• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
Tak to je supis. Az ti zavidim. Ale v dobrom. Mne uz chyba poriadne cvicenie. Ale tesim sa ze po porode zasa zacnem behavat. Vraj sa da aj v tehotenstve, ale na to som uz riadne mimo kondicku, tak to radsej neriskujem. Mojich 15 minut na stepperi ma zatial aspon udrzuje pri zivote :slight_smile:
17. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej sic a kde si to bola? ja tiez potrebujem osobneho trenera.. a cakam, ze janka nastupi na MD, potom bude strazit ninku a ja budem cvicit :dizzy_face:
17. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, Zuzi... Ja som skor myslela, ze to bude naopak, ale kludne sa mozeme dohodnut, ze sa budeme striedat.
17. feb 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dodnes chodila veselo po schodoch, ale ked mi dalsia zena povedala, ze ci si chcem privolat porod, tak s tym teda prestavam..
17. feb 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je vazne nebezpecne? a ako budem chodit domov? No tak to si ma teraz riadne dostala :confused:
18. feb 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani budes oddychovat na kazdom poschodi
18. feb 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobro. Ale nakup uz neponesiem ziadny. Radsej. :wink: Ako sa inac mas? Chrab este boli? Mna bolel vcera a som si na teba spomenula. Veru, aj som loptu chcela nafukat, len neviem kam som ju odlozila :sweat_smile:
18. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nakup jedine ked to bude chlieb a 1 mlieko :slight_smile:
chodim so zababusenymi krizami - nie ze by som predtym nenosila tielko, ale trebars v noci som ich obcas mala hole - a je to teraz lepsie, teda ze ho citim, ale hybat sa mozem
uz si rozmyslala kde budes rodit?
18. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej jani vidim v albume ze uz ste boli na 3D, ako bolo? :wink:
18. feb 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo super. Muzo ju prvykrat videl, tak bol mierne mimo. Taky bol podareny. Myslim, ze az tam si uvedomil, ze je skutocna :slight_smile:
Neviem, asi budem rodit na Antolskej. Ale ak sa mi podari stretnut sa so spoluziackou zo zakladky, ktora robi na novorodeneckom na Kramaroch a bude sa mi to pacit viacej, tak mozno aj tam. Ty kde? Skoda, ze niesom o par tyzdnov dopredu, mohli sme to absolvovat spolu :grinning:
18. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem tiez na antolskej. povodne som myslela ze na kramaroch, ale moja lekarka chodi na antolsku a chcem si ju dohodnut.
jani pokojne to mozeme absolvovat aj spolu, ak by teda moje trochu vahalo a tvoja sa trochu ponahlala :grinning:
18. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobre. Ja porodim o 2 tyzdne skorej a ty o 2 tyzdne neskorej. dohodnute :grinning: A stretneme sa na Antolskej :grinning:
18. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci budem suhlasit s tymi 2 tyzdnami :grinning:
18. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celkom chapem :grinning: :grinning: :grinning:
Tak potom nic. Kedy budes objednavat kocik? Alebo ho uz mas objednany? Ja sa stale neviem dokopat aby som zacala nieco nakupovat. Vidim to tak, ze budem stresovat v deviatom mesiaci :sweat_smile:
18. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocik je objednany a mozno buduci tyzden pride :dizzy_face: v cesku sme objednali concord v akcii
ja som rada ze uz som dost nakupila, okrem kozmetiky a veci pre mna do porodnice vlastne skoro vsetko, teraz ked je taketo pocasie a boli ma chrbat a zle sa mi soferuje, tak by sa mi nechcelo. a posledny mesiac uz nechcem lietat
aj ty sup do toho, ved to je radost :slight_smile:
18. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, ze je to radost. Ale asi vsetko okrem oblecenia kupim na nete. Tak kocik uz je na ceste? super. V akej farbe ste hokupili? Ja tiez asi za mesiac vybehnem do Wien a hadam aj rovno kupim. Kozmetiku som rozmyslala, ci kupim nejaku v leakarni, alebo bude stacit taka z DM, neviem.
18. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlomodry, ten z minulorocnej kolekcie
kozmetiku som zatial nekonzultovala. mozno nam tu maminy poradia, aka sa im osvedcila :slight_smile:
18. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ta kolekcia 2008 je podla mna krajsia. Hned pozrem ten svetlomodry :slight_smile:
18. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlanajsia je krajsia aj lepsia podla mna :slight_smile:
tusim maminy nemaju cas :confused:
18. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina sa hlasi :grinning:
co sa tyka kozmetiky pre bambino, tak zo zaciatku vlastne nic a potom je super kozmetika Sebamed :wink:
inak v porodnicovom balicku sme dostali mydlo Bupi a to je tiez good, take "starodavne" ale super..
to staci iba obcas dat takemu drobatku :dizzy_face:
19. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Porodnicky balicek si dostala v nemocnici? a to kazda nemocnica dava? Alebo sa to niekde kupuje? som nejako mimo obraz :sweat_smile:
20. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani dostanes to v porodnici, niekde to dava uz gynekolog... podla toho kam chodis
a kde sa chystas rodit?
A levik sa kde chysta?
20. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani od nasej mrachty dostanes tak maximalne ucet :sweat_smile: to je prenatal box.. potom v porodke dostanes dalsi, zlozenie sa odlisuje od nemocky a toho, kto im to dodava.. my sme v nom napr mali sudokrem, takze som do porodky nebrala rybilku
kozmetiku pouzivame johnsons olivovy, mala ma v pohode pokozku, ale baby doporucuju aj oilatum, moze ti ho predpisat aj pediatricka, da sa kupit aj bez predpisu...
20. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jancia na antolskej.
vidim ze kazda mate cosi ine :slight_smile:
ale teda zavisi to aj od pokozky a to vopred nevieme. tak cosi kupim, cosi dostanem a nejak uz bude :grinning:
20. feb 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levik, by som povedala, ze zatial ani nemusis kupovat...ked bude krpcek ok, nepotrebuje naozaj nic len vodicku
a keby naaahodou, tak doki vam povie, pripadne predpise Oilatum ako pise Bez :wink:
20. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobra rada, asi sa jej aj budem drzat :wink:
ako lili oslavila prve meniny? :wink:
20. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili je cica, dnes sme boli opat plavat a straaasne sa jej pacil taky penovy maco, na ktorom instruktorka precvicuje plavanie, tak co si myslite ze sa stalo, ked tam bol s nami tatino svojej zatial jedinej dcerky?
samozrejme ze ho dostala na prve meninky .. :grinning:
zajtra bude ale taka mensia zurka, pridu nasi 2 kamosi co s nimi chodime plavat, BTW kamosi z konika :grinning: a budeme pri zakuskoch troska zurovat :grinning:
20. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeana tak vsetko naj naj k meninkam a pekne oslavte aj s chalosmi :dizzy_face: hihi to musi byt fajna zurka s takymi drobcami...
20. feb 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani ze zakuskova zurka :grinning: co bude ta vasa lili stvarat na narodeniny :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby tusim Vas zasnezilo :wink:
23. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok