• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
Ahojte.
Klasika, nerodime :sweat_smile: Ak to nebude do piatka, tak ideme vyvolavat :rolling_eyes: Dnes mam naordinovane umyvanie okien a zajtra budem asi umyvat znovu :wink:
16. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani pridaj aj skakanie na fitlopte aspon pol hodku a presvedc robca na manzelske radovanky, ved si ich najblizsich 6tyzdnov minimalne neuzije :grinning:
16. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som ho presvedcila, lebo lekar mi vcera odporucil veeeeeeela lasky :grinning:
16. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej jani tak uz to ozaj o chvilu bude :wink:
16. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chvilka ako chvilka :wink:
Ale vidim, ze Adrianka rastie ako z vody :grinning: Ze mesiac, juuuj. A teraz sme len cakali kedy sa ona konecne narodi :sweat_smile:
16. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj veru :dizzy_face: uz som vyradovala z coho vyrastla, blaboce, smeje sa :dizzy_face:

jani ved po tych 9 mesiacoch je den, dva tri ozaj chvila. mozno to bude este dnes, ked ste uz viki ukazali cestu von :wink:
16. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale neviem ci pochopila :grinning:
Pre istotu skusime dnes znovu :grinning:
16. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj mala by som konecne vycistit pamat na fotaku, lebo tam mam fotky hadam este zo svadby :sweat_smile:
A prichystat ho na dolezite zabery :grinning:
16. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baterky rezervne nachystaj :slight_smile:
16. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Krasny den, to by sa rodilo :grinning: Musim aj malu presvedcit :grinning:
17. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...janne...este stale nic? ved uz tu mam sampanske nachystane ze ideme strielat! :grinning:
pekne jej dohovor :dizzy_face: stale drzim palceky :wink:
17. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No stale to nevyzera, ze by to malo prist. Este aj 42tt mi tu za chvilku bude svietit...
17. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby spytam sa aj Vas. Kedy ste "pustili" k detom prvu navstevu? Ja mam totiz obavu, ze sa mi sem nahrnu rodinny prislusnici hned ako pridem z porodnice.
A kedy ste boli prvy raz vonku? Po kolkych dnoch? Toto teraz riesim, lebo sa bojim, aby som nieco neprehnala a malej nejako neublizila.
17. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janne...na mna boli vcetci na... lebo najkskor som pustila niekeho k malej asi az po 4 tyzdnoch...
jedine moja mamina tu bola uz po tyzdni na par dni...
:wink:

a von nam kazali len "zlahka" najskor tusim po tyzdni na max pol hodku..
17. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak radsej nech su na... ako keby to malej malo nejako uskodit. Ale bojim sa, ze svokra to nepochopi :sweat_smile:
17. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my od zaciatku budujeme imunitu :grinning: babi drzala adrianku ako sme isli z nemocky, potom k nam chodila kazdy den, ked sme mali tyzden, bol pozerat moj brat, ale nechytal, dva dni nato prisla svokra, samozrejme ju drzala, par dni nato boli svagor s rodinou, len pozerali, potom uz aj moje kamaratky zacali chodit a nosili ju :slight_smile: vonku sme boli na 6. den na balkone, od 7. dna na prechadzky, mali sme ale dobre pocasie, vonku bolo ako vnutri
17. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. den po narodeni, ci po prichode z nemocnice? :sweat_smile:
17. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po narodeni :wink:
17. jún 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko.
Ja som stale doma a cakam a cakam..... :wink:
18. jún 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preto chcem mat druhe, ak sa zadari, letne dieta, lebo s ninkou sme cakali skoro mesiac, kym som sa odvazila v tom otrasnom pocasi von :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a navstevy sme zatrhli, teda boli sme u nasich, svokrovci videli malu v porodnici a potom asi az po mesiaci, navstevy nechodili, predsa len november, chripky a tak
18. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To by bolo najlepsie, keby malu videli ludia cez sklo v porodnici :grinning: A potom az po mesiaci :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tymto tempom bude nasa prva prechadzka vonku najskor tak v septembri...
18. jún 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a zajtra rano nastupujes do nemocky? no bodaj by sa to sovtedy same rozbehlo
18. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem, ci si ma tam nechaju.. Asi aj nie. Uvidim. V noci by som mohla porodit veru :sweat_smile: Uz ma to zacina nebavit :rolling_eyes: Stale mi niekdo vyvolava a pyta sa. Uz ani neberem telefon.
18. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie je to prijemne, ale aspon sa zaujimaju, skus to brat tak
18. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No iste chapes, ake to je. Ved aj ty si si to prezila. Ale uz to nejako vydrzim.
18. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, otravne, a este ti to zhorsuje naladu. ale vydrzis. viki ma isto nejaky dovod
ten tlak sa zlepsil?
18. jún 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tlak uz je dobry. Uz len tie opuchy :sweat_smile: Ale to uz je v pohode.
No zajtra som zvedava, co mi povedia-
18. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani tak ti nevolam, drzim palce na zajtra, ak by si ta nechali, hlavne nech to dobre dopadne :dizzy_face: a na viktorku sa mooooc tesime :grinning:
18. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Tak som dufala, ze v noci porodim a zasa nic :rolling_eyes: Strasne som nechcela ist dnes do tej nemocnicem ale uz ma to neminie.
19. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak som myslela na teba v noci ked sme boli hore
no hlavne aby to uz bolo a boli ste obe v poriadku
19. jún 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok