• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamošky z mojasvadba, pokračujeme na koniku

24. januára 2013 
autor
tak dajme na tu 10, ved mozeme potom "zaparkovat" niekde do podniku, ved teraz sa uz nemoze hulit :wink:
30. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. super.. o 10 sedi.. to je ideal :wink: dufam ze to pocasie naozaj vydrzi :unamused: :sunglasses:
30. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nasla som doma lyzicku, skoda ze som aj pred odchodom do toho suflika nepozrela :sweat_smile:
adrianka zdriemla az cca 2 minuty v aute, takze vyzera to, ze dnes testujeme jediny denny spanok
1. dec 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,.. ja som pochopila ze sa ti ta lyzicka paci a chcete si ju nechat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj mne lilus zaspala v aute, ale spala len 1,5 hodky.. dost o nicom.. ja som si teda zdriemnut nestihla :unamused:

baby dufam ze tie trhy nam do vianoc vyjdu :sunglasses:
1. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adrianka je uz hore, spala 45 minut a teraz nevieme, co dalej, nic nevyhovuje :unamused: takze potrebuje este dvakrat spat, je to jasne
1. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja dufam, ze sa podaria. My mame dnes hrozny den. Este ze sme nesli, lebo by prerevala cele trhy :frowning2: Teraz je cvilku dobre, lebo sme osuchali dasienka jablckom, ale to je len na chvilku :rolling_eyes:
1. dec 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie zuby su veru riadne potvory
1. dec 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi uz bude dnes klud. Chrobacik zaspal, tak dufam, ze ked sa najblizsie zobudi, tak uz bude mat doma tatka a postara sa o nu. Ja este pozehlim a padnem od unavy :pensive:
1. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas taky gel na dasienka? ci nechces take davat? nam pomahalo spolu s hryzadlami aj chladiacimi ako tak.
1. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam ten gel vobec nezabera. Alebo sa mi aspon zda, ze nezabera. Jedine co funguje su tie chladiace hryzadla. Aspon nieco :wink:
No idem si lahnut k telke. Pospinkam si pri serialoch :wink:
1. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, tak my mame doma vodopad {soplovy}, asi posledny ocak, lebo inak jej nic nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nam gel zaberal, ale tiez len na chvilku, najlepsie vecer na ukludnenie pred spanim
2. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj takze vsetci zubkuju.. a ako to vyzera s nasou nahradou terminu? :grinning:
7. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani asi zatial nijako, kedze je pocasie total naprd :sweat_smile:
jedine ze by sme zasa dali nakupak, ale na vianocne by som rada skocila, v meste som nebola ani nepamatam.. iba po statnici ma fotrik pozval na cafe do rolanda :slight_smile:
7. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak ja som vianocne absolvovala vcera. Total preplnene. Ale vinko dobre padlo :wink: Vikina nevedela oci odtrhnut od vianocneho stromceka. A pritom mi prisiel taky chudobny, len svetielka :slight_smile:
Ale tento tyzden by sme hadam aj vybehnut mohli. Musim aj tak jeden cely den byt v BA, nakolko mam tolko vybavovaciek, ze az. Tak by som si ho sprijemnila :wink: Napriklad streda? Obed? Juj taka loksa....
7. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa streda nehodi, stredy chodi k nam mama, uz sme dohodnute. inak tento tyzden ma byt take nijake pocasie, dazd, mrholenie
7. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nic. V tu stredu sa asi potom dohodnem s kolegynkami :wink:
7. dec 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak do BA idem napokon vo stvrtok. Mam pohovor, tak sa tam nebudem trepat este aj v stredu. Ak by neprsalo nevybehneme na tie trhy? :wink:
8. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani podla mna bude prsat. my preto budeme vo stvrtok zrejme v kike a v avione. posledne vianocne nakupy :sweat_smile:
zubok je uz vonku?
8. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ideme do Avionu. Ale asi az okolo obeda. Skor sa nevymotam.
Zuby asi vylezu vsetky naraz, lebo uz sa vsade otlacaju a ani jeden nechce ist von. Ale snas na vianoce nejaky dostaneme :wink:
8. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tak sa vo stvrtok ozveme :wink:
u nas tiez nie je ziadny novy, asi bude naraz viac..
8. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Jani to som Ti este chcela povedat. Viki sa tiez pohybuje dozadu :grinning: Asi je jednoduchsie sa odsuvat rukami ako nohami :wink:
9. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrianka sa uz plazi veselo, ak ma za cim, prejde bleskovo aj tri metre :dizzy_face: ale obcas sa este tiez odsunie. ale to nevadi, to je dobre na chrbat :slight_smile:
9. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a chlapci, stastne a vesele :dizzy_face:
18. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme stastne a vesele :grinning: Vsetkym :grinning:
18. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no halooooo micusky
krasny novy rok, nech sa v nom stretavame castejsie :wink:
1. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny novy rok!!! :dizzy_face:
2. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo sem uz nikto nechodi?!!!!! :sunglasses: :grinning: :angry: :grinning:
11. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sem nakuknem skoro kazdy den, ale nejako neviem, co napisat :grinning:
co mate nove?
11. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ne, dva nove prispevky :grinning:
no napr cakam na to pozvanie do velkej obyvacky ku janke :grinning: vterkaaaaa
nove ani moc nic, chodime na plavanie do DS a lubi sa nam
12. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no haloooo...
od pondelka hocikedy kazdy den doobeda alebo poobede.. no problemo...
budeme sa veeeelmi tesit...
v piatok mam poslednu skusku, tak dufam ze aj tu spravim a mam relativne volno :dizzy_face:

strasne davno sme spolu neboli, takze tazko povedat co nove.... takze jedine sa stretnut :grinning: :grinning:
12. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok