoppingove stretko v gyori 😀

levik
18. mar 2009

takze dohodnute piatok aupark o 10., a ta cukraren co spominate to je co, kde?

bezaz
autor
18. mar 2009

jani na prvom, kde bol kedysi foot court, na lavo od vytahov 😉

jeana
18. mar 2009

dohodnute, my idemeee 😉

levik
18. mar 2009

ok, aj my sme tam, kukulika sa ani nepytam, urcite chce ist so mnou 😵

janne6969
18. mar 2009

Super, tak v piatok v Ajparku. Aj ja zoberiem dietko so sebou. Ona rada nakupuje 😉

sicilia
19. mar 2009

Tak nakoniec Aupark, tak super, mne je to jedno.. A aj tak potrebujem tam zbehnut do HM, zamenit jednu ciapocku.. juchuuuu sa tesim na Vas..
V Gyori bolo super, je tam sice len jeden detsky obchod a nie moc velky, ale ceny super, ked to prepocitas.. Inak su tam v shopping centre presne tie iste obchody co u nas.. HM, CA, Zara, Reserved, Orsay... len je tam kvoli kurzu teraz vsetko lacnejsie.. Ale tie obchodiky su mensie ako u nas. Ja som malemu kupila len jednu mikinku, nejaku hracku a plienky. Inak sme si vlastne spravili vylet s kamoskou 😵

jancia
19. mar 2009

Ahojte baby
velmi ma to mrzi ale my zajtra neprideme vobec. Vcera sme boli plavat a malemu sa zhorsili sopliky a dnes ma aj teplotu ☹ . Tak sa doma kurirujeme.
Babulky - tehulky - vas neviem ci este s bruskami uvidim, som sa tesila na Vas...
no co uz, tak dufam ze nabuduce sa pridame, mrzi ma to aj kvoli tomu ze skrz nas sa menilo miesto 😖.

jeana
19. mar 2009

jancia, mrzi ma ze ste chori ☹
popis ale ako plavanie...chodite do Hrocha?
rychlo sa vyzdravte a mozno stihnes este aj tehulky, ked by sme zorganizovali dalsie stretko, ved uz dufam bude konecne krajsie 😉

levik
19. mar 2009

jancia to je skoda.. no ked nieco zorganizujeme v aprili, to sa snad este uvidime, ved pozri na moj termin, ja malemu hovorim, ze sa moze narodit po 30. aprili, dovtedy vyse mesiaca este 😵
baby ak teda bezaz sa bude chystat, ze nebude tiez chora, podme do avionu. tam ja chcem kupit perinku 😵

jancia
19. mar 2009

vdaka baby 😉 no kukulo teraz na mne zaspal v satke, ja dufam ze je to len od zubkov... 😔

Jani no vsak aj som chcela s tebou hodit rec o plavku, v Hrosiku je super, starostlivost a tak, mame mile instruktorky 2 na 4 mamaicky s detmi, v sobotu s nami chodi aj tatinko, aj porstredie je velmi pekne, ale vedenie hotela na prd, teraz kamosky co chceli dalsi kurz jednoducho vyskrtli zo zoznamu a dosadili si tam svojich znamych 😖 takze takto to tam chodi, mali sme fakt stastie ze sme sa tam vtedy vedeli dostat.

bezaz
autor
19. mar 2009

jani skoda, ze nie ste ok, snad sa z toho rychlo dostanete
no ja som za avion, je to tam komornejsie ako v auparku, menej ludi, menej bacilov 😀
jancia my ideme plavat do hrocha, ale tiez len po znamosti, nam jedna baba z temy vybavila pre celu partiu osobitny kurz 😅

janne6969
19. mar 2009

Jani to mi je luto, ze ste ochoreli. Tak teraz menime poziciu?

levik
19. mar 2009

tak avion o 10., a kde, pri tom detskom kutiku? a kto to este nevie? sicilia a jeana?

janne6969
19. mar 2009

Mozeme pri tom detskom kutiku. Ja som za....

levik
19. mar 2009

jani a nie je ich tam viacero? tak ma napadlo 😅
posledny den v praci, ze. ja uz doma. uz som oprala a ozehlila plienky a dalsiu plnu pracku dala, uz nemam kam vesat 🙂