Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

janne6969
16. jún 2009

Ahojte.
Klasika, nerodime 😅 Ak to nebude do piatka, tak ideme vyvolavat 🙄 Dnes mam naordinovane umyvanie okien a zajtra budem asi umyvat znovu 😉

bezaz
autor
16. jún 2009

Jani pridaj aj skakanie na fitlopte aspon pol hodku a presvedc robca na manzelske radovanky, ved si ich najblizsich 6tyzdnov minimalne neuzije 😀

janne6969
16. jún 2009

No uz som ho presvedcila, lebo lekar mi vcera odporucil veeeeeeela lasky 😀

levik
16. jún 2009

jeeej jani tak uz to ozaj o chvilu bude 😉

janne6969
16. jún 2009

No chvilka ako chvilka 😉
Ale vidim, ze Adrianka rastie ako z vody 😀 Ze mesiac, juuuj. A teraz sme len cakali kedy sa ona konecne narodi 😅

levik
16. jún 2009

juj veru 😵 uz som vyradovala z coho vyrastla, blaboce, smeje sa 😵

jani ved po tych 9 mesiacoch je den, dva tri ozaj chvila. mozno to bude este dnes, ked ste uz viki ukazali cestu von 😉

janne6969
16. jún 2009

No ale neviem ci pochopila 😀
Pre istotu skusime dnes znovu 😀

janne6969
16. jún 2009

Juj mala by som konecne vycistit pamat na fotaku, lebo tam mam fotky hadam este zo svadby 😅
A prichystat ho na dolezite zabery 😀

levik
16. jún 2009

a baterky rezervne nachystaj 🙂

janne6969
17. jún 2009

Dobre ranko.
Krasny den, to by sa rodilo 😀 Musim aj malu presvedcit 😀

jeana
17. jún 2009

dobre ranko...janne...este stale nic? ved uz tu mam sampanske nachystane ze ideme strielat! 😀
pekne jej dohovor 😵 stale drzim palceky 😉

janne6969
17. jún 2009

No stale to nevyzera, ze by to malo prist. Este aj 42tt mi tu za chvilku bude svietit...

janne6969
17. jún 2009

Baby spytam sa aj Vas. Kedy ste "pustili" k detom prvu navstevu? Ja mam totiz obavu, ze sa mi sem nahrnu rodinny prislusnici hned ako pridem z porodnice.
A kedy ste boli prvy raz vonku? Po kolkych dnoch? Toto teraz riesim, lebo sa bojim, aby som nieco neprehnala a malej nejako neublizila.

jeana
17. jún 2009

janne...na mna boli vcetci na... lebo najkskor som pustila niekeho k malej asi az po 4 tyzdnoch...
jedine moja mamina tu bola uz po tyzdni na par dni...
😉

a von nam kazali len "zlahka" najskor tusim po tyzdni na max pol hodku..

janne6969
17. jún 2009

Tak radsej nech su na... ako keby to malej malo nejako uskodit. Ale bojim sa, ze svokra to nepochopi 😅

levik
17. jún 2009

my od zaciatku budujeme imunitu 😀 babi drzala adrianku ako sme isli z nemocky, potom k nam chodila kazdy den, ked sme mali tyzden, bol pozerat moj brat, ale nechytal, dva dni nato prisla svokra, samozrejme ju drzala, par dni nato boli svagor s rodinou, len pozerali, potom uz aj moje kamaratky zacali chodit a nosili ju 🙂 vonku sme boli na 6. den na balkone, od 7. dna na prechadzky, mali sme ale dobre pocasie, vonku bolo ako vnutri

janne6969
17. jún 2009

6. den po narodeni, ci po prichode z nemocnice? 😅

levik
17. jún 2009

po narodeni 😉

janne6969
18. jún 2009

Dobre ranko.
Ja som stale doma a cakam a cakam..... 😉

bezaz
autor
18. jún 2009

preto chcem mat druhe, ak sa zadari, letne dieta, lebo s ninkou sme cakali skoro mesiac, kym som sa odvazila v tom otrasnom pocasi von 😝
a navstevy sme zatrhli, teda boli sme u nasich, svokrovci videli malu v porodnici a potom asi az po mesiaci, navstevy nechodili, predsa len november, chripky a tak

janne6969
18. jún 2009

To by bolo najlepsie, keby malu videli ludia cez sklo v porodnici 😀 A potom az po mesiaci 😀 😀 😀
Ale tymto tempom bude nasa prva prechadzka vonku najskor tak v septembri...

levik
18. jún 2009

jani a zajtra rano nastupujes do nemocky? no bodaj by sa to sovtedy same rozbehlo

janne6969
18. jún 2009

No neviem, ci si ma tam nechaju.. Asi aj nie. Uvidim. V noci by som mohla porodit veru 😅 Uz ma to zacina nebavit 🙄 Stale mi niekdo vyvolava a pyta sa. Uz ani neberem telefon.

levik
18. jún 2009

no nie je to prijemne, ale aspon sa zaujimaju, skus to brat tak

janne6969
18. jún 2009

No iste chapes, ake to je. Ved aj ty si si to prezila. Ale uz to nejako vydrzim.

levik
18. jún 2009

jasne, otravne, a este ti to zhorsuje naladu. ale vydrzis. viki ma isto nejaky dovod
ten tlak sa zlepsil?

janne6969
18. jún 2009

Tlak uz je dobry. Uz len tie opuchy 😅 Ale to uz je v pohode.
No zajtra som zvedava, co mi povedia-

bezaz
autor
18. jún 2009

Jani tak ti nevolam, drzim palce na zajtra, ak by si ta nechali, hlavne nech to dobre dopadne 😵 a na viktorku sa mooooc tesime 😀

janne6969
19. jún 2009

Dobre ranko. Tak som dufala, ze v noci porodim a zasa nic 🙄 Strasne som nechcela ist dnes do tej nemocnicem ale uz ma to neminie.

levik
19. jún 2009

jani tak som myslela na teba v noci ked sme boli hore
no hlavne aby to uz bolo a boli ste obe v poriadku