Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
8. apr 2009

jani este sa poprechadzaj kym vladzes 🙂

janne6969
8. apr 2009

No ale ti poviem, ze uz je to trochu tazsie ako predtym 😵

janne6969
12. apr 2009

Ahojte.
Aj ked uz asi neskoro, ale prajem krasnu Velku noc. 😀

levik
13. apr 2009

jani dakujem, ved aj tebe 😀

janne6969
14. apr 2009

Dobre ranko. Vitajte v novom pracovnom tyzdni 😀
A ja teda uz v 32tt. Juj tuto noc sa mi snivalo, ze som musela ist na operaciu po ktorej mi museli spravit sekciu. To bol ale strasny sen 😲

levik
14. apr 2009

dobre ranko
aky pracovny tyzden? 😕 😀 😀
tak divne sny su v teho normalne. najlepsie na tom je, ze clovek si stihne zapamatat viacero, ked beha kazdych par hodin na zachod 😅

janne6969
14. apr 2009

No nastastie to WC u mna nieje az take zle. Raz za noc to zvladam.... Ale aj tak mam milion snov. A teraz ked uz nemam cicu doma, tak aj o nom sa mi sniva. Chudatko moje malinke. Chyba mi ☹

levik
14. apr 2009

som nevedela ze ju uz nemas, preco?
a co si vybavila vtedy na antolskej?
ja som dnes vybavila kadernicku. teraz budem mat snad aj dva mesiace po porode pokoj 😀

bezaz
autor
14. apr 2009

hehe tehule, uz sa vam to pekne krati... tesim sa na prirastky 😀

levik
14. apr 2009

veru. co zase dake stretko?

bezaz
autor
14. apr 2009

mozeme.. len kedy? 😉 a kde?

levik
14. apr 2009

napisem IP, ako na tom baby su

janne6969
14. apr 2009

Jani nic, idem tam v stredu buduci tyzden. Ty budes na tej nadstandartnej izbe? Ak bude volna?

levik
15. apr 2009

dobre ranko
no ano, chcela by som byt tam, kedze tam je kupelna a len 2 a nie 3 a drevene postele..

janne6969
15. apr 2009

Juj konecne som doma. Od osmej som sedela v skole a cakala na profku. Aspon, ze konzultacie dopadli dobre.
Jani ja som pocula, ze ked si na nadsandartnej izbe, tak mozes prijimat navstevy na izbu. Inak len na chodbe. Tak to u mna asi vyhralo 😀

levik
15. apr 2009

no jani to pokojne moze suvisiet s tym, ze na normalnej izbe sa nevedia pohnut ani tie tri zeny s detickami, nieto este aby tam mali navstevy 😖
a ako si pokrocila so statnicami?

janne6969
15. apr 2009

No v piatok uz definitivne odovzdavam diplomovku. Tak dufam, ze bude v poriadku. A na statnice uz viem 2 otazky 😀
To je asi najviac so vsetkych spoluziacok.

levik
16. apr 2009

takze je vsetko na dobrej ceste 😉

janne6969
16. apr 2009

Veru. Ak sa mala nebude velmi ponahlat, tak to v pohodicke stiham s vylozenymi nohami 😀
Dnes som prisla k nasim pozriet cicu. Uz mi chudatko chybal. 😅

janne6969
17. apr 2009

Kde ste vsetky? Ani pocasie nieje nejake prevratne, ze by ste museli byt vonku 😅

levik
17. apr 2009

no ja som spala 😀

janne6969
17. apr 2009

Dobre ranko teda. Ja som konecne doma z Blavy. Pekne som premokla 😅 Tak si teraz lazkam pod deku a budem nic nerobit. Ved si aj zasluzim, po tolkych dnoch pisania 😀

levik
20. apr 2009

halo halo 😵

janne6969
20. apr 2009

Dobre ranko. dnes som spala do pol deviatej, tak som este trosku mimo. Takto nezvyknem vylihovat 😅 Ale oblecem sa a idem na postu zaplatit pokutu 🙄 A potom sa konecne pustim do prania mini veciciek 😀

levik
20. apr 2009

ty jeden spac 😀 ja som do siedmej, ale asi si pospim poobede zase 😀
pokutu za co?
ja sa dnes pustim asi do sitia a budem pokracovat v citani, nech som ready, az to o tych par tyzdnov pride 😵

janne6969
20. apr 2009

Veru presne tak, par tyzdnov 😀 Ako ti zavidim. Aj ja uz chcem ist rodit.
No pokutu som dostala za nedodrzanie rychlosti. Isla som za mojim muzom, ktory isiel na motorke a kedze som ho nechcela stratit z dohladu, lebo som nevedela kade mam ist, tak som nespomalila pri jednej tabuli, kde bola 60-tka a isla som tam asi 80. Samozrejme, ze muza nezastavili, lebo bol na motorke a nedobehli by ho, tak sa vysantili na mne 🙄

levik
20. apr 2009

tak to je smola.
dnes mam taky novy pocit, ze dnes to teda este nebude. akoze zajtra mozno hej, ale dnes nie 😀

janne6969
20. apr 2009

Teda ty uz mas aj pocity? Ja som sa v noci zobudila na bolest v podbrusku, tak som myslela, ze rodim, ale preslo to a uz sa to nevratilo 😉

levik
20. apr 2009

mne casto tvrdne brusko, vobec neviem, ci su to akoze tie cvicne kontrakcie alebo nie. najnovsie ale citim taku horucavu smerom do stehna, asi teda uz kukul klesol hlavickou do panvy, sice sa mi nezda, ze kleslo brusko, ale asi to tak teda bude. no kto ma byt z toho mudry 🙂

janne6969
20. apr 2009

No veru. Ja mam brucho tvrde stale. Ale nemam pocit, ze by mi tvrdlo. Proste ho mam take tvrde. Ale len ked stojim. Inac je celkom mlandrave 😉
Rozmyslam, co dnes uvarim. Nic ma nenapada. nemas nejaku inspiraciu? Aj kolacik by som si dala 😀