• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
ahojte :slight_smile:
dnes sme boli na stretku s kamoskami na strkovci a bolo super...deka, hracky, zrmzlina, kofola...vsetko po ruke :grinning:
ake ma byt vlastne pocasie? :confused:
21. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bez, Ninka je krasny macko :dizzy_face:
No veru by som sa stretka rada zucastnila, tentoraz snad nic nebude stat v ceste :sweat_smile: ale niekedy neskor ako o 9:30, to my este spinkame :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strkovec by bol uzasny, lebo tam ja mam byt aj o 12. :slight_smile:
marya to by bolo super, keby ste dorazili :dizzy_face:
21. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som brala aj sad JK, mam v auparku ksefty, ale pohodka :grinning:
22. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi sme ta prehlasovali :slight_smile: a kto teda pride? o 10. na strkovec? :slight_smile:
22. apr 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani ste ma prehlasovali? ved okrem teba nepisal nik, ci hej?? :astonished:
22. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeana :wink:
22. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, ona to nenavrhla, len napisala, ze tam boli :grinning:
22. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale jednoznacne to tak vyznelo
mne sa vazne hodi strkovec, kedze mam zajtra taky program, ze o 8.30 prezuvam auto v ivanke, potom sa stavim v avione alebo kike pozriet prebalovaci matrac, o 12. som na strkovci a o 14. na priprave na ruzinovskej :slight_smile:
22. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to na nas moc casu nemas :grinning:
22. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok nerobim nic, mozem ist do sadu aj na cely den :grinning:
22. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zajtra sa vraj pokazi pocasie :confounded:
22. apr 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby tak ako zajtra? dame avion o 10? celkom by som potrebovala skocit do deichmanu, nejake lacniaky na leto kupit :sweat_smile:
22. apr 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola za avion..tiez by som skocila nejake tichoslapky kupit :grinning: a potom prezuvam na zlatych..takze vyhovuje :wink:
22. apr 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, o 10 avion tam kde minule. ja uz nebudem rano na nete, takze ziadne zmeny prosim :sweat_smile:
22. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak si to pekne uzite. Ja tentokrat nestiham :frowning2:
23. apr 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak ja som to dnes nestihla, jednak my o 10 este sa len zobudzame :grinning: , ale odisiel nam odvoz a busom sa k avionu trepat s kocarom je pre mna dost narocne, tak snad nabuduce... :slight_smile:
23. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marya takze buduce stretko radsej poobede? :grinning:
skoda ze si nebola, dobre bolo. aj janka nam chybala
23. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Levik veru, radsej poobede, to snad uz budeme hore :grinning:
23. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babule :grinning: ,
Mary, ja som si teraz všimla, resp. zistila, že si už mamina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Z celého srdiečka gratulujem k Peťkovi :wink: :dizzy_face: ...
Levik, Tebe sa to tiež blíži, prajem Ti veľa šťastia a rýchly pôrod :wink: :slight_smile:
23. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marya no mozno aj my budeme doobeda vyspavat, ktovie :grinning:

iwuskaaa dakujem :dizzy_face:
vam sa ako dari?
23. apr 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bolo super :wink:
inak musim bonznut na janku (levik) ...ona keby nemala brusko tak si myslite ze si tehotenstvo vymyslela :grinning:
vyzera super :dizzy_face:
mary...uz sa tesime kedy sa konecne ukazes...
inak som ti dnes chcela volat, ale akosi som nevedela na co som ten telefon vytiahla
:grinning:
23. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to trosku prehanate :grinning:

no ja idem spat. uz som tri dni cez den nespala, som uplne znicena :sweat_smile:
23. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Konecne som odovzdala tu nestastnu diplomovku. Uz som z toho mala zle sny. Takze nabuduce uz snad pridem.
Jani skoda, ze som neprisla, uz ta asi neuvidim s bruskom. Ale zasa nabuduce bude aj drobcek :grinning:
24. apr 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem jani ! :wink:

asi ani ja teba uz neuvidim s bruskom :grinning:
24. apr 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru... Do porodnice uz zbalena? Stres ziadny? Ja uz by som isla aj zajtra. Mala ma teraz 1750g a to by sa lahsie rodilo :sweat_smile: Ale este pockam. Nech trochu podrastie. Dnes sa chystam zehlit.
24. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbalena som asi mesiac, uz som tu tasku aj stihla prebalit :grinning:
no troska sa bojim, ale ovela viac sa tesiiiiiiiiiim :dizzy_face:
zatial ma len parkrat chytila taka priam az fyzicka nervozita na par minut, ze jejda, co ma to caka (porod), ale rychlo to preslo
24. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda. Ja sa asi tiez zacnem za nejaky ten tyzden balit. Nech potom nestresujem. Rozmyslam, ze aj na statnice pojdem s pobalenou taskou, lebo sa bojim, ze ma to tam chyti :sweat_smile:
Ja sa stale neviem rozhodnut, ci si dat EPI, alebo nie. Bojim sa bolesti, ale na druhej strane nechcem byt zasa uplne otupena :confused: Tak neviem. Zazmluvnila si si nejakeho lekara?
24. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobra predstava, ze na statniciach s taskou :sweat_smile:
som si dohodla svoju lekarku. inak akurat tento tyzden sa prvy raz stalo, ze mi volali, nech pridem cim skor do poradne, lebo ide k porodu. tak som si pomyslela, nabuduce tak budu obvolavat objednane kvoli mne :slight_smile:
ja som sa rozhodla bez epi aj preto, ze niektore kamosky aj tak hovorili ze bolelo aj predtym aj potom, navyse potom necitili ako maju tlacit.. cize mi z toho vyslo, ze efekt nie je isty, moze sa to dostat aj k babatku, a ked sa k tomu prida, ze neznasam hadicky, uz som nemala co riesit :slight_smile:
bola si tam pozerat uz aj porodnu salu?
24. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som nebola. Ani neviem, ci pojdem. Necham sa prekvapit. Keby sa mi nahodou nepacila, tak nech niesom nestastna :grinning:
Tie hadicky odradzaju aj mna. Po tom, co mi robili LP, tak mam strach z pichania do chrbta, lebo vtedy to bolo velmi zleeeee.
24. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok