Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

bezaz
10. feb 2009

cafte cicky, takze nova tema, aby sme nepisali siahodlhe IPcky
heslo: vidime sa vo stvrtok 😉

levik
20. júl 2009

to verim ze je rozkosna. uz som na vas tiez strasne zvedava 😵
aj moja prave zaspala, po asi dvoch hodinach dohadovania, co vlastne chce. a idem si lahnut k nej, len dufam, ze zaspim skor ako pol minuty predtym nez zacne mrncat 🙂

janne6969
21. júl 2009

Ahojte.
Ja mam dnes dobre babenko 😀 Asi sa mi snazi vynahradit ten vcerajsok 😀

levik
21. júl 2009

jani aj ja. vobec prvy raz prespala celu noc, spala 2,5 hodiny doobeda a teraz spi zase. az je mi to divne 😅
tak ked mas tolko casu, napis este o porode 😉

marya
21. júl 2009

Ahojte 🙂

Tak baby co mate dobre babenka zavidim 😅 ja mam dnes certa, a vobec, posledne dni spi cez den dokopy asi hodinu, inak je stale hore a stale vyzaduje pozornost...takze mam o zabavu postarane 😀

bezaz
autor
21. júl 2009

tak asi vcera bol nejaky blby tlak alebo co, lebo aj u nas bol mly tyran v akcii.. dnes je to celkom ok
jani, ze prespat celu noc 😲 co jej davas kasu s makovym odvarom? to som teda este nezazila.. a mam obavu, ze ani dlho este nezazijem 😝

levik
21. júl 2009

marya take sme mali tiez 2-3 tyzdne, a ty si tusim vtedy pisala, ze petko spi 4 hodiny.. strieda sa to, bude lepsie 😉

levik
21. júl 2009

zuzi dobre krmim cez den tak v noci nepyta 😀 ze spi 5-7 hodin vkuse je normalka od 6 tyzdnov 😵

levik
21. júl 2009

ozaj, krst sa vydaril? 😵

marya
21. júl 2009

Levik bodaj by si mala pravdu ze sa mu este vrati to spave obdobie, lebo teraz nie a nie zaspat...aj teraz len vyrevuva, blaboce si 😅 neviem co mu je ze je taky akcny...aj Petko v noci spaval v noci vkuse tych cca 6 hodin, ale teraz posledny mesiac vymysla, budi sa kazdu chvilu, ale uz mam nanho fintu, ked spi so mnou v posteli tak tiez postiahne skoro celu noc, je to taky maly mamickar 😅 😀

bezaz
autor
21. júl 2009

janka asi hej.. tak ja davam kazde dve hodky a nestaci 😝 v noci je aj 6-7x hore, niekedy sa zobudi o 4, je hodku hore 😠
krst bol fajn, mam v albume aj nejake fotecky
ninka spave obdobie nikdy nemala, tak sa nema co vratit 😝

marya
21. júl 2009

Zuzi, aj Petko niekedy vstane aj 8x za noc, ale pomaha ked spi so mnou v posteli...Ninke by to nepomohlo ? Nemyslim si, ze sa budi preto, ze je hladna, ved aj ovela mensie deticky vydrzia pekne prespinkat celu noc...

janne6969
21. júl 2009

Jani porod? Super. Tak som sa bala a tak to prebehlo. Cele to trvalo 2:45 hod. Viki mala ale omotanu snuru okolo krku a nevedela sa posunut az uplne von, tak ju museli chudatko vytiahnut kliestami. Ale bol tam super lekar a aj napriek tejto malej komplikacii to bol uzasny zazitok. Hned by som si to zopakovala 😀 Ale najskor tak za 4-5 rokov 😉

levik
21. júl 2009

jani tak to je uzasne 😵 az na tie klieste teda, ale hlavne ze dobre dopadlo. jedna znama minule hovorila ze tiez mala dcerka snuru omotanu a museli rezat ☹

janne6969
21. júl 2009

No mozno aj mna by rezali, ale uz nebol cas, lebo mala mala uz velmi slabe ozvy a museli to riesit okamzite. Uz mala hlavicku takmer vonku, ale dalej to neslo ☹ Potom mala chudatko taku modrinu na tvaricke, ale na druhy den jej to zmyzlo 😉 Hlavne, ze to dobre dopadlo 🙂

levik
21. júl 2009

to inak ako vedia, ze je snura omotana?

janne6969
21. júl 2009

Netusim. Ale ked to povedali, tak to tak asi bolo 😅 Vraj ju mala dvakrat omotanu okolo krku. A na ultrazvuku mi to nikdy nepovedali, tak to tam asi nieje vidiet. Neviem....

levik
21. júl 2009

asi to len tusia, ked slabnu ozvy

moja stale spi, aj tvoja? sme sa asi hodinu pred hodinou zahrali a zase chrni 😵

bezaz
autor
21. júl 2009

jezis baby, ja vam tie spave deti zavidim 😝
mary bambula spi v postilke prirazenej k nasej posteli, takze vlastne spi so mnou, teraz ako sa uz vie hybat zvycajne skonci tak, ze ma na mne vylozenu ruku alebo nohu
jani si sa ani nepochvalila, ze museli tahat kliestami.. aj ninka bola obesena a to na mna hupsla sestra a sme ju vytlacili.. len ninka sa sprajcla okolo krku a pod pozuchu, takze nesla vobec von 😅

levik
21. júl 2009

dnes sme sa tu teda po dlhom case pochlapili 😀
mne tiez sestry pomahali.. a dobre pomohli 🙂

jancia
21. júl 2009

Ahojte baby dlho som Vas tu nebola kuknut, ako sa mavate? Pozeram ze deticky nam rastu ako z vody, my mame o mesiac rok a ja zacinam riesit oslavu...
Jani (jeanna) - vy ste uz aj mali, nie? daj nejake tipy... a samozrejme gratulujeme babike 😵

janne6969
22. júl 2009

Dobre ranko.
Dietko este spinka, tak som prisla pozriet. Jani tiez skoro stale spinka, len uz obcas je aj hodinku dve hore. To len sleduje okolie a rozhadzuje rucicky. Vcera sme boli vonku a ani oko nezavrela. Taka bola zvedava. A potom po prichode domov zaspala jak miminko.
Jani uz bude mat Tomasko rok? Boze ale to leti 😀 Teraz si mala take malinke brusko a uz ma rok...

bezaz
autor
22. júl 2009

hojte
jani ze sa aj ukazes.. ale ocumujem maleho v albume 😉 veru, uz rok, toto ale leti 😅

matenka
22. júl 2009

tak to vám závidím tie spiace deťúrence, po roku sa to zmení 😀
inak ja som si to stretko všimla až dva dni po, škoda 😠

bezaz
autor
24. júl 2009

haloooooooo

janne6969
24. júl 2009

Haloooo. Vraj v noci bola burka? Ja raz prespim aj hurikan 😅

levik
24. júl 2009

halo 🙂 tak u nas sa spalo v kuse este raz, potom uz zase nie, ale ved nevadi 😵 ja sa teraz zaoberam zhananim skrine do detskej izby a vy? 😵

janne6969
24. júl 2009

No ja len nakupujem 😀 Nejako som sa rozsupla. Ale budem to musiet stopnut, lebo takto miniem veeeeeeela peniazkov a potom budem nestastna 😖
Drobcek dnes spinka. Zuzi by si neverila, ale dnes nema jedinu vyrazku. A to sa ochladilo len trosku 😉 Sranda. Taka je peknucka... 😀

levik
24. júl 2009

jani a co kupujes? ja som nakupila vo vypredajoch v mothercare a nexte, mame uz zimnu, jarnu bundu a podobne 😀
dopln nejake fotky 😉

janne6969
24. júl 2009

No ja nakupujem pre seba 😵 Dnes to bola kabelka Puma a vcera tricko Nike 😉 a saty pre malu 😉
Dufam, ze aj mne sa este ujde nieco z tych vypredajov v mothercare 😵

janne6969
24. júl 2009

Juj bublinka sa zacina budit, ide sa papaaat 😀 Ona je moj malinky hladosko 😉 Vcera sme boli na poradni a uz vazi 4580g. A dnes ma presne 4tyzdne. Uz je to velka kocka 😉